Огляд каталогу
- 976 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 976 результатів
Перегляньте басейн в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 976 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 368,712 відгуків та оцінок.
“Зупинялася в цьому готелі на двоє суток. Дуже сподобалося, чистенько, постіль білосніжна, рушники три штуки на людину теж білосніжні. В ванній кімнаті є мило, шампунь,гель для душу, фен, туалетний папір гарної якості. Також приємно здивувала наявність тапочок. В номері є холодильник, чайник, ніж, дошка, чашки, тарілки..., Велика шафа для речей, кондиціонер, телевізор, wi-fi. Вікна виходять в двір, шуму ніякого немає можно спокійно відпочити. Мінусів не знайша. Рекомендую.”
“Чудовий готель, у який закохалась з першого дня! Все — від інтер’єру до сервісу — на найвищому рівні. Дуже затишно, чисто, смачно і з душею. Персонал уважний, атмосфера спокійна. Щиро рекомендую — це місце, куди хочеться повертатись.”
“Загальне враження чудове. Один з найзатишніших готелей міста для тих, хто справді цінує якісний відпочинок. Атмосфера, інтерʼєр, ергономіка, наповненість номеру та якість у кожній деталі - все на висоті. Лише одне побажання - і надалі тримати цей рівень.”
“Повернемось ще! Були вперше, бронювали готель на booking. Перед заїздом подивились відгуки на Гугл картах і негативні нас збентежили, їхали вже з острахом. Але на щастя жоден з них не відповідав дійсності) В номерах чисто, є всі необхідні засоби гігієни, рушники, халати, капці. Є невеличка кухня, де можна підігріти або приготувати їжу, є повноцінно працюючий холодильник, чайник. Сніданок – шведській стіл, різноманітно і смачно, їжу і напої постійно поновлюють до самого кінця сніданку. Персонал дуже привітний. Ну і найкрутіше – розташування готелю. Поряд майже всі локації, які варто відвідати туристам, безліч ресторанів, кафе + супермаркети. Коротше рекомендую, цей готель 10/10 за свої гроші.”
“Були о готелі 2і ночі та 3и дні. Номер-чистий, є холодильник, тапочки для гостей, фен. Wi-Fi - не дуже, але є. Прибирання - забули залишити чайові, коли йшли на прогулянку, коли прийшли - нам лише поправили постіль, рушники - не змінили. Розташування готелю хороше - 4хв від Потьомкінських сходинок.”
“Дуже гарний та затишний невеличкий готель для відпочинку в Одесі в тихому місці, неподалік Аркадії. Дуже гарно продуманний інтерєр. Родзинкою є чудовий вигляд на море з тераси. На терасі є басейн, лежаки, крісло-кокон, столики, навіть мангал, тобто все для спокійного відпочинку якщо не хочеться йти до моря. В нашому сімейному номері було чисто, все працювало. Дозволили заселитися з собакою. Гарне облуговування. Дякую за відпочинок! В таке місце дійсно хочеться повернутися!”
“Забронювавши апартаменти, відчула себе дорогим гостем. Все чисто, душевно та комфортно”
“Готель сам по собі не поганий, але особлива подяка хостес Лєні, яка увійшла в положення, впустила вночі під час тривоги, просто підняла настрій і своїм вчинком перекрила усі недоліки готелю. Залом дякую за теплий прийом, сервіс на вищому рівні, є все необхідне, але будьте готові, що доведеться тягнути валізу на 2й поверх, бо ліфт не зупиняється Також є підвал-укриття, що справді важливо зараз. Ціна - якість відповідають!”
“Дуже сподобався готель, привітний персонал, затишна атмосфера. Новий рік 2025 пройшов на одному подиху: конкурси, диско, ведучий. Кухня. Все на 100% Дуже рекомендую !!!”
“Відпочиваємо в теперішній час у готелі GRAND OTRADA номер 302. С першого дня маємо приємні враження при спілкуванні з працівниками готелю. Всі питання, які виникають вирішуються відразу з доброзичливим відношенням. Номери готелю затишні , зручні, чисті. Окремо, хочеться відзначити ресторан готелю GRAND OTRADA. Цікавий, затишний інтер'єр, посміхаючийся персонал. Приємний та доброзичливий адміністратор ресторану. Відчуваєть , що ця людина на своєму місці. Весь колектив під її керівництвом працює чітко, професійно і швидко. Що стосується харчування: асортимент різноманітний, все дуже смачно, подача їжі професійна . Дякуємо всім працівникам готелю, які зробили наш відпочинок приємним. Хочеться повернутися знову.”
“Прекрасне місце тут постійно буваю.”
“Високий рівень обслуговування, зручне розташування, в самому історичному центрі міста з видом на море. Дякую за гарно проведений час.”
“Відпочивали родиною з дитиною, готель знаходиться в центрі міста, але доволі зручно можна доїхати до пляжу Ланжерон, або Отрада та пішки дійти до Дерибасівської вечором, є стоянка для авто.Готель дуже охайний, в номерах дуже чисто, прибирання кожен день і прибирання гарне. Сніданки на терасі з видом на місто це дуже прикольно, все смачно і всього хватає у будь який час сніданку. Готель залишив виключно позитивні емоції, дуже доглянуто і охайно.”
“Зупинялися наприкінці листопада. Номери чисті, затишні. В номері було досить тепло, а у ванній кімнаті прохолодно, не зовсім комфортно. Персонал досить привітний, за виключенням адміністратора, яка була на зміні під час поселення і зіпсувала перше враження. Але все інше - без дорікань. Сніданки смачні, атмосфера затишна. Рекомендую”
“Готель дуже сподобався - чистий номер, привітливий персонал, смачні сніданки. А ще вид з вікна - зручно вмошчуєшся на підвіконні (там є м'які матрасики і багато подушок), береш каву і насалоджуєшся! Окрема подяка за заселння раніше ніж прописано в правилах. Обов'язково ще зупинимось в даному місці!”
“Зручне місцерозташування-в центрі. Прибирали в номері кожен день. В номері дуже тепло(в січні). Рушники (підгулявші вже), капці, гель для душу /шампунь, фен в номері були. Вікна виходили на вулицю і чутно було як їздять машини, хто чутко спить майте на увазі. Фото зроблені вже перед виїздом з готелю.”
“Чисто від слова ЧИСТО, 'є все необхідне від шампуню до каструлі і солі. Тихо, не далеко пляж,ТЦ,ресторани”
“Чудове місце. Дуже гарний вид з вікна, гарний номер з міні кухнею, все чистенько, великий телевізор, напевне 55 дюймів в виходом в інтернет. 15 хвилин пішки до початку Аркадії. В будинку є магазин з продуктами. Адміністрація на телефоні, фактично, провела від в'їзду в місто до дверей номеру. Плануємо і надалі тут зупинятися.”
“Суперова локація, близько і до моря (до моря і назад довозять) і до центру, але це тихе і спокійне місце. Номера невеликі, але чисті і затишні, все необхідне в номері є. Персонал- наче велика родина, привітні, видно, що люблять свою справу і місце де працюють. Завтраки- є все і трохи більше: 5+!”
“Маю надзвичайно приємні враження від перебування в цьому готелі! Це дуже комфортне, гарне й зручне місце з чудовою атмосферою, де з перших хвилин відчуваєш себе бажаним гостем. Особлива гордість готелю — його працівники. Тут завжди готові допомогти, відповісти на будь-яке запитання та надати найкращі послуги. Хочу окремо відзначити професійних і уважних покоївок, ввічливих та привітних адміністраторів. Але особливе «дякую» — офіціантам Роману та Артему за бездоганний сервіс і щиру посмішку, а також неймовірному охоронцю Нікіті, який завжди створював відчуття турботи. Дякую всій команді готелю за чудовий відпочинок! Обов’язково повернуся ще!”
“П'ять років, вісім відвідувань. Здогадайтесь з першого разу, чи приїздили б ми сюди стільки разів, якщо нам не подобається? Що мені подобається. Дикий берег, бо я люблю ловити бичків. Пару раз за літо припливають дельфіни. Ніхто не ходить по пляжу, пропонуючи їжу. На Фонтанці розташований величезний торговий центр Рів'єра з величезним Ашаном. Поряд Одеса. Якщо треба розвіятись ввечері або погана погода, то в Одесі це просто зробити. На території садиби знаходиться балка, яка сприяє особливому мікроклімату на подвір'ї. За парканом може бути спека, а на території віє вітерець. Привітні і старанні господарі. Любителям випити зайвого і голосно пореготати серед ночі тут вхід заборонено.”
“Дуже гарне місце та люди! Обслуговування на найвищому рівні! Рекомендую!”
“Дякую , все дуже сподобалось. Облуговування, кухня, затишок, персонал - все на вишому уровні.”
“Готель розташований їв центрі Одеси. Номер гарний, просторий, затишний. В номері є все необхідне. Сніданки дуже смачні, багаті на вибір. Перснолал підібраний ідеально. Якщо ви приїхали в Одесу, і треба зупинитись в гарному готелі, рекомендую саме цей готель!!!”
“Дуже гарні враження. Приємний та якісний сервіс. Самі апартаменти просторі та світлі. Адміністрація готелю піклується про чистоту, питну воду та каву чай для гостів. йде на зустріч з раннім поселенням. Тому якщо хочете мати затишний номер поряд з центром міста та з уважним і якісним сервісом рекомендую))”
“Затишно, в центрі, ціна прийнятна, чистота, доброзичливі господарі, чай кави все включено, рідко де є таке в апартаментах”
“Просторий світлий номер, дуже чисто і затишно. Не сподобалось що не було генератору. Дуже вдячні за те що дозволили залишити речі до поїзда Рекомендуємо до заселення і з дітьми”
“Доброго дня. Хочу поділитись враженням від даного закладу. Дуже часто ходжу в лазню, але цей раз завдяки баньщику Петру, отримав неймовірні враження. Наче заново родився та відновився. Вдячний персоналу за сервіс. Буду рекомендувати всім. Також у них дуже смачний квас та травяний чай”
“Будували нам басейн. Зробили все дуже швидко та якісно. Причепитися нема до чого. Без розмов виконали дрібні незастережені роботи. Співробітники завжди ввічливі та на позитиві. Враження залишилися лише позитивні.”
“The best hotel! Прекрасний персонал, зручне місце. Завжди раді відвідувачам!”