Огляд каталогу
- 291 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 291 результатів
Перегляньте автомийки в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 291 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 24,566 відгуків та оцінок.
“Обслуговування дуже сподобалося.”
“Помили машину швидко та якісно. Був на рибалці і вночі пройшов сильний дощ. Дорога щоб доїхати або виїхати з річки близько 4 км. глинянки. Джип після цієї дороги був у глині, особливо днище, колеса по ободі в глині. Ну і на мийці хлопці швидко з цим впоралися. Дівчина адміністратор дуже привітна та ввічлива.”
“Чисто, чудовий асортимент, смачна кухня.”
“Гарний автосервіс! Дуже приємне ставлення до клієнтів. Чуйні та завжди готові допомогти вирішити всі питання щодо авто.”
“Нормальна ціна і помили якісно, торпеду чимось пахучим натерли. Рекомендую”
“Відмінне місце. Все дуже смачно. Всім рекомендую. Швидке обслуговування. Зайшли по лимонад, а зрештою пообідали.”
“В'ячеслав найкращий автоелектрик у моєму житті!”
“Відмінне миття. Хороші ціни) завжди все швидко, чітко! Хлопці молодці) рекомендую”
“Відмінний персонал та якісно виконують надані послуги!!”
“Тут коментарі зайві, скажу просто так, якщо один раз приїдете сюди, на інше миття більше ніколи в житті не поїдете. Сервіс на найвищому рівні”
“Був у цьому авто сервісі думав робити копеталку двигуна вирішив заїхати заробити водневу чистку двигуна як останню надію і не помилився мотор вирівнявся перестав диміти покращилася динаміка і.т.д спасибі хлопцям заощадили майже 1000$ дуже задоволений всім рекомендую”
“Загалом добре і швидко зробили свою роботу... Рекомендуватиму друзям.”
“Не перший рік обслуговуюсь на цьому СТО. Нарікань немає. Діти працюють не тільки з Subaru, але і з іншими марками авто.”
“Знімали тонування перед поїздкою до Європи, приїхали зробили нове у них. Все дуже швидко, якісно.”
“Кращий сервіс, найкраще місце для турботи про вашому авто.”
“Машину мою тільки тут. Миють добре, продують кузов ретельно, дотирають надворі при денному світлі, що важливо, т.к. машина чорного кольору та всі недотерті краплі потім дуже видно. Проблем ніколи не було. Є там Саня, пацан скрупульозний, миє машину як свою. За інших хлопців також поганого не скажу. Загалом мийкою задоволений. Єдине зауваження, окрім кави, ще має бути вода ;)”
“Найякісніша мийка в Одесі! всім раджу”
“Дуже кайфова мийка, ввічливий адміністратор. Запропонували каву, є оплата як по безготівкові так і готівкою. Мийка тримає марку, ціна більш ніж прийнятна і кількість послуг, що надається за цю ціну, більш ніж адекватна і приємна. Є навіть ігрова приставка щоб скоротити час очікування якщо вашу машину поставили митися. Миття дуже добре виглядає і ремонт на ньому відповідає своєму прайсу. Так само можна зайти і в невимушеній обстановці вибрати собі товар, який мийка продає (авто-парфуми/омивачі/полірольки та інше) Дуже раджу. Залишився задоволений”
“Спочатку зробив stage1 в іншій компанії, залишилися негативні враження. У 7Force порадував індивідуальний підхід і кінцевий результат. Роботою дуже задоволений!”
“Класні хлопці та дівчата. Роботою задоволений”
“Якість роботи та сервіс, на найвищому рівні!”
“Нормальна мийка, але раз на раз не доводиться, все залежить від тієї людини, хто миє, один в це вкладає душу, а другий відбуває час. Великий плюс це наявність кімнати відпочинку для водія з диванчиком де можна скоротити час. Влітку і на вулиці можна подихати повітрям, а ось взимку це дуже важливо;)”
“Приїхав з Дніпра на відпочинок. Мийкою залишився задоволений! Адміністратор Андрій ввічливо спілкується й порадив як зробити мою автівку гарніше. Загалом хлопці знають свою справу все дуже круто рекомендую всім!!!”
“Усім задоволена, швидко та якісно виконали свою роботу! До нових зустрічей vinyl masters;)”
“Професіонали та людяність це про дане СТО. Відремонтують або замінять лише те що потрібно, нічого зайвого не придумують і не видумують. Адекватні ціни. Дуже дякую за допомогу.”
“Миття самообслуговування, зручно, що крите миття, все всередині. Погано, що не можна розрахуватися карткою”