Огляд каталогу
- 1,221 Всього бізнесів
- 4.0 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 1221 результатів
Перегляньте вечера в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,221 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.0/5 на основі 705,112 відгуків та оцінок.
“Гарний парк для прогулянки вздовж моря”
“Завжди в захваті від смаку. Неймовірна насолода. Усім раджу замовляти роли тільки тут!”
“Дуже смачна кава. Дуже смачна їжа !!!!”
♨️Grill-Сafe♨️ Арена_Аккермана — це гриль-кафе у Білгороді-Дністровському, розташоване за адресою вул. Первомайська, 104, де акцент зроблено на м’ясі з вогню та невимушеній атмосфері. Заклад працює у форматі кафе/гриль-майданчика та має активну присутність у Facebook-спільноті, де гості діляться враженнями й фото.
“Вечір,осінь,людей не дуже багато,гарно”
“Чітко, другий раз тут, все шикарно. Красиве місце, поряд Одеса. Точніше дуже поруч)”
“Швидко та смачно приготували замовлення. Обслуговування супер. Замовлятиму в майбутньому.”
“Хочу висловити щиру подяку банкет-менеджеру та всій команді готелю «Бристоль» в Одесі. Професійна організація, бездоганний сервіс і уважне ставлення до деталей зробили наш захід по-справжньому особливим. Дякуємо за високий рівень турботи, атмосферу комфорту та гостинності. Будемо раді повернутися знову.”
“Шикарно! Смачні страви! Величний зал!”
“Надсмачна кухня, щирий , доброзичливий колектив, доступні ціни!”
“Замовляли вперше. Ну дуже сподобалося, збалансована та корисна та смачна їжа. Привітний персонал. Також дуже швидка доставка чітко вчасно. Спасибі, обов'язково спробуємо що-небудь ще у вас)”
“Дуже класне місце, мені прям зайшло. Атмосфера затишна, хочеться просто сісти й нікуди не поспішати. Все, що пробувала, було дуже смачне. Персонал приємний, все підказали й допомогли вибрати . Точно ще зайду!”
“Святкували весілля Міші та Жені, неймовірно смачна кухня та якісний сервіс Отримали лише позитивні емоції)”
“Місце, куди приємно приходити з сім’єю.”
“Затишний заклад у маленькому містечку, дуже смачна піца, схоже, що з печі, гарний сервіс. Якщо ввечорі сісти на веранді, то можно побачити неймовірний захід сонця. Нам все сподобалось!”
“Якщо ви вже давно хочете кудись сходити то я раджу завітати саме сюди! Затишна тераса, смачні коктейлі і неймовірне проведення часу вам забезпечено.”
“Дуже красивий парк, величезна територія, чисто, повсюди смітники, багато ігрових майданчиків і забав для дітей, дорослим також цікаво. Можна вільно гуляти, чи поплавати на човні або катамарані, чи покататись на паравозіку. Також радує можливість побачити велику кількість черепашок, рибок, качок, лебедів, а ще можна дати їм їсти.”
“Чудова кав'ярня! Ввічливмй та приємний персонал і дуже смачна кава! Особливо приємно, що на звертання до них українською персонал відповідав гарною українською. Ще величезний плюс у віконці назовню. Для мене, як молодої мами з малюком у колясці це дуже зручно. У радіусі 2 км подібної точки кави (щоб смачно, зручно і приємно) не знайшла.”
“Чудове місце для філіжанки смачної кави на ходу”
“Дуже сподобалось. Ми навіть не очікували, що заклад настільки класний. Все дуже смачне, свіже. Порції великі. Обслуговування дуже приємне, турботливе. Сюди хочеться повертатися”
“Обов'язкове місце для відвідування туристами.. сердце, місток, альтанка, фонтан.. чудовий скверик.”
“Самий чарівний сулугуні в місті готують тут. Все інше теж дуже смачно. Персонал просто ідеальний:) 5/5”
“Смачні десерти, дуже затишна атмосфера. Можна годинами роздивлятись інтерʼєр цього закладу. Всередині зберігається ціла історія”
“Дуже смачна кухня. М'ясо видно, що якісне. Обслуговує, якщо я не помиляюсь Денис, він і підскаже, які краще страви до м'яса замовити і по м'ясу теж. Дякуємо.”
“Дівчатка консультанти просто супер!)) Допомогли та підказали!!)) Буду постійним покупцем)))”
“Смачні вафлі, чудове обслуговування”
“Закрита території, можна піти групою або Індивідуально, але тільки з екскурсоводом. Ходили з компанією "@gid_s_toboy" Цікаво і захоплююче, і фотки вийшли гарні на заході!”
“У вас дуже самачна випічка просто надзвичайно смачна)”
“Смачна українська кухня, мідії на наш смак були дещо пересоленими. Гарний інтер‘єр та обслуговування.”
“Дуже гарний магазин та завжди свіже пиво! Всім рекомендую!!!!”