Огляд каталогу
- 100 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 85% З фото
Знайдено 100 результатів
Перегляньте булочки в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 100 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 8,618 відгуків та оцінок.
“Йшли на День народження, купили там тортик. Просто шикарний, аж іменинника затьмарив. Рекомендую❤️”
“Улюблена моя Здобушка. Завжди все свіжо і смачно. Дівчата молодцем!”
“Тепла і смачне випічка приємний персонал”
“Хороший персонал.відмінна випічка.Відмінна продукція.Все смачне і свіже.Ось наприклад піца салямі 275гр ціна 25грн.не суха соковита з грибами з сиром.”
“Смачно, демократичні ціни, міцна кава.”
“Заклад хороший, всі касири дуже привітні, випічка дуже смачна. Все дуже сподобалося. Заходила сьогодні до вас, отримала гарний настрій та позитив на весь день)))”
“Заклад хороший, всі касири дуже привітні, випічка дуже смачна. Все дуже сподобалося. Заходила сьогодні до вас, отримала гарний настрій та позитив на весь день)))”
“Красиво, затишно. Все свіже, помірні ціни, приємні співробітники. Великий вибір десертів. Рекомендую.”
“Я частий покупець. Випічку купую тільки тут. Кожен день біля будинку покую хліб в Хлібному Будиночку. Так само тут є натуральна молочка, терміном зберігання 7 днів. Самі роблять арахісову пасту, класичну і з медом. Люблю булочки бао. На солодке сочнікі, булочку з вишнями. Є багато всього, я ще не перепробувала весь асортимент.”
“Смачна, свіжа випічка з великою кількістю начинки! Повністю виправдовує свою вартість. Іноді буваю в цьому районі, і ніколи не можу пройти повз. З масками проблема - це так, але не разу ще не доводилося стикатися з грубістю або хамством. рекомендую”
“Милий кафе, приємна атмосфера. Дуже милі хлопці. Те, що я пробувала, було смачно! Хай щастить)”
“Подають неймовірно смачну пасту. Атмосфера затишна, обслуговування приємне хочеться повернутися знову!”
“Тістечко Павлова - просто смакота”
“Дуже смачні, яскраві, з любов'ю приготовлені десерти! Усередині так спокійно, приємно. Незвичайні, зручні меблі. А пшеничне золото над головою-це неповторно , Це-Космос! Відчуваєш домашнє тепло і затишок!”
“Найкраща випічка на районі. Завжди привітний колектив.”
“Приємне та домашнє місце де можеш скуштувати випічку на свій смак. Дуже смачна випічка, тому що я люблю випічку. Приємні продавщині. Інтер'єр мінімалізму але зі смаком.”
“Дуже смачна випічка, персонал привітливий, та завжди уважний Дякуємо за вашу працю”
“Обожнюю цю пекарню. Завжди приємні продавці і смачна випічка. Ціни приємно вас здивують”
“Смачна кава. Позитивний Бариста. Затишне місце.”
“Завжди якісні продукти, великий асортимент та звичайно приємне обслуговування.”
“Щодня купую тут хліб, особливо гарний бездрожжевий. Булочки завжди свіжі та смачні, відчуваються гарні продукти”
“Була я у цьому магазині цех гарний гарний постійно щось смачненьке завозять загалом тут дуже добре п'єш каву чай шукають обідаєш смачним хот-догом бургером що там роблять”
“Дуже смачний без дріжджовий хліб, особливо гречаний”
“Хороші булочки для хот догів. Ввічливий кур'єр і менеджер.”