Огляд каталогу
- 36 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 81% З відгуками
- 75% З фото
Знайдено 36 результатів
Перегляньте вибагливі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 36 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 5,598 відгуків та оцінок.
“Студія подобається, знімаю в цій студії вже року 3, 2 зали для зйомок, локації періодично оновлюють, ввічливий персонал допомагає, якщо є потреба, смачна кава)))”
“Дуже якісний сервіс, фаховий спеціаліст, приємні ціни, швидкий ремонт, рекомендую користуватися даним сервісом у разі потреби”
“На вигляд не приваблює маф і маф. Але тут одні з найкращих кальянів, можна пограти в пс. Ввічливий персонал”
“Нарешті на Таїрова є де купити і попити нормальну каву! Відмінне розташування, простора зала, зручно ходити і вибирати. Так і хочеться все скупити! Продавці приємні, в міру нав'язливі, уважні. Рекомендую!”
“Дуже гарне місце, але тут зараз ремонт”
“Хороший товар, доступні ціни, грамотний консультант.”
“Ідеально для романтичних та ділових зустрічей, багато бували влітку, повечеряти, пообідати або просто заїхати на каву в тиші. Чудові банкетні зали. Ціни тішать. Їжа на рівні, є дуже смачна і дуже смачна, є середньо.”
“Неординарне кафе, приємний персонал, смачні страви)))”
“Наша поїздка у Грибівку була дуже спонтанною, тому й готель обирали дуже швидко. З нами їхала собака, маленька такса, і саме і цьому готелі залюбки нас прийняли із твариною. Це місце однозначно #dogfriendly, як і #kidsfriendly. Наша симпатія до готелю розпочалась із розмови із чудовим адміністратором Мариною. Сервіс - це ще одна річ, яка виділяє це місце серед інших. Тут розуміють, що таке клієнтоорієнтованість. І саме тому сюди хочеться приїжджати ще раз. Територія готелю велика, є парковка і дитяча зона, є зона барбекю. У нас був милий номер на другому поверсі із балконом, кондиціонером та холодильником. Усе, що потрібно на відпочинку. Харчуватись можна в їдальні, тут готують домашню кухню. До моря йти 5-7 хвилин, пляж шикарний - широчезний піщаний.”
“Як завжди неперевершено! Як грузинська, італійська так й азіатська кухня! Обожнюю цей заклад. І доставку й в середі, завжди смачно!”
“Працюють консультанти чудово. Зателефонувала, уточнила наявність, відклали товар без проблем. Приїхала, забрала. Високий рівень обслуговування завжди. Рекомендую.”
“Магазин дуже хороший є все, завжди свіжі продукти, продавці привітні підкажуть. Ще біля магазину поставили поштамат Нової пошти дуже зручно”
“Місце класне. Мені сподобалася атмосфера. Хочу ще сюди прийти. Меню різноманітне та смачне. Всім рекомендую)”
“Приємний важливий тон спілкування продавця - милої жінки, яка Вам порадить, що і як вибрати. Набував собі формений одяг, якість гідне.”
“Дуже сподобався заклад. Крутий інтерьер, смачні коктейлі та вишукані страви. Особлива подяка офіціанту Данилу, який завдяки професіоналізму та своїй харизмі підкреслив атмосферність цього ресторану. Прийдемо в гості знову і якнайскоріше!”
“Все завжди супер, можна знайти і підібрати будь-який одяг. Завжди красивий і незвичайний асортимент. Завжди раді бачити і допоможуть підібрати стильний образ.”
“Супер відпочили, чекайте у гості знову. Дякую за сервіс)”
“Чудовий квест! Рекомендую. Якщо вам набридли банальні сюжети, то це квест для вас. Розв'язка, що інтригує. Дуже атмосферно і прикольно)!!”
“Нормальна мийка, але раз на раз не доводиться, все залежить від тієї людини, хто миє, один в це вкладає душу, а другий відбуває час. Великий плюс це наявність кімнати відпочинку для водія з диванчиком де можна скоротити час. Влітку і на вулиці можна подихати повітрям, а ось взимку це дуже важливо;)”
“Дуже затишна пекарня з неймовірно смачною випічкою! Завжди свіжий хліб, ароматні булочки та доброзичливий персонал. Атмосфера домашня, заходити сюди — одне задоволення Обов'язково повертатимусь знову!”
“Магазин справді гарний. Є дуже багато чого і за доступними цінами.”
“Проходили квест Закляття, було дуже страшно і круто. Декарації та антураж на найвищому рівні, актори відіграли на 1000%”
“Мені дуже подобається ця кав'ярня. Мій ранок починається з смачної кавусі . Всім рекомендую”