Огляд каталогу
- 24 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 83% З фото
Знайдено 24 результатів
Перегляньте internetcafe у Самборі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 24 результатів у Самборі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 3,498 відгуків та оцінок.
“Найкраща кава в регіоні. До речі не самбірська кава а Самбірська КАВАлєрка. Всі види кави. Неоднозначні назви які сто процентів піднімуть настрій.... Дуже смачне морозиво. Хороший дизайн. До речі працює цілодобово. Вночі випити філіжанку кави щоб збадьоритися і в дорогу))) Просто рекомендую!!!!! До речі каву та багато різних видів чаю можна придбати на вагу)))”
“Готують смачно,швидко і не дорого.Для студентів супер!”
“Розраховуюсь завжди з телефона. Дуже зручно і швидко”
“Заправка дуже файна, їжа смачна і не дуже дорога. Також привітний персонал”
“Дуже класний заклад,атмосфера тепла й приємна, все охайно, затишно та зі смаком. Персонал усміхнений і доброзичливий, одразу створює гарний настрій. Враження тільки позитивні!”
“Як завжди все смачно. Гарне обслуговування. Любимо цей заклад.”
“Сьогодні з подругою замовляли шаурму!такого кайфу від їжі ніколи не отримувала!ця шаурма отримала стільки компліментів!кайф!!!!!!❤❤❤”
“Був на весіллі у родичів. Все чудово. Персонал молодці (і офіціанти, і працівники кухні). Дякуємо за свято))”
“Замовляла суші, вони неймовірні! В них багато риби та насичений смак. Соуси власного приготування додають ще більшого смаку! Раджу спробувати.”
“Смачна кава, приємні дівчата :)”
“дуже смачно, кількість їжі відповідає ціні, дуже швидка видача замовлення, однозначно 5 зірок”
“дуже смачно, кількість їжі відповідає ціні, дуже швидка видача замовлення, однозначно 5 зірок”
“Смачно і безпечно . Кафе відповідає вимогам безпеки. Риба свіжа”
“Морозиво супер смачне багато горішків, смачні і не дорогі десерти...”
“Дуже смачно готують,також є їжа на виніс (територія базару та центр міста) Окремо висловлюю подяку власнику даного закладу.”
“Персонал працює на совість! Дякую”
“Була там на аесіллі. Класно! Обслуговуючий персонал хороший. Само приміщення дуже було чисте, симпатично оіормлений інтер'єр. Можна було вийти з напоями посидіти на вулиці в затишних альтанках.”
“Дуже хочу попасти на ваші їстівні чашечки!”
“У Самборі побував вперше, як власне у цій кав'ярні. Дуже приємні дівчата, запитали звідки я, запросили відвідати місто ще раз. Замовляв латте велике та макарун зі смаком мохітто. Обійшлось усе в 110 грн. Все було смачно. Також дуже гарне місцерозташування.”
“Затишно, атмосферно та головне - смачна кава! Персонал дуже уважний та доброзичливий. Інтер'єр стильний, гармонійний, з великими вікнами, що наповнюють простір світлом. Рекомендую відвідати!”