Leo Restaurant & Bar
“Були 2 січня у Львові проїздом. Зайшли на вечерю в цей ресторан! Мені дуже сподобалось все. Ми сиділи в першому залі. Дуже гарно прикрашений новорічними прикрасами, затишна атмосфера, дуже ввічливий персонал! Ми були вп'ятерьох - сподобалось всім. Карта вин дозволила вибрати саме те вино, що я люблю! Дякую Вам, Ви прикрасили наш відпочинок у Львові!”