Тамада
“Гарний заклад. Дуже приємний персонал! Дуже смачна кухня!!! Приємні хороші ціни. Нажаль де-яких страв не було, але те, що нам порадили 'на заміну' приємно вразило...дуже приємно вразило! Раджу однозначно!!! З. І. Іноді бувають акції та знижки... Тому якщо слідкуєте за покупоном і т.п. - ціни вас вразять! (У хорошому розумінні). Ще раз повторюсь: Раджу завітати!!!”