Огляд каталогу
- 426 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 95% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 426 результатів
Перегляньте bakery у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 426 результатів у Львові. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 71,181 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає bakery з таких міст як Львів, Стрий, Шептицький, Дрогобич, Винники та інших міст.
“Дуже смачний хліб. Завжди свіжий, печуть на місті. Крім хліба є багато різної випічки, хачапурі з різними начинками, як грузинськими, так і звичайними. Для тих хто полюбляє солодке є пахлава і ще бачив якісь печеня. Хліб просто суперовий, поки донесеш до хати половину можна з'їсти по дорозі :-)”
“Завжди смачна випічка, охайний та ввічливий колектив, все супер і дуже подобається! Я вже давно і в різних місцях купляю грузинську випічку і нарікань майже ніколи не було, а якщо і були то незначні та не варті уваги, на даний момент мені зручно купляти випічку на Патона і я ще ні разу не жалів! А тим хто пише про невихованість, антісанітарію та несмачність продукту можу порадити декілька файний місць, там ви знайдете смачнючі хотдогі або паніні, от там вам буде і пісок в страві і найсвіжіщі продукти і зроблено буде дуже ввічливо та руками якими гроші брудні цілий день беруть! Все супер і я дуже хочу щоб так було і надалі!))”
“Відвідую «Родинну Пекарню» вже не вперше, і щоразу залишаюся у захваті. Випічка тут завжди свіжа, ароматна та надзвичайно смачна — від хрустких багетів до ніжних круасанів і духмяних пиріжків. Персонал привітний і уважний: завжди зустрічають з усмішкою, допоможуть обрати, підкажуть новинки та зроблять так, щоб кожен клієнт почувався бажаним гостем. Місцезнаходження дуже зручне — легко дістатися пішки чи громадським транспортом. Круасан з маком та вишнями дуже смачний:)”
“Якщо ви приїхали у Львів, то обов'язково маєте скуштувати львівський круасан. Але ніде ви не знайдете кращого за Львівські Круасани. Дуже зручне розташування закладу — у самому центрі міста (можна включити у програму прогулянки центром). Великий вибір напоїв та начинок для круасану. Особисто у мене очі розбігалися. Людей було небагато, одразу знайшли вільне місце для себе. Швидко приготували. Обслуговування приємне. Всередині аромат кави та випічки. Куштувала круасан з вершками та полуницею і бабл каву. Дуже смачно, однозначно рекомендую”
“Брали Наполеон і вишнево-кокосовий торт. Смакота :) Наполеон ідеальний, з ніжними коржами і не приторним кремом - просто супер! Дуже привітний персонал, який допоможе з вибором. Неймовірно затишне місце.”
“Що може бути прекраснішим, ніж хачапурі. Хіба що чебуреки)”
“Хороший магазин, персонал привітний, оперативно реагуюють на чергу і одразу викликають касира. Асортимен товарів досить непоганий. Часто є вигідні акції.”
“Легендарне місце, куди я ходила ще змалку. Антураж дев‘яностих і такий ж колоритний персонал. За ₴200 можна наїстись і напитись досита на двох. Звучить виключно україномовна музика, що не може не тішити. Також це найкращий варіант для лінивої вечері. Часто беру курку з собою. Не дорого! І ціла сім’я сита! Ще й смачніше ніж у супермаркеті!”
“Були з класом на майстер-класі з приготування піци. Дітям дуже сподобалось, тим більше все своїми руками готували)). Дякую Тетяні за професійність і уважність до дітей. Рекомендую для відвідування)”
“Дуже радію, що цей магазинчик з*явився в нашому будинку! кожен раз коли заходимо, пробуємо щось новеньке і все дуже смачне! Дуже приємна дівчинка завжди все розкаже, покаже і порадить. Та й взагалі коли заходиш, то запах такий, що хочеться все скупити! Бажаю вам побільше клієнтів і процвітання!”
“Дуже смачна випічка. Щодня печуть”
“Саме цей магазин дуже хороший. Працівники завжди дуже ввічливі та випічка дуже хороша.”
“Приємний заклад, де буваєш з задоволенням. Гарне оформлення, дуже апетитні вітрини, світлі, привітні дівчатка. Дякуємо за каву з сердечком, зварену з любов'ю! Зелена коробка )”
“Все свіженьке.Кожні три дні-новий завіз. Якщо треба пригостити велику кількість гостей, а часу на приготування немає -то вам сюди”
“Дуже смачно !!! Обслуговування привітне.Дуже смачна піца з вітрини баварська,пироги великі взагалі смакота.Дівчата дуже швидкі приємні.Рекомендую всім друзям .”
“Свіжовипечений хліб, здоба та печиво. Смачні та красиві торти на замовлення.”
“Мережа яка якісно виділяється споміж інших магазинчиків. Приємно!)”
“Завжди купляю тут хліб, смачний, свіжий,часто попадаю на тільки спечений тому ще теплий”
“Завжди знала, що "Вероніка"-це відмінна кондитерська.Але не тільки, це ще і дуже добрий ресторан! Було смачно і ситно, дякую.”
“Хочу щиро подякувати директору і адміністратору даного магазину за вирішення мого питання!Здавалося,що нічого вже не доведу,бо викинула чек.Але за допомогою камер,керівництво магазину встановило час моєї покупки,знайшли по базі чек,і вирішили моє питання) В вас працюють професіонати,та й просто приємні,ввічливі люди,які йдуть на зустріч… ЦІНУЙТЕ ТАКИХ ПРАЦІВНИКІВ!”
“Компактний маленький магазинчик в спальному райончику. Продавці завжди дуже привітні і бажають гарного дня. Асортимент - найбільш часто куповані товари. Часто бувають червоні ціни.”
“Невеличкий за розміром кафетерії двох похове приміщення тут смачна випічка також тут можна посмакувати каву сюди можна привести дітей.”
“Класний колектив справжніх професіоналів! Я радий працювати в сучасній та класній компанії прАТ " Компанія Ензим"!”
“Чудове місце випити кави з смачненьким. Великий вибір чудової випічки”
“Дуже смачний круасан фісташковий, мафіни просто топ! Загалом ця пекарня крута, купую все у них на вул. Мазепи.”
“Дуже смачну піцу зробили нині на доставку Глово. Я в захваті. Дякую”
“Магазин невеликий, знаходить в будівлі житлового будинку із загородженою територією. Невеликий, але доволі зручний. В післяробочий час досить багато відвідувачів буває (в основному жителі суміжних будівель). Асортимент непоганий, але часто немає звичних продуктів. Як на такий магазин, варто частіше здійснювати завіз товару. Каса працює доволі швидко. Зручно, що є такий магазин неподалік від дому”
“Досить класно , маленькі черги....хороші акції та привітні касири”
“Дуже дякую дівчинці касиру, яка сама запропонувала мені щамінити купюру, яку не приймав банкомат для поповнення картки! Дякую, ось це сервіс!”