Огляд каталогу
- 1,362 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 98% З відгуками
- 93% З фото
Знайдено 1362 результатів
Перегляньте обед у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,362 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 749,048 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає обед з таких міст як Львів, Трускавець, Стрий, Дрогобич, Самбір та інших міст.
“Все було смачно по домашньому і невисокі ціни, рекомендую”
“Неймовірна смачна їжа. Чебуреки окремо - найсмачніші. Гарна атмосфера, рекомендую.”
“Чудове місце, щоб посидіти з друзями. Дуже смачна піца "Козацька", завжди замовляємо. Є караоке, тож можна поспівати) Подобається. Рекомендую.”
“Заїхали з подругою на деруни грибами, це було неймовірно смачно! Супер!”
“Вирішили з чоловіком відпочити в Славсько. Коли вибирали отель, то зупинилися за Золотій підкові, адже сподобалося розташування, в букінгу було зазначено: вид на річку та гори. Приїхали під вечір, нас радо зустріли пані Ірина та її чоловік Микола. Відпочивали у них 7 днів, проживання було зі сніданками. Хочу відмітити, що сніданки смачні, а порції досить великі. Господарі привітні, культурні люди, номер був чистий та теплий і, дійсно, з видом на річку і гори. Все сподобалося, дякуємо за гостинність та теплий прийом.”
“Приходжу в цей заклад на регулярній основі, адже він улюблений в цьому ТЦ. Різноманіття асортименту завжди задовольнятимуть ваші смакові рецептори. Без перебільшення єдиний заклад у якому можна поїсти збалансовано і з користю для організму. Страви завжди свіжі та смачні, ще й за доступною ціною. Великою перевагою є те, що тут можна знайти все, що потрібно в одному місці. Починаючи першими ставами, закінчуючи різними десертами. А також власноруч створити свій ідеальний салат. За гастрономічними задоволеннями приходьте в Open.”
“Відвідали цю фабрику їжі у Львові — і це було справжнє відкриття! Атмосфера дуже затишна, інтер’єр сучасний і стильний, а персонал привітний і уважний. Їжа просто неймовірна: все свіже, гарно подане й дуже смачне. Особливо сподобались млинці з сиром— щось фантастичне! Ціни абсолютно виправдані за таку якість. Повернемося сюди ще не раз. Щиро рекомендую всім, хто шукає смачну їжу й приємне місце у Львові!”
“Єдиний хороший заклад в районі ЖД Вокзалу де смачна кава та їжа, зроблений гарний ремонт, на 2 поверсі є зона, де можна посидіти з друзями, привітній та веселий персонал. Рекомендую скуштувати випічку та смачну каву ) збоку Обмін Валют дуже зручно))”
“Платний туалет. Неприємні запахи, брудні столи!!!”
“При умові,що заклад відкрився недавно дуже здивувало привітність персоналу та смачний кебаб.Тепер часто захожу,щоб взяти кебаб та поласувати вдома з сім'єю.”
“Завжди привітний персонал,якісне обслуговування Незалежно приходиш в день чи в ночі ) Приготують завжди все смачно та швидко )”
“Сьогодні побували в цьому закладі. Все чудово: привітний персонал та дуже смачно. Замовили шаурму стандартну з куркою. Вона була довга та тонка, це досить зручно. Дуже смачні нагетси, все зробили дуже швидко, якісно та смачно. Обов’язково повернемось сюди знову.”
“Приходжу в цей заклад на регулярній основі, адже він улюблений в цьому ТЦ. Різноманіття асортименту завжди задовольнятимуть ваші смакові рецептори. Без перебільшення єдиний заклад у якому можна поїсти збалансовано і з користю для організму. Страви завжди свіжі та смачні, ще й за доступною ціною. Великою перевагою є те, що тут можна знайти все, що потрібно в одному місці. Починаючи першими ставами, закінчуючи різними десертами. А також власноруч створити свій ідеальний салат. За гастрономічними задоволеннями приходьте в Open.”
“Святкували ювілей. Все дуже класно. Їжа , все смачне без виключення, різноманітність. Атмосфера дуже все гарно і спокійно . Сервіс: пан Карпо все контролював, щось доставити, долити нічого не було поза увагою. Пані Христина , дуже приємна пані ,допоможе зорієнтуватись в меню , в замовленні. Всі пішли дуже задоволені . Дуже дякуємо за гарний вечір.”
“Дуже смачний та затишний кебаб, вкотре туди прихожу все дуже смачно, дякую!!))”
“Дуже смачний шашлик: і курячий і свинний, ніжний, ароматний, соковитий. Сирний суп дуже оригінально подається, на диво багато прошуто, смакує супер! Офіціантка привітна, швидко принесла меню, прийняли замовлення. Ціни помірні. Гарний вигляд з тераси. Всім рекомендую!”
“Все сподобалось...затишно та смачно! В цьому кафе ми не в перший раз.Як тільки буваємо в Східниці ідемо завжди в це кафе.Замовляли борщ та неперевершений банош!Дякуємо”
“Замовляли сет ролів в неділю, як на диво приготували доволі швидко, не дивлячись що це вихідний день.Роли порізані акуратно, всі величенькі та одинакові за розміром, смачне стигле авокадо та багато рибки. Роли абсолютно не розвалювалися як писали нижче. Залишилися задоволені і будемо замовляти ще:)”
“Чудова українська кухня. Картопляні млинці помруть! Приємна атмосфера та доброзичливе обслуговування.”
“Смачні суші, швидка доставка. Часто проходять всякі акції!”
Ресторан «Царинка» розташований у Славському на вулиці Устияновича, у мальовничій гірській долині — вдале місце, щоб зігрітися після прогулянок і налаштуватися на відпочинок. Заклад вирізняється колоритним інтер’єром і атмосферою, що однаково пасує як сімейним поїздкам, так і компаніям друзів.
“Епіцентр розумової діяльності ресторанного бізнесу у Львові:)))”
“Смачно, затишно, прекрасне обслуговування”
“Млинці з начинкою як у бабусі. Таки да, варто заглянути. Та й не дорого.”
«Українськи Смаколики» — це заклад у Львові, в Галицькому районі на вул. Миколи Лисенка, де роблять ставку на швидку подачу та зрозумілу українську кухню. Це зручне місце, коли хочеться домашніх смаків у центрі міста без зайвого очікування.
Bongusto Pizza — це сервіс доставки піци у Трускавці, який добре знають по вулиці Суховоля, 60B. Заклад робить акцент на швидкому та зручному замовленні піци з доставкою по місту, щоб улюблені смаки були поруч удома або на відпочинку.
“5 вересня святкували весілля в ресторані "Едем". Дякую за чудове свято для моїх дітей! Нам все дуже сподобалось! Дуже смачна кухня. Особливо хочу подякувати власникам ресторану - пані Олені та пану Андрію. Дуже хороші і професійні люди, які у всьому порадять, йдуть назустріч і зроблять все якнайкраще ! Щиро дякуємо і усім рекомендуємо цей заклад !”
“Я обожнюю цей заклад, і рекомендую його відвідати! Офіціантка Іванка професіонал своєї справи, яка завжди дуже уважно, та привітно зустрічає мене як з друзями, так і на одинці. Заклад в чудовому не старіючому стилі, і видно, що над зовнішнім виглядом закладу працювали, а не зробили на швидку руку. Баран стійка красива, та прибрана, також біля неї завжди будуть присутні офіціанти, та піц майстер який зробить вашу неперевершену піцу швидко, та якісно з урахуванням всіх стандартів. Робоче місце прибране, і видно, що всі продукти зберігаються в холодильниках. Офіціанти запитують коли приносити напої, тому ви не залишитесь без напою, бо випили його до основної страви. Напої в хорошому асортименті, я замовив американо з молоком, до якого йшло маленьке, але смачне печивко, що дуже приємно, враховуючи, що це як подарунок. Мій чек, це: Піца 4 сири Піца цезаре Мохіто безалкогольне Коктейль Пелікан Американо з молоком Мені сподобалось все, і я вважаю, що так смачно по їсти на 818 гривень буде не легко, так як наповнення піци дуже смачне, та привабливе. Завжди коли відвідую цей заклад, навіть проходом, то заходжу хоча б на каву. Рекомендую, та бажаю всій команді закладу всього найкращого! Поважайте, та дякуйте офіціантам, які так стараються для кожного гостя, яким би він не був. Можете як я дарувати квіти:)”