Огляд каталогу
- 80 Всього бізнесів
- 4.2 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 90% З фото
Знайдено 80 результатів
Перегляньте птахи у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 80 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.2/5 на основі 8,327 відгуків та оцінок.
“Хороша клініка з чудовим персоналом. Всіх тваринок тут дійсно люблять, я поки чекала свою кицюню з операції, спостерігала, як кожного песика, котика намагаються заспокоїти, погладити, попестити... Це дуже приємно. Ми робили операцію кицюні в поважному віці, я отримала достатньо інформації, рекомендацій, сама операція пройшла успішно, всі лікарі і асистенти ставляться уважно до пацієнтів. Я особисто дуже вдячна клініці ВетПлюс.”
“Відмінне обслуговування, дали хорошу пораду, що дало зрозуміти "за копійкою не женуться" ну і хочеться відмітити приємний персонал!”
“Непоганий асортимент акваріумних риб. Навіть є щось окрім неонів і glofish )”
“Приходила з собакою, знайденою в лісі, яка не привчена до повідка. Професійно підійшли до огляду, віднеслися із розумінням до її дивного поводження, ефективно, командною роботою познімали кліщів. Максимально задоволена від сервісу. Дякую! P.S. знайшли господаря собаки, повернули її власнику.”
“Стригли нашого собаку, усе сподобалося. Ціни лояльні, грумер добра і готова відповісти на питання.”
“Шаурма 8/10 Вона без соусу але не суха Лаваш добрий, м'який Курка соковита Синя капуста з морквою добра Шавухою можна наїстися навіть якщо вона мала. Брав перший рівень гостроти - не гостро.”
“Дуже хороший зоомагазин. Все що вам потрібно ви в ньому знайдете. Дуже гарно обслуговують, якщо потрібно пораду, то уважно вислухають і порадять хороші речі. Також при магазині є ветеринар. Молоденька дівчина, але знає добре свою справу. Нам вона допомогла вилікувати шиншилу. Завжди вислухає і дасть хорошу пораду. Так як у нас дома багато різних звірів, то ми там постійні клієнти. Дякуємо вам! Хороших вам клієнтів!”
“Шукав цей звіринець,а виявилось що він знаходиться у розважально-пізнавальному центрі Веселка на Південному.Звіринець невеликий,але вашій дитині знайдеться чим ще там зайнятись.Батути,дзеркальний рабіринт,різні лазанки та купа всього.Приємний та привітний персонал,і це все за 150 гр з дитини за годину.З дорослих грошей не беруть.Якщо ви звичайна не балувана життям людина,то вам справді там сподобається.Відео як шукав та про сам розважальний центр виклав на ютуб каналі "Володимир Сміхунець".Ще раз дякую дуже привітному персоналу,який все пояснив.Відчувалось що тобі хочуть показати все,щоб нічого не пропустив.”
“Ветаптека знаходиться в підвальчику, потрібно зайтиив приміщення магазину та спуститись сходами. Є вказівники. Привітна дівчинка підказала та порадила. Приміщення невелике, але асортимент широкий. І для котиків, песиків, в для гризунів та пернатих. Діє накопичувальна картка. В асортименті є ветпаспорти.”
“Хочу поділитися своїми враженнями про цю клініку - дуже вдячна лікарям, які нам надали професійну допомогу. Почну з початку. У собаки стався розрив хрящової звязки. Уже наступного дня ми почали шукати лікаря. В ЛКП "Лев" собаці поставили діагноз і сказали, що вони таких складних операцій не роблять. Назвали кілька лікарів/клінік, хто робить. При обдзвоні цих закладів були озвучені скажені цифри за операцію, але по розмові відчувалося, що люди просто хочуть заробити. Вони не називали кінцевої суми, а давали зрозуміти, що це "тривале лікування", будуть потрібні численні аналізи, рентгени, оплата "консультацій" і вартість частини із озвучених процедур доходила до розміру мінімальної пенсії в Україні... Ми були пригнічені. Бо тварина потребує допомоги, скавулить, мучиться, 1000$ на цих "професіоналів" нема, а рішення потрібне. Зателефонували до лікаря на Ряшівську, там нам знову порадили попередніх фахівців, але дали ще один номер - номер цієї клініки. То був момент, коли майже розпач і дуже хочеться людського ставлення, розуміння. Відчути, що цим людям є діло не лише до грошей, а що вони допоможуть, не водитимуть за носа, не називатимуть "гумові цифри", які зненацька ростуть, а чітко скажуть, що робити і скільки коштів я маю взяти в кредит, щоб вирішити питання. Нам дуже пощастило, бо це місце повністю виправдало наші сподівання. Собака травмувалася у п'ятницю, а вже в середу відбулася операція. Ми постійно були на зв'язку з медиками, все заживало добре. Першу добу собака постійно хотіла пити і пісяти - виносили її на руках. А вже десь на 3-й день вона намагалася спускатися сходами сама. Велика вдячність і повага до хірурга - все пояснив, не пожалів свого часу розтлумачити про те, що не варто зловживати знеболюючими і пояснив, що і як буде відбуватися. Медсестри теж були уважні і до нас, і до собаки, впевнено і вправно робили свою роботу. Окреме питання - ціна. Нам назвали найнижчу ціну з усіх клінік, до кого я зверталася. Це була кінцева ціна, яка була названа одразу. Навіть за консультацію того дня ми не платили. Єдине, що було - рентген, але й він був дешевше, ніж у інших клініках. На фото, де собака сидить - 3-й день після операції (28.04.2003), видно набряк. Фото, де вже заросла шерсть - 02.06.2023. Собака вже і ходить, і бігає, і стрибає. Щиро вдячна за допомогу!”
“Замовляли вже не вперше корм для котиків. Сподобалось все - і спілкування і надання консультації і швидкість виконання замовлення. Всі задоволені - і котики і ми. Однозначно рекомендую магазин. А ми будемо і надалі клієнтами.”
“Хороший магазин, дівчата консультанти завжди допомагають мені у виборі корму, та інших необхідних речей для моїх улюбленців. Хочу відмітити засоби по догляду, вони шикарні, спрей добре нейтралізує запах а віск для лапок загоює всі мозолі і зволожує гарно подушечки лап (собака задоволена)”
“Продавці на вищому рівні. Все пояснили і розказали, що я робив неправильно.”
“Дуже любимо наш Зоотоп! завжди привітні продавці, які порадять, підкажуть і допоможуть у виборі. Завжди великий вибір товарів! Однозначно рекомендую!”
“Купую їжу для котиків тут другий рік. Хороше обслуговування, ціни помірні, постійно відбуваються акції, великий асортимент корму і різних девайсів для ваших улюбленців. Видно, що власники люблять тварин і свою справу. Порада для покупців: коли будете купляти корм для своїх улюбленців, візьміть маленький пакетик, для тих, котрі змушені жити на вулиці.”
“П.Зоряно,дозвольте дати відповідь: 1.Ви привезли тварину в критичному стані,підтвердивши,що займались самолікуванням вже два тижні; 2.Вам було запропоновано відвезти кота до Львова на детальну діагностику,Ви відмовились; З.Ми приїхали у вихідний,надали всю можливу допомогу,попереджаючи про можливі наслідки,Ви на все погодились.Провели до того симптоматичну терапію.Ми зробили все можливе ,щоб врятувати вашого котика Опісля Ви подзвонили,використовуючи нецензурну лексику,хамство,і кинули трубку”
“гарний вибір кормів для гризунів, завжди дуже хороші ціни, продавці завжди готові допмогти”
“Дякую за надзвичайну клієнтоорієнтовність! Рада бути вашим постійним клієнтом”
“Дуже ввічливі працівники. Завжди підскажуть що ліпше взяти. Нормальні ціни.”
“Дуже задоволена клінікою! Лікуємось з собакою там з малечку. Всі вакцини, операції проводили там. Дякую лікарям та персоналу за ставлення до собачки. Все якісно та професійно Приємно спілкуватися. Підтримка після операції чи якихось захворювань Особливе дякую ветеринару Юлії, лікуємось у неї і все завжди було супер Якщо є якісь питання, то персонал на все відповість і допоможе Лише єдине, що хочеться, це ціни на сайті. Важко орієнтуватися, що як коштує, а постійно питати не завжди зручно))”
“Ввічливі продавці, на відміну від магазину на вул. С.Коваліва, 52г. Свіжа продукція.”
“Дуже хороші продавці, класний асортимент, завжди приємно повертатись до Вас, дякую! :)”
“Великий асортимент, преміум корма на вагу, ввічливі продавці, однозначно рекомендую!”