Огляд каталогу
- 4,088 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 93% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 4088 результатів
Перегляньте смачно у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 4,088 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 1,440,565 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає смачно з таких міст як Львів, Трускавець, Дрогобич, Стрий, Шептицький та інших міст.
“Класне, прям супер смачне м'ясо. Ціна теж приємна, посидіти під пивко на вечір просто те що треба. Завжди ходимо з хлопаками!”
“Смачна кухня та привітний персонал! Реально часто тут харчуюсь і жодного разу не було ніяких питань)”
Pizza MA Market — це поєднання піцерії та крамниці італійських продуктів у Львові, у Личаківському районі на вулиці Китайській. Заклад позиціонується як місце, де можна і швидко перекусити, і придбати добірні продукти для домашнього столу.
“Інтер'єр скромний, але дійсно дуже смачні домашні страви. Ще мені дуже сподобалась подача з мікрозеленню. Ціни доступні.”
“Затишно, одразу помітно, що є відповідальний власник (доглянута територія, багато зелені). Незрозуміла реакція на прохання зробити тихіше музику, враховуючи, що зайняті лише дві бесідки. Досить дорого. Загалом приємно, чисто, ввічливі офіціанти.”
“Приємні дівчата- продавчині. Ціни нормальні. В магазині є багато хороших продуктів.”
“Дуже сподобався відпочинок у п.Оксани. Були тут уже третє літо. Господарі привітні, ввічливі, дуже приємно сюди приїжджати. Дітям теж тут дуже подобається. Поруч річка, г. Погар, магазин. Із задоволенням приїдемо ще.”
“Дуже смачні круасани, 45-60 грн за круасан, є різні смаки, солодкі і солоні, різні начинки.”
“Моя улюблена кав'ярня цієї мережі. Приходжу сюди на сніданок кожного разу, коли буваю у Львові. Піца завжди смачна, кава чудова, атмосфера приємна. Ціни помірні, як для Львова. Рекомендую.”
“Дуже смачні чебуреки,тісто ніжне і хрустке ,начинка не витекла ,замовлення принесли за 5 хвилин ,є літня тераса .”
“Найсмачніші реберка і шашлик в Мостиськах”
“Дуже швидко і смачний перекус в дорогу”
“Можна номер телефону до власника?”
“Зал гарний для невеликих святкувань. Працівники гарні, кухня смачна. Меню можна замовити на будь який смак.”
“Супер,сподобалось,дуже смачно!!!!”
“Смачно. Для зустрічі з друзями, файне місце”
“Вперше була в міні-отелі У Оксани в 2012 році. Тепер вже вчетверте . Кімнати на 1-2 мешканців, при кімнаті санвузол з душем. Будівля двоповерхова. На першому поверсі - місце прийняття їжі. Але не готування. Коли відпочивала тут перший раз, хтось з гостей смажив щось на салі. Цим запахом просочились обидва поверхи -це був жах. Господарі привітні, над душею не стоять, не слідкують за кожним кроком. Кондиціонерів немає, але я жодного разу не відчула спеки, вранці ще укриваюсь.”
“НАЙКРАЩЕ КАФЕ НА г.ТРОСТЯН! Все неймовірно смачне: грибна юшка, деруни, книдлики, налиснички, шашлик, картопля печена з салом, банош, борщ, мм..медовуха, глінтвейн, чай зваренням.. і ще багато іншого. СМАКОТА неземна !! Цінова політика підійде всім, дешево та чесно. Якщо їду кататися на Тростян, то завжди із задоволення обідаю у пані Єви. Це вжехороша традиція) Всім РЕКОМЕНДУЮ, це треба просто відвідати і самому переконатися. БУДЕ СМАЧНО та ЗАТИШНО! ДО ЗУСТРІЧІ ;)”
“Все дуже смачно!!! Дійсно, смак домашніх страв!!! Однозначно рекомендую!!!”
“Хочеться написати відгук людям які не просто ліплять вареники та пельмені! А роблять справжнє "свято для живота" ! Ми з сімєю постійно замовляємо тут вареники та пельмені, і тримаємо запас у морозилці, дуже зручно мати заморожені напівфабрикати в дома, адже в любий час можна просто кинути їх на кипяток , 10 хв і ви вже маєте смачний обід!”
“Роли великі. Замовляла на доставку, все сподобалось!”
“Відмінне місце, обов'язково зазирнемо ще.”
“Приємні господарі,гарний і комфортним будинок”
“Усе сподобалось: і їжа, і ставлення. І ціни приємні. Дуже дякую вам!”
“Хороше обслуговування доступні ціни та дуже смачно!”
“Замовили доставку в Чураско Чекали заявлених 40 хв , все ок ! Приїхало просто жахливе замовлення соус по усьому пакеті , це був жах . Але дуже втішила робота закладу , на скаргу швидко відреагували. Все виправили і доставили . Страви дуже смачні , ми задоволені . Рекомендую цей заклад !!!”
“Все було як завжди чудово. Зупиняємось 3 рік. Дякуємо за гостинність.”
“Чистенько, акуратно, привітно, смачно як у ресторані, так і на сніданках, які включені у вартість проживання”