Франс.уа
“Піца добра. Какао добре. Подушечки на вуличні стільці нам дали, як ми попросили. Мають додаток для бонусів. Хороші вони.”
Знайдено 5 результатів
“Піца добра. Какао добре. Подушечки на вуличні стільці нам дали, як ми попросили. Мають додаток для бонусів. Хороші вони.”
“Дуже смачна українська кухня в центрі музею. Доречі єдине місце де можна смачно поїсти після прогулянки в Гаю.”
“Вперше завітали до цього закладу.Цікаве меню, коктейлі смачні.Нам переплутали піцу, але офіціантка вибачалась і порахували як за ту що замовляли.А ми і не проти були спробувати новинку і ще бортики були з сиром.”
“Враження про дане відділення найпозитивніше. Нещодавно почала співпрацювати з Джастін (та, зокрема,цим відділенням). Терміни і вартість доставки не гірші, ніж в конкурентів, ціни прийнятні, сервіс чудовий. І хоча ніколи не потрапляла в даному відділенні у черги, але п. Дана (оператор відділення) професіонал своєї справи: все чітко, швидко, ввічливо. Також у даному відділенні є безкоштовна доставка замовлень із сервісу "Розетка". Неодмінно скористаюсь Вашими послугами ще.”