Good Food
“Час від часу відвідую данний магазин ,товару багато і свіжого. Також смачна випічка і гарячі напої) Завжди чисто і ввічливий персонал . Рекомендую”
Знайдено 6 результатів
“Час від часу відвідую данний магазин ,товару багато і свіжого. Також смачна випічка і гарячі напої) Завжди чисто і ввічливий персонал . Рекомендую”
“Прекрасне місце для швидкого укусу”
“Найкраща пекарня ever! Найсмачніші круасани, какао, піца, фрішка) ще тут буває мега топовий чізкейк) pet-friendly заклад із чудовим привітним найкращим персоналом❤️”
“Сподобалась кава. Дуже круто що є вибір молока. Я куштувала латте з банановим молоком”
“Є закуски на любий смак, приємне обслуговування, ціни доступні, все смачно. На мою думку, це найкращий паб у місті Стрий! Дуже рекомендую!”