Огляд каталогу
- 17 Всього бізнесів
- 4.1 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 88% З фото
Знайдено 17 результатів
Перегляньте bakery у Шептицькому. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 17 результатів у Шептицькому. Середній рейтинг 4.1/5 на основі 2,405 відгуків та оцінок.
“Смачно і дуже затишно! Є декілька столиків і гарний інтер'єр, а випічка і какао - найсмачніші! Зберегла в улюблені місця! Обов'язково ще повернусь! Ще подробиць: якщо ви мама з коляскою- тут 2 сходинки перед входом, але всередині достатньо місця, щоб поставити коляску. Про туалет не знаю, не відвідувала. Тут є не тільки солодке, а й хліб і булки, щоб наїстися, кава, чай, соки, вода І дуже чемний і приємний персонал:)”
“Смачна випічка і місце розташування супер”
“Дуже смачна випічка Чудова акція на хот дог,а піци- бомба⭐⭐⭐⭐⭐”
“Дуже смачна випічка Чудова акція на хот дог,а піци- бомба⭐⭐⭐⭐⭐”
“Вся продукція дуже смачна, привітний персонал і гарна,приємна атмосфера у самому закладі”
“Гарно вражений обслуговуванням.Дівчина на касі порадила смачну і свіжу піцу на вечерю,а також підходящі соуси.дякую Вам за Вашу працю.”
“Дуже смачно Найкращий заклад в нашому місті”
“Продавці приємні , завжди раді покупцям і пропонують хороший свіжий товар. Купувала рибу морожену дуже смачна і сонна і свіжа.”
“Магазин "Вацак" – ідеальне місце для тих, хто цінує якісні кондитерські вироби. Торти, тістечка, цукерки – усе свіже, смачне й естетично оформлене. Особливо вражають авторські торти: великий вибір і можливість замовлення на свято. Персонал завжди привітний, готовий допомогти та дати рекомендації. Ціни доступні, враховуючи високу якість продукції. Інтер’єр магазину затишний, усе красиво викладено, що ще більше підсилює задоволення від покупки. Якщо хочете потішити себе чи зробити солодкий подарунок, "Вацак" – це безпрограшний вибір!”
“Швидке обслуговування, приємна атмосфера та чудовий колектив ! Круасани та кава неймовірно смачні , особливо рекомендую спробувати лосось теріякі ! Відвідаю цей заклад ще ❤️”
“Дуже привітний персонал і гарна випічка. Постійно купуємо. Ще й акційні пропозиції до піцци завжди є.”
“Недорогий супермаркет .Люблю купляти тут кури гриль, та булочки з часником. У цьому супермаркеті є своя пекарня, тому випічка свіженька та запашна. Доречі тут ще є міні їдальня.”
“Дуже класне місце, де готують смачну, запашну і бомбезну випічку. Обслуговуючий персонал дуже приємний та ввічливий. Випічку можна скоштувати на місці, або забрати з собою. Вам все запакують. Класне розташування закладу дає можливість не виходячи з центру добре попоїсти.”