Огляд каталогу
- 4,561 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 4561 результатів
Перегляньте grocery store у Львові. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 4,561 результатів у Львові. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 880,736 відгуків та оцінок. Перелік нижче включає grocery store з таких міст як Львів, Шептицький, Стрий, Дрогобич, Самбір та інших міст.
“Замовляли на день народження дитині 2 тортики. Знаючи, як діти вміють розрізнити де добрий, були приємно здивовані - все зʼїли зі смаком. Смачні, відчувається що з хороших інгредієнтів, свіжі і ще й на додачу красиві. Точно рекомендуємо і прийдемо ще) Дякуємо вам за смакоту!”
“Чудові торти та бездоганне обслуговування! Замовляла кексики до Дня закоханих, а слідом торт на День Народження. Все на вищому рівні: вчасно, красиво, а головне — неймовірно смачно! Рада, що знайшла вас, і точно будемо замовляти ще!”
“Дуже файна крамничка "під боком", як і будь-яке починання від «!FEST». Діє програмі лояльності «LOKAL».”
“Дуже сподобались ""Королівські пироги""!!! Чому саме ці пироги? Тому що для приготування цієї смакоти закуповуються продукти щоденно у фермерських господарствах! Продукція яку ми сьогодні скуштували відповідає найвищим вимогам. Ціна і якість нас не розчарували. Дуже вдячні. Так тримати!”
“Все ідеально, найкращий магазин з великим ассортиментом товарів. Віскарі прекрасні, продукція на будь-який смак, консультанти приємні, і анекдот розкажуть і завжди допоможуть. Єдиний великий мінус, ви більше не захочете заходити в інші магазини :)”
“Щойно порадувала себе новинкою з "Білки" - міні кейком Баунті. Смачний шоколад з горіхами, ніжна кокосова начинка, фірмова пакувальна коробочка, в який ту смакоту можна презентувати. Раджу!!! Та і сам процес покупки в "Білці" викликає естетичне задоволення: атмосфера магазину, затишок, сервіс - все на високому рівні.”
“Відвідав барбершоп, постригли відповідно всіх моїх побажань. Стильно та чисто”
“Замовляю спеції не перший раз. Глінтвейни, настоянки(зубрівки), дубова щіпа для вина. Все ок, ціна хороша.”
“Якісний товар, швидка доставка. Щиро вдячний. Раджу всім цей магазин.”
“Я обожнюю це й магазин! Давно шукала - що буде пахніти на тілі увесь день, lush - спасіння, дякую, Марципан блогерці за те що відкрила для мене цей світ смакоти. Все хочеться купити. Працівниці - справжні феї, які з турботою підберуть вам догляд!”
“Найкраща випічка серед усіх закладів мережі, де я був. А ще гарний сервіс і грузинська музика, що додає атмосфери)”
“Прекрасне місце і дуже багато хороших речей. Рекомендую”
“Реально мабуть найсмачніша кава в Східниці. А десерт Кремова Картопля - то щось, таке різноманіття смаків, що очі розбігаються, хочеться скуштувати всі іповертаюсь за цим регулярно”
“Рекомендую. Якісні товари і обслуговування прекрасне.”
“Дуже затишна кав’ярня! Смачні десерти, приємна атмосфера і завжди усміхнений персонал. Хочеться повертатись ще ❤️”
“Відвідую часто ваш магазин і завжди залишаюся задоволена.Магазин завжди чистий, товар свіжий, а продавці уважні і чемні.Дякую за вашу працю”
“Не перший раз замовляю тут шкарпетки. Якістю задоволена. Швидка доставка”
“Прекрасне обслуговування , та магазин.”
“Магазин просто супер! Купували бензопилу, задоволені товаром і персоналом. Обслуговування на вищому рівні.”
“Дуже круте обслуговування, приємна атмосфера! 10/10”
“Вирішила скуштувати їжу з цього закладу) замовила тріску, медальйони, піцу. Доставку зробили швидко, все приїхало гарячим! Пакування гарне. Все дуже сподобалося за смаками. Ніжна тріска (трохи б більше рибки), свіжий та смачний салат, тобто гарний соус в салаті. А від медальйонів моя матуся 87 років була в захваті, дуже насичений смак, багато грибів, приємно здивовані кількістю м'яса, до того ж медальйони не пересмажені, досить м'які та смачні, порція дуже велика. Піца соковита. Що сказати - СМАЧНО! Дуже гарна їжа, така - з душею! Бажаю успіхів закладу!”
“Дуже затишна атмосфера, приємні й гостинні офіціанти та неймовірно смачне пиво. Обов’язково повернемось!♥️”
“Чудове місце, щоб по дорозі зупинитись і випити горнятко кави. Єдиний недолік, як на мене, не вистачає вказівників, якіб зазделегіть попереджали водія про таку круту локацію. Смаяна кава, та різновид тістечок і круасанів. Також є можливість придбати вареники і пельмені.”
“Дуже класний магазин, якісні продукти, свіжі.”
“Класний магазинчик, в якому продається все необхідне.”
“Заїжджаємо до Ореста з нашими велотурами. Місце з особливою душею, коли хазяїн не просто любить свою справу, а своєю особистою історією надихає кожного відвідувача жити своїми бажаннями. Орест виробляє малинове вино, лікери та дистиляти, а також варення. "Галицька Сорока" переверне ваші уявлення про плодово-ягідні вина і вам захочеться купити вино "Для друга". А "Малін Руж" в поєднанні з просекко створить нереально романтичний настрій ❤️”
“Доброзичливі працівники, великий асортимент НИЗЬКІ ЦІНИ!!!!!!”
“Дуже смачно і атмосферно! Завжди свіжий хліб, булочки найкращі☺️”
“Якщо вам сумно а хочеться смачно подесертувати - вам сюди. Не дуже солодке. Смачно. Свіжі десерти, тістечка. Я тут не перший раз буваю. Це коли купувати торт нащо, а солодкого якісного хочется. Уютно та затишно. Кава так, може і не дуже по смаку. Але це не зменшує кількість зірочок бо все зроблено з любов'ю.”
“Чудова пекарня! Сінабони бомба! Дуже смачний капучіно. Ціни не настільки високі, як для центру міста, дуже приємні. Можна сісти на вулиці - зручні крісла з подушками і пледами.”