Огляд каталогу
- 799 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 799 результатів
Перегляньте вечірка в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 799 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 230,080 відгуків та оцінок.
“Гарний, світлий, затишний заклад. Смачна їжа і чудова атмосфера. Обслуговування також на високому рівні. Ставю заслужені 5 зірок.”
“Мені подобається саме цей магазин, хоча в Одесі є і інші Waikiki. Часто бувають приємні знижки. Декілька років тому пакети для покупки були безкоштовні в Стамбулі і в Одесі. Трошки неприємно, що робиш покупку на тисячу або більше, а за пакет треба додатково заплатити. Знаю, що так зараз майже у всіх магазинах, але все одно мені це неприємно.”
“Величезне спасибі дівчині з цього сервісу! Мені потрібно було термінове фото на паспорт. Дівчина з першого кадру зробила, мабуть, мою найкращу фотографію за все моє життя! Дуже професійно, якісно і швидко. Дякую!”
“Ходили в це місце ввесь тиждень Дуже сподобалось Кухня - як для себе))) Великі порції)) СМАЧНО Здивований був цінами приємно) Все сподобалось Наступного разу сюди))) Хто буде тут, зайдіть до Баті,- не пошкодуєте)))”
“Шведский стіл,всі страви смачні. Великий вибір блюд. Ціни доступні.”
“Гарний ринок, де можна придбати будь-яку їжу, косметику, одяг тощо. Проте важливо розуміти, що ціни тут найвищі у Чорноморську.”
“Не розумію, звідки стільки негативних відгуків. У меню вказується приблизно час подачі, мені принесли навіть раніше. Бограч, баварські ковбаски не шедевр кулінарії, але цілком смачно. Несподівано якісний одноразовий посуд. Смачне темне пиво. Ціни не надхмарні. Ввічливий персонал. Не 5 балів, звичайно, але ставлю на противагу негативкам.”
“Недорого, тихо, спокійно з усіма зручностями”
“Гуляли день народження дитини, залишилися дуже задоволені, за невеликі гроші дуже смачний, ситний та гарно сервірований стіл. Дуже гарне обслуговування, привітний та ввічливий персонал. Окреме спасибі адміністратору, яка із задоволенням допомогла скласти дуже смачне меню. Дуже дякую”
“Дуже сподобався салон краси, привітний адміністратор, чисто та просторо, гарний лофт інтер'єр. Я дуже задоволена роботою візажиста oganesikk та перукаря Лери. Класний образ створили. Салон було легко знайти за вивіскою Рекомендую”
“Затишно, душевно ... я тут працюю.❤❤❤майстер масажу Анна”
“Купував піцу неодноразово все дуже смачно! Всім раджу побути”
“Все чудово,особливо музикант(бере за душу так,що аж додому їхати не хочеться)”
“Роблять дуже смачну піцу рекомендую спробувати”
“Майстерня "СМАЙЛ» в місті Одеса став фіналістом конкурсу "Найякісніші послуги року"! З майстерні «Смайл» компанія Знак Якості знайома з 2016р! Вперше відзначивши високу якість послуг, з тих пір майстерня розширила мережу філій і спектр послуг, що надаються, зберігши при цьому традиційний сумлінну підхід до всіх видів ремонту одягу та взуття і залишивши незмінним бездоганну якість роботи. В "Смайл" працюють професіонали найвищого класу, унікальні фахівці з реставрації та перекрою, пошиття та оздоблення, багатьом іншим видам ремонту, висококласні кравці, яким в задоволення займатися навіть найдорожчими екземплярами з колекцій від кутюр. Багаторічний досвід і високий рівень майстерності працівників "Смайл", новітнє обладнання та кращі матеріали - все це дозволяє пропонувати гостям майстерні практично необмежений перелік послуг з ремонту. При цьому деякі види робіт дійсно унікальні і виконуються тільки в "Смайл". Володіючи старовинними секретами реставрації пошкоджень і одночасно перебуваючи в курсі новітніх технологій реставраційної справи, майстри "Смайл" готові переробити роботу інших, не надто компетентних співробітників з інших майстерень, якщо така неприємність виникла, і відремонтувати речі, за ремонт яких не захотів братися жоден майстер Професіоналізм, висока якість, дотримання строків, зручне розташування знову високо оцінили клієнти майстерні «Смайл», тому компанія Знак Якості нагородила директора Лозового Віктора почесним Дипломом і Кубком "Знак Якості"! А так же вручили «СМАЙЛ» штамп «Гарантія Якості»! Вітаємо »! Бажаємо нових ідей і креативу в роботі, неймовірного успіху і постійного натхнення, незгасного таланту і бравого майстерності, безустанно праці та подяки за золоті руки.”
“Якісне тісто. Смачніше, ніж в дорожчих ресторанах в центрі.”
“Дітлахів, сумнівався у виборі. Їздив містом, дивився бюджет і круті. Зовні супер, розмір басейну і парний великий, стіл теж. Важливий пункт, який не перевіриш - обіцяли унікальну парну з гарячою вологою парою. У результаті це все було, колективу сподобалося, час провели там добре. Хотіли все ще зібратися там, ну як життя дасть.”
“Одне з моїх улюблених місць. Сподіваюся, воно існуватиме завжди. З побажань - хотілося б більше української від персоналу.”
“Якісні шуби та дуже уважний продавець.”
“Відношення гарне душевне, в номері є кондиціонер. Із недоліків - відсутність вікон в номерах і комарі. Але наступного року плануємо знову сюди.”
“Невеликий магазин з гарним вибором нового німецького одягу.”
“Змінено* Їжа смачна, замовляв чизбургер, гамбургер, шаурму xxxl, шаурму класичну. Гамбургер тут для тих хто любить шаурму, але більше віддає перевагу булочкам, а не лавашу. Регулярно ходжу саме сюди, повір готує смачно. З мінусів посуд дуже використаний, тарілки в яких подали шаурму, виглядають так ніби їм по році. Пластиковий посуд потрібно міняти регулярно.”