Огляд каталогу
- 307 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 307 результатів
Перегляньте шеф кухарі у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 307 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 159,105 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає шеф кухарі з таких міст як Львів, Дрогобич, Самбір, Стрий, Трускавець та інших міст.
“+ одне місце яке потрібно відвідати у Львові”
“Часто заходимо коли хочемо відпочити від шопінгу, вже маю улюблене міні-кафе з смачнющими солодощами))) Дівчатка добре обслуговують))))”
“Найкраща піца у Львові. Замовили 4 сири з грушею і грецьким горіхом та іншу вегетаріанську піцу з томатним соусом та моцарелою. Дуже смачні! Дякую Діані за чудовий сервіс Діані!”
“Багато років ходимо в Мʼясо і справедливості і він змінюється тільки на краще. Трохи сумуємо за величезними стейками з відкритого вогню. Але все рівно дуже смачно і затишно!”
“Стильно, гарно, дуже затишно і дуже по-львівськи. Всі без винятку страви, які подали нам на бенкет, були чудові. Смак, подача, якість продуктів - в усьому відчувається любов до того, що тут створюють. Ну і беззаперечний "перчик" закладу - офіціант Роман. Десять зірочок. Дотепний, доречний, мегауважний, з ноткою справжнього галицького гумору. Дякую щиро від себе та всіх гостей, ви - супер!”
“Брала пад тай, велика порція, смачний соус, достатньо курки та овочів, як доповнення йде арахіс. Лимонад вишня не надто солодкий, але теж сподобався. Однозначно завітаю ще.”
“Завітали досить рано в 8.30, персонал привітний, обслуговування чудове. Десерти чудові! Крем-брюле дуже сподобався, в міру солодкий ніжний.”
“Тихе та затишне кафе з атмосферою австрійської доби”
“Дуже смачно! Рекомендую! Дякую що соус був окремо, соус до качиної ніжки з анісом, а я його не переношу, так що дуже рада що його можна було спокійно викинути і їсти чудову ніжну качину ніжку з яблуками, які доречі дуже пасують по смаку до неї. Овочі гарні, картопля смачна”
“Дуже хороша кухня та винна карта”
“Тераса в ресторані Panorama Cloud 7 дуже атмосферне місце, з якої відкривається чудовий краєвид на старе місто. На терасі можна спостерігати неперевершені заходи сонця! І це мабуть одна із самих чудових терас міста Львів! До 18-00 можна забронювати місце, пізніше тільки жива черга. Їжа в закладі дуже смачна, подача цікава! Персонал привітний, обслуговування достатньо швидке. Для гостей закладу у вечорі відбуваються розважальні програми.”
“Працівники дуже привітні та активні, хоча вже пізно. Дякуємо їм за старання та настрій. Ребра смачні. Соуси дуже гострі. Було б круто якби ви додали менш пекучий соус. Наприклад, сирний. Пиво Milk Stout прекрасне. Смачне темне пиво. Дякуємо!”
“Це нереально смачно, дуже дякуємо. ❤️❤️❤️Обслуговування, сервіс все на вищому рівні”
“Улюблений бар міста. Прийдеться до душі любителям та любителькам затишку і тиші в компанії або без. У закладі три приміщення для гостей, є можливість обрати більш або менш "ізольований" від музики та інших відвідувачів/ок. Дуже смачна їжа, є повноцінний вибір страв, а не одні закуски. Смачне м'ясо, у якій страві б не знаходилось, одне з найкращих для мене. Коктейльна карта величезна: багато класичних напоїв та купа авторських. Час від часу з'являються й сезонні новинки, всі з яких хочеться скуштувати.”
“Поїхали з сім'єю і друзями в Ясеницю замкову відпочивати. Заселилися в комплексі -ххх-. На 3 доби. Проживши там 1 добу,зрозуміли,що там повний провал з відпочинком. 03.08 Вирішили пошукати місце де можна пообідати свіжо-приготовленими стравами. Натрапили в рестран в комплексі Стрілецький замок. Привітний бармен-офіціант запропонувала на першу страву Бограч (багато м'яса). Дуже смачно!!! Обідаючи я поцікавився про готель та про комплекс в цілому. Дівчина офіціант-бармен професійно розповіла те провела екскурсію по комплексу. Ми з дружиною та друзями одноголосно вирішили, що потрібно переїзжати в Стрілецький замок. Басейн СУПЕРОВИЙ . Номери чисті. р.Дністер поруч. Персонал привітний. Молодці!!! Тепер однозначно знаємо ,куди будемо їхати наступного разу в цьому регіоні.”
“Неймовірно смачні деруни, завжди замовляю. Дуже приємний персонал, завжди можна попередньо замовити і все приготують свіже і вчасно. Дуже вдячна пані Оксані за цей заклад, за задоволення від споживання їжі, за ввічливе відношення .”
“Смачна піцца. Смачні коктейлі. Смачна кава. Інтерʼєр затишний. Персонал уважний і привітний. Швидке обслуговування. Залишились приємні враження.”
Ресторан «Скорпіон» розташований у місті Рудки на вул. В. Івасюка та підходить як для щоденного відпочинку, так і для особливих подій. Це заклад, який поєднує ресторанний формат із можливістю комфортно перепочити в охайних кімнатах.
“Зупинялись з дружиною у цьому готелі. Залишилися дуже задоволені, неодмінно повернемося ще раз. У номерах чисто, затишно та тепло. Усе на своїх місцях. У номері є безкоштовна кава та чай, є чайник, сейф, безкоштовна мінеральна вода, мінібар, тапочки та навіть рукавичка для догляду за особистим взуттям. Номери дуже вдало обставлені - багатофунціональні меблі, ванна посеред номеру, ліжко розміру “king-size”, багато режимів підсвітки та аудіо система. Особливо запамʼятались дуже якісні рушники та халат а також надзвичайно мʼякий матрац з якого не хотілось вставати. Також у номері є можливість регулювання підігріву підлоги. Щодо сервісу теж все супер. У готелю є дуже зручне меню через месенджер, де уся необхідна інформація та функціонал. Ми замовляли коктейлі у номер, усе принесли вчасно. Розташування готелю дуже зручне та вдале - історична частина Львова біля площі Ринок, центр. Також у готелю є власне укриття. Дуже вдячні персоналу та адміністрації за їхню роботу.”
“Неймовірно колоритне місце одночасно віддалено від міського шуму і дуже близько до центру міста! Доглянута територія з безліччю місць для відпочинку! Особливо сподобалось вид з тераси ресторану готелю на вечірній Львів! В номері є все необхідне для комфортного відпочинку, чисто і затишно! Персонал уважний та привітний! Смачна кухня, затишна зала ресторану!”
“Це був мій найкращий обід за декілька років, все настільки смачно і корисно шо просто капець)”
“Все ок. Номер чистий Туалет 4 кабінки Душ окремо чоловічий окремо жіночий Самий головний плюс - недалеко від вокзалу Раджу”
“Зупиняємося не вперше, але все супер як завжди. Клієнт орієнтованість на вищому рівні. Ми приїхали значно раніше часу заселення, але ресепшеніст (на жаль, не запамʼятала імʼя) зробила все, щоб нас заселити, так як побачила, що ми з маленькою дитиною. Дуже приємний і щирий персонал, усі - від охоронців до покоївок. Дуже класний вигляд з вікон в цей раз! Дякую за супер сервіс!”
“Атмосфера приємна, музика, що грала – сподобалася. У порівнянні з іншою пивоварнею - до пива тут чудові закуски. Все було дуже смачно приготовлене. Сподобалася пивна рулетка, можна пограти. Пиво темне дуже гірке, але на любителя. Сподобалося вишневе пиво. Мариновані яйця цікаво, але на один раз. Мойва просто розкішна!”
“Кава, сніданки, гречаний чай - все сподобалося. Ціна як на мене помірна. Обслуговування не люксове, але пристойне. Є бажання зайти сюди знову.”
“Смачно, великі порції. Чудові реберця, які тануть у роті. Приємний смак наливок власного виробництва доповнить смак м'ясних страв. Крафтове пиво власного виробництва майже 10 сортів. Цікаве оформлення у стилі лофт. Розташування стін дозволяє не відчувати повного заповнення”
“Чудовий заклад! Хороші реально ситні порції, ніяких зауважень по смаку. Ціни середні, я б сказав десократичні, враховуючи вихід (вагу). Окремо хочу звернути увагу на персонал та атмосферу, це 20 з 10ти)) Також музика, нейтральні теплі хіти початку 2000х. Все супер, дуже рекомендую як для гаманця і смакових вподобань так і для відпочинку душею!”
“Дуже хотіла потрапити в цей заклад і скуштувати борщ в паляниці. Дуже смачно і дуже гарна подача! Дуже сподобалося як нас обслуговував Юрчик! Йому особлива подяка.”
“Смачно, подалі від шуму, фактично в парку. Взимку можна посидіти в прозорих куполах, або всередині. Трохи дорожче середньостатистичної кафешки, але не суттєво. Трішки замала глибина столиків якщо на велику компанію заситілля влаштовувати (але не критично) Загалом сподобалось. треба буде ще сходити.”