Огляд каталогу
- 291 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 291 результатів
Перегляньте автомийки в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 291 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 24,566 відгуків та оцінок.
“Відмінне миття самообслуговування. Все просторо, зручно, затишно. За ціною взагалі чудово) + дуже раджу якщо ще залишилися купити картку бонусну. +25% до закинутих грошей (принаймні, місяць тому були такі). Втім супер, що з'явилася така мийка у великій. Єдине асфальт за миттям трохи заощадили і якщо заїхати на третю мийку (гараж або як це правильно назвати), там поруч город відкритий, якщо вітер може пилу наздогнати.”
“Знаю Миколи давно з 2010 року. Жодного разу не змінював СТО. Зручно що можна зателефонувати йому в будь-який час крім неділі та він розповість все прямо по телефону. Добре діагностують ціни не високі. запчастини можуть підібрати і доставити самі. є магазин, можна зателефонувати і зроблять підбір підрахунок. якість роботи мене завжди влаштовує. подобається чесність.”
“Вже виїжджали з Одеси і вштовхнулися з поломкою демпферного штифту колінвала, а отже - доїхати можна лише скільки хвалить заряду акумулятора. Телефоном домовився про ремонт, протягом 3-4 годин деталь була на сто, відремонтували. Для дружини з немовлям дуже доречною була кімната відпочинку, зручна. Окремо дякую начальникові за те, що зв'язувався з кур'єром і вмовляв його змінити маршрут на нашу користь, щоб ми з дитиною якнайшвидше звільнилися і поїхали до свого міста. За цінами – спочатку переживав, що оцінять «Одеськи», скориставшись нашою безвихіддю, але було цілком осудно. Дякую за ремонт та зручне місце для моїх дам на час ремонту. Успіхів!”
“Я був у перші, порадив друг. Але мийник помив все чітко і швидко я задоволений! Машина теж). Рекомендую!”
“Дуже гарна мийка. Завжди тут обслуговуємося.”
“Відмінне миття. Миють якісно, місце для паркування є, можна залишити машину на мийку і прийти через деякий час забрати її. Ціни не дорожчі, ніж на інших мийках. Єдине, що так це краще заздалегідь записуватися, бо можуть бути черги.”
“Мийка одна з найкращих Персонал вогонь Мені подобається”
“Миття самообслуговування супер хімія чудова гроші вважає відмінно дуже задоволений з мінусів дуже слабо смокче пилосос а так все супер рекомендую”
“Постійно мию машину, якістю задоволений.”
“На місці миття Positiff тепер миття самообслуговування на 4 пости. Дуже навіть непогана. Мили машину вперше, залишилися задоволені.”
“Завжди добре миють. Приємні робітники.”
“Швидко, якісно, завжди вдавалося потрапляти коли нема черги)”
“Комплексне миття на найвищому рівні! Дякую, не чекала що так старанно десь еше миють. Тепер лише до Вас!”
“Робила розтонування перед виїздом до ЄС, записалася заздалегідь, все зробили у вказаний час. За 30 хвилин! Дуже задоволена. Дякую хлопцям.”
“Автоматичне та ручне миття. Можна залишити машину щоб не чекати на чергу. Нічого не вкрадуть. Якось забув килимок багажника, повернули у наступне відвідування більш як за місяць.”
“Заправляюсь тут уже протягом 10 років. Є бензин і газ. Зручне місце на дорозі Овідіополь – Одеса. Тут же траса на Чорноморськ. Заправляюсь і вдень і вночі без проблем. Є знижки. В мене вже накопичилася знижка до 1 грн на літр. Рекомендую. Якість бензину на рівні. Багато їздив по відрядженнях і багато заправлявся. Нарікань немає.”
“Миття для машин. Не найдешевша, я вам скажу. Але якісно миють.”
“Раджу слюсаря Михайла відмінний майстер добре все робить звертався неодноразово”
“Якісне миття, але не завжди насухо витирають усі вікна. Комплексне миття загалом відмінне.”
“Мені більше Віка сподобалася)))))”
“Милися сьогодні на портальній мийці. За 75грн все включено: миття, сушіння та віск. Помили дуже швидко. Килимки не миють, але це особливість автоматичного миття. Якщо попросити, то може додатково помиють вручну. За такі гроші вважаю просто чудовий варіант!”
“Сьогодні вперше заїхала, була приємно вражена. За ці гроші – якість супер. Але одного зауваження не можу зробити за якістю. На найвищому рівні. Миття та чищення салону та кузова робив хлопчик, йому на вигляд років 16, професіоналізм вразив. Однозначно раджу.”
“Звернувшись до хлопців уперше, у мене відразу склалося приємне враження. За порівняно середню ціну послуг зробили все на найвищому рівні! Роблять як собі. Враховуючи, що було поставлене завдання в найкоротші терміни зробити з авто - цукерку, то я вважаю, що впоралися на 5 з величезним плюсом! Вислухали та відповіли на всі запитання, проконсультував з усіх дрібниць, і робили свою роботу до пізньої ночі, щоб віддати авто вчасно до ранку! Співпраця з "Автомийкою Блиск" залишила приємне враження, і бажання звернутися знову)”
“Швидко, якісно, без зауважень. Дитині надали розмальовки та солодощі. Приємно.”
“Мийка «робот» - швидко і якісно”
“Миють добре Комплексне миття 250грн за звичайну легкову машину. Сюди входить кузов, сушіння, віск, салон, килими, багажник. Роблять усі за хвилин 40, залежить від завантаженості Місткість дві машини. Хлопці, яким можна прийти, дати ключі і не париться, що будуть проблеми.”
“Добридень! Власник постарався зробити все для комфорту, для своїх клієнтів відповідно до назви. Дякую за це! Також можна залишити авто на мийці та поїхати у своїх справах (не боячись, що з авто щось трапиться). Результат мене порадував, машина набула нового вигляду, колір став більш насиченим, блищала, в салон приємно сідає, слів немає! Вам дякую за сервіс та результат. Також побачила систему контролю за якістю, адміністратор перевіряв авто на вулиці, я таке бачу вперше, чесно. Тепер я розумію, що авто потрібно доглядати, як і за собою. Дякую вам за сервіс та підхід до роботи. Мийники миють машини старанно і це приємно, ціни прийнятні, залишилася задоволена, раджу.”