Франс.уа
“Піца добра. Какао добре. Подушечки на вуличні стільці нам дали, як ми попросили. Мають додаток для бонусів. Хороші вони.”
Знайдено 8 результатів
“Піца добра. Какао добре. Подушечки на вуличні стільці нам дали, як ми попросили. Мають додаток для бонусів. Хороші вони.”
“Проходив підготовку до екзамену разом із Лесею Гущиною. Я задоволений результатом більше, ніж очікував. Гнучкий графік, дуже зрозумілі та детальні пояснення а також індивідуальний підхід! Раджу всім обирати саме цю школу!”
West-cuts — перукарня, де важливі акуратність і ввічливе обслуговування. Підхід заснований на акуратності та ввічливому ставленні.
“Враження про дане відділення найпозитивніше. Нещодавно почала співпрацювати з Джастін (та, зокрема,цим відділенням). Терміни і вартість доставки не гірші, ніж в конкурентів, ціни прийнятні, сервіс чудовий. І хоча ніколи не потрапляла в даному відділенні у черги, але п. Дана (оператор відділення) професіонал своєї справи: все чітко, швидко, ввічливо. Також у даному відділенні є безкоштовна доставка замовлень із сервісу "Розетка". Неодмінно скористаюсь Вашими послугами ще.”
“Приємно здивована асортиментом. На мій 54р запропонували кілька коктейльних і вечірніх суконь В той час, як інши магазини взагалі не можуть запропонувати щось святкове у такіх розмірах. Рекомендую однозначно!!!”
“Дуже задоволена асортиментом в магазині та якістю обслуговування. Загалом в мережі бутиків панує позитивна атмосфера)”