Огляд каталогу
- 858 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 73% З фото
Знайдено 858 результатів
Перегляньте вигляд в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 858 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 69,375 відгуків та оцінок.
“Непоганий сервіс, часто користуюсь їхніми послугами.”
“Ще ніколи не мив свою машину під водою, дуже зручне місце, легко підпливти”
“Шановний, мирон яковлев, щиро дякую за оцінку людини, яка попри повітряну тривогу і загрозу ударних БПЛА пішла на зустріч і не зачинила двері магазину перед вашим носом. Саме так, тому що відбій на той момент дали помилково. Ми клієнтоорієнтовані і завжди чекаємо на вас, в безпечний для вас і для нас час (так нас колхозниць навчають в наших «деревнях»). Вибачте, що привіталась з вами лише один раз, на початку нашої зустрічі в сусідньому магазині, зазвичай нормальні люди саме так роблять, але хто я така. Дуже прикро, що в наш час досі знецінюється робота і час інших людей, які піклуються про свою безпеку (в цивілізованому світі це є нормально). Сподіваюсь ви самі вірите в те що, пишете і вам за це не соромно. Дякую за розуміння, всього вам найкращого. Бережіть себе і ходіть в укриття - саме це насправді важливо.”
“Бармен Євген і офіціантка Маргарита просто супер. Бармен узагалі щось неймовірне, запамʼятовує, швидкий, комунікабельний, професійний і по цьому дуже дуже любʼязний. Дорогого вартує❤️ Дітрих теж супер, я попросила перейти на українську і він любʼязно це зробив) Ви супер, більше української, благаю, я живу тут і мені важливо якою мовою говорять адміни і офіціанти. //на фото тюльпани, мої улюблені квіти, хотіла понюхати, але трошки втомлена і попросила Євгена їх принести понюхати, лишив щоб стояли біля мене”
Просто Стрижка — перукарня, що поєднує сучасний підхід та комфорт. У закладі надають стрижки. Окрема увага — на якість виконання.
“Робив хімічне чищення салону. Відмили добре, за ціною середньо, але результат тішить. Поруч відкрилася ковзанка, машину на мийку, а сама з дітьми на ковзани... комплексне миття якраз годину.”
“Одна из популярных нынче торговых марок одежды. Удачные модели сочетаются с хорошим качеством. Цены радуют только в период скидок.”
“Завжди привітні дівчата, за декілька років частих покупок не мала жодного конфлікту.”
“Була 23.09.23 і 24.09.23, раніше тут із чоловіком купували йому лофери Дуже м'які та зручні Зважаючи на те, що вихідний день, обслужили дуже добре Окрема подяка консультанту Анастасії Дівчинка приділила мені левову частку часу, переміряла зі мною майже всі кросівки, черевики та чоботи І навіть не дивлячись на те, що я пішла того дня без покупки Я повернулася на наступний за чоботями про які думала і кросівками Зараз багато добрих акцій І можна виміряти для себе гарне взуття за нормальною ціною Анастасія без зайвих розмов замовила з іншої філії під мене кросівки, які 23 числа забрали За свої гроші взуття гарне І досить м'яка Головне добре все виміряти Подивимося як буде в носінні ☺️”
“Чудовий сервіс! Моє взуття вимагало складного ремонту, і ці хлопці впоралися із завданням на відмінно. Ціни були прийнятними, а якість роботи вище за всякі похвали. Дуже дякую за ваше професійне ставлення до справи!”
“Випадково зайшли. Залишилися дуже задоволені. Стригли чоловіка. Дівчина вже збиралася додому. Нам не відмовила. Прислухалася до побажань. Окремо здивувала вартість послуг в хорошому сенсі. Сподіваюся, з часом зможу оцінити якість послуг жіночої стрижки та фарбування волосся.”
Салон "Натали" — салон краси, де зосереджені базові послуги та уважне ставлення. Тут пропонують послуги для волосся, нігтів і брів. Окрема увага — на затишну атмосферу та якість виконання.
ЛЕДИ СТИЛЬ ПАРИКМАХЕРСКАЯ — перукарня, що поєднує сучасний підхід та комфорт. Тут пропонують стрижки, укладки та базовий догляд за волоссям. Окрема увага — на якість виконання.
"Одри" — салон краси у Одеса. Серед послуг: манікюр, косметологічні процедури та депіляція/шугаринг. Атмосфера спокійна та доброзичлива.
Салон красоты "Орхидея" — салон краси. Тут виконують стрижки та фарбування та депіляція/шугаринг та дбають про акуратність і комфорт.
На Садовій — перукарня із фокусом на акуратне виконання процедур. Тут пропонують стрижки, укладки та базовий догляд за волоссям. Окрема увага — на якість виконання.
ЗАВИТОК Перукарня — перукарня, що поєднує сучасний підхід та комфорт. У закладі надають косметологічні процедури. Окрема увага — на привітний сервіс та якість виконання.
Люкс — салон краси із спокійною атмосферою та зручним сервісом. Серед послуг: манікюр, стрижки та укладки. Окрема увага — на привітний сервіс та якість виконання.
Студія краси Надії Гонтарь — салон краси. Перукарські та нігтьові послуги доступні без метушні; у роботі тримаються якості та простоти.
Естель — салон краси, де зосереджені базові послуги та уважне ставлення. У закладі надають стрижки. Окрема увага — на якість виконання.
“Новий майстер зробив чудовий манікюр, сервіс хороший, чай кави пропонують”
“Подаруємо мені чоловік сертифікат на масаж всього тіла із шоколадом. Сказати, що задоволена, нічого не сказати. Майстер знає свою справу, дуже акуратно та приємно зробила масаж. Отримала море насолоди! Дякую”
“Відмінне миття самообслуговування. Все просторо, зручно, затишно. За ціною взагалі чудово) + дуже раджу якщо ще залишилися купити картку бонусну. +25% до закинутих грошей (принаймні, місяць тому були такі). Втім супер, що з'явилася така мийка у великій. Єдине асфальт за миттям трохи заощадили і якщо заїхати на третю мийку (гараж або як це правильно назвати), там поруч город відкритий, якщо вітер може пилу наздогнати.”
“Мій найулюбленіший магазин в Одесі) Хороші дівчатка, завжди привітні, допоможуть підібрати саме те, що треба) Завжди приходжу до Наташі або Оксани) ніколи не виходжу з порожніми руками)”
“З людини по 250 грн: шезлонг , матрац, парасоля. Можна зі своїм. Нам все сподобалось)”
“Я був у перші, порадив друг. Але мийник помив все чітко і швидко я задоволений! Машина теж). Рекомендую!”
“Придбання гідні. Процес купівлі завжди проходить тихо та стандартно, продавцю-консультантові Наталі – подяка.”
“В принципі хороше заклад. Якщо треба відзначити якийсь захід, то дуже навіть добре. Єдине, що не дуже сподобалася кухня - як-то все пріснувато. Не по домашньому.”