Огляд каталогу
- 19 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 100% З відгуками
- 89% З фото
Знайдено 19 результатів
Перегляньте смак кави у Самборі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 19 результатів у Самборі. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 2,321 відгуків та оцінок.
“Смачна кава та неймовірно смачна домашня випічка ❤️”
“Готують смачно,швидко і не дорого.Для студентів супер!”
“Чудова атмосфера, затишно та чисто. Великий вибір їжі та напоїв по помірних цінах. Красива зона з панорамними вікнами. Приємний і гостинний персонал. Рекомендую!”
“Як завжди все смачно. Гарне обслуговування. Любимо цей заклад.”
“Дуже смачно , гарні дівчата офіціантки , Дякую.”
“Є свій особливий шарм і завжди привітна власниця зі своїми колегами)”
Sambeer PUB — це затишний паб у Самборі на вулиці Богдана Хмельницького, куди зручно заскочити як на вечерю, так і на келих пива в компанії. Заклад вирізняється комфортною атмосферою та вдалим розташуванням у межах міста, що часто відзначають гості.
“Рекомендую приємний персонал гарна кухня номера достойні”
“Замовляла суші, вони неймовірні! В них багато риби та насичений смак. Соуси власного приготування додають ще більшого смаку! Раджу спробувати.”
“Смачна кава, приємні дівчата :)”
“Неодноразово звертались сюди за ремонтом різних прикрас,як золота ,так і срібла ,також чоловіку обручку розширяли , завжди залишаємось задоволені”
“Досить дешево і швидко можна помити автомобіль. Навоскувати і покрити антимошкою. Швидко і нормально помити машину можна за 30 грн. Також можна в оператора взяти карточку постійного клієнта. І зручно закинути гроші на неї і отримати бонус.Часто сюди заїжджаю. Перед святами великі черги бувають..”
“У Самборі побував вперше, як власне у цій кав'ярні. Дуже приємні дівчата, запитали звідки я, запросили відвідати місто ще раз. Замовляв латте велике та макарун зі смаком мохітто. Обійшлось усе в 110 грн. Все було смачно. Також дуже гарне місцерозташування.”
“Дуже смачно готують,також є їжа на виніс (територія базару та центр міста) Окремо висловлюю подяку власнику даного закладу.”