Огляд каталогу
- 426 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 426 результатів
Перегляньте bakery у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 426 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 71,181 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає bakery з таких міст як Львів, Стрий, Шептицький, Дрогобич, Винники та інших міст.
“Все що замовляли дуже смачне. Стойка - божественна Також брали Орео, Шарлотку, горішки, морозиво - все з’їли до останньої крихти. Кава дуже смачна. Обслуговування прекрасне. Нам запропонували і під нас винесли столик на вулицю.”
Cheese Bakery.Kivsh — це популярна львівська кондитерська локація на вулиці Шевченка в Шевченківському районі, куди приходять за справжнім «вау»-десертом. Заклад спеціалізується на чізкейках і десертах у форматі затишної кав’ярні, де можна зробити паузу в ритмі міста.
“Супер! Зайшли з жінкою випадково купити шаурму но після манакішу я невпевнений що захочу колись їсти шаурму!))) Все дуже смачно персонал привітний приємна атмосфера. Всім рекомендую завітати.”
“Дякую цьому закладу за незмінно високий рівень сервісу, смачні страви, хороші порції та бездоганне обслуговування! Зранку бажано бронювати по телефону, але завжди є опція столику, готують швидко та смачно, є вибір вегетаріанських страв”
“Неймовірно смачно. І дуже гарне обслуговування . Надзвичайно приємно, що власниця Тетяна допомагає та рекомендує з вибором.Дякую Вам за працю, людяність і за те що робите справжнє свято .”
“Якщо нема часу випікати щось бомбезне, можна замовити”
“Тільки якісна та смачна випічка !!!”
“Приємно купити тут каву з собою)) Дівчинка приємна, кава тут смачка. Купувала в дорогу лате, в міру насичений смак кави, молочна пінка, в міру солодка (додатковий цукор ніколи не беру). Роблять каву швидко. Приємним бонусом є можливість обрати колір кришечки, це неочікувано та цікаво. Вчора настрій був салатовий))”
“Чудові подарунки з будь-якої нагоди для любителів солодощів :)”
“Чудова кава, смачні десерти, приємне обслуговування. Все, що потрібно для хорошого старту!)”
“Відвідала сьогодні цей заклад, приємна атмосфера, смачно пахне, кава смачна, привітний персонал. Єдине чого бракує системи лояльності…”
“Дуже атмосферне місце. Для своїх. Чудові солодощі з душею, які можна взяти на прогулянку в парк або смакувати за маленьким столиком на місці. Чудова кава, апельсиновий фреш і атмосфера. Жодне наше велике і маленьке свято не обходиться без чізкейка вбо тортика замовленого у Маріі. Спробуйте! Дуже раджу! 10 з 10 ти”
“Замовляла в них весільний торт для сестрички. Вони єдині, хто погодився взятись за наше термінове замовлення, оскільки вибраний раніше кондитер підвів, тому фактично замовлення було за два дні. Як і обіцяли, вчасно виконали все. Усі яруси були дуже смачні і соковиті, різні за смаком, бісквіти ніжні, гарно просочені сиропом, у розрізі були помітні великі шматочки фруктів. Карамельно - абрикосова начинка справила не мене, не аби яке враження. Оформлення всього торту було в кольори весілля. Всі гості були в захваті, я надзвичайно щаслива, що звернулася саме до вас з таким проханням!”
“Дуже дякую пані Наталі, за смачний тортик . А ще , замовлення в короткий термін і вимоги. Все було зроблено і всі задоволені”
“Вітання! Все чудово! Замовляли пляцки на 41 гостя. Всі були щасливі отримати пляцки (як виявилось, не на всіх весіллях їх тепер дають і гості були ой які щасливі побачити в нас пляцки)!! Також хочу зазначити про те, що пляцки були дуже свіжі - це зазначали й самі гості - коржики м‘якенькі, все супер свіженьке. Клас! Дякую!!”
“Періодично заходжу сюди, бо це кафе без перебільшень місце сили. Дякую за якісний вибір страв. Оладки з кабачка - дуже смачно❤️”
“Затишне місце з гарним інтерʼєром та столиками на вулиці. Дуже смачна кава та матча. Особливо рекомендую брауні — дуже ситні та апетитні. Тільки брауні кіндер на жаль був трохи сухуватий( Загалом точно будемо ще повертатися”
“Дуже смачні сінабони. Американо був непоганий, а от капучино без кофеїну я б не радив, трохи на маккофе схожий за смаком був.”
“Дуже затишна кав'ярня з пампухами. Ми брали сирні. Дуже смачно, ціни класні. Чай брали альпійський луг дуже насичений і смачний. Ввічливий і уважний персонал. З собою взяли поласувати еклером, упаковка супер ! Ще прийдемо!”
“Один з моїх улюблених закладів для сніданків — Спілка. Особлива любов — Збірний сніданок #3, дуже сподіваюся, що це не просто сезонна страва, а він залишиться в меню, бо саме через нього я постійно повертаюся. Ще тут дуже смачна піца, особливо салямі — одна з моїх улюблених. Персонал завжди ввічливий і приємний. А хліб з їхньої пекарні — то взагалі окрема історія, магазинний більше не купую, тільки цей.”
“Якісно, вчасно та за оптимальними цінами. Випадково натрапила на сторінці в інстаграмі. Мене проконсультували у виборі коржів, начинки та ваги. Замовляла завчасно на день народження. Доставили вчасно, та не пошкодив тортик при транспортуванні. Якісне упакування. Декор вийшов такий, як домовлялись, нічого зайвого. Коржі були м"які та просочені кремом. Крем надзвичайно ніжний. Моєму батькові дуже сподобався Ваш торт! Рекомендую!”
“Дуже привітні та гарні власники, надзвичайно смачна їжа та напої) Турецький шарм у Львові - це просто щось неймовірне!))) Одночасно рекомендую для відвідування!!!!”
“Мені тут подобається, гарний та привітливий персонал, смачна кава.”
“Сьогодні відвідали кондитерську Морквяна Мар‘яна. Куштували морквяний круасан та шоколадний даніш. Все сподобалось, тут дуже затишно, крутий колектив який порадить що з‘їсти. Повернемось сюди ще не раз.”
“Чудові торти та бездоганне обслуговування! Замовляла кексики до Дня закоханих, а слідом торт на День Народження. Все на вищому рівні: вчасно, красиво, а головне — неймовірно смачно! Рада, що знайшла вас, і точно будемо замовляти ще!”
“Чудове місце, щоб по дорозі зупинитись і випити горнятко кави. Єдиний недолік, як на мене, не вистачає вказівників, якіб зазделегіть попереджали водія про таку круту локацію. Смаяна кава, та різновид тістечок і круасанів. Також є можливість придбати вареники і пельмені.”
“Нове улюблене місце. Надзвичайно смачне какао, круасани дуже смачні, майже як у Франції, от чесно. Невимушена атмосфера, приємна музика тиха, багато книг і гарний дизайн. Ціни чудові, все чисте та продезинфіковане. Однозначно рекомендую.”