Огляд каталогу
- 123 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 123 результатів
Перегляньте види кави в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 123 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 39,408 відгуків та оцінок.
“Смачніша їжа! Все свіже та соковите! Ще і порції величезні! Крім того, дуже вражена з цін, бо для такого рівня закладу рахунок вийшов дуже приємний. Щиро рекомендую, не пошкодуєте! Сервіс дуже швидкий та їжа - вогонь!”
“Джерело натхнення, чудове місце для фотосесій та ділових перемовин.”
“По-перше, дуже здорова атмосфера, мило, затишно та комфортно. Все грамотно обіграно та зроблено. По кухні та бару питань немає. Все на висоті та гідно Сирники взагалі просто космос Смачні лимонади та смачна кава. Обслуговування теж дуже хороше і заслуговує на похвал. Милі дівчата, всі знають про меню, пояснюють та розповідають. Upd (обов'язково читати) Мабуть, перегляну свою думку щодо обслуговування, бо персонал дуже тугий і довгий, ну прямо дуже. Приносять холодну закуску разом із шашликом, брудний посуд не прибирають, здогадатися, що пляшку порожню і не одну треба прибрати, дуже складно, треба просити, треба нагадувати, треба кликати. Це взагалі як? Нехай звучить суперечливо, одна частина відгуку позитивна, а інша, протилежна, але це дійсність, у якій за два тижні буквально, у тебе змінюється думка про заклад. До речі, за цей час я відвідав заклад ще чотири рази і щоразу ця думка йшла на спад, і сьогодні наважився доповнити відгук.”
“Затишно, є дитячий майданчик, смачно готують страви на грилі, чудове місце для сімейного відпочинку.”
“Найприкріше в роботі з різними сервісами ремонту, коли тобі вигадують поломки, яких насправді немає, і б'ють із тебе гроші як з останнього лоха. У цей сервіс я приніс блендер, який у результаті виявився цілим. Діти перевірили, знайшли в чому була загвоздка, і повернули блендер, не взявши з мене ні копійки.”
“Надзвичайно затишне місце з приємною атмосферою. Страви смачні, подача оригінальна, а персонал ввічливий та уважний. Обов’язково повернуся ще! ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Заправляюсь тут уже протягом 10 років. Є бензин і газ. Зручне місце на дорозі Овідіополь – Одеса. Тут же траса на Чорноморськ. Заправляюсь і вдень і вночі без проблем. Є знижки. В мене вже накопичилася знижка до 1 грн на літр. Рекомендую. Якість бензину на рівні. Багато їздив по відрядженнях і багато заправлявся. Нарікань немає.”
“Дитя вражаючих розмірів. Очевидно діти важливі і потрібні. Думала, що цей пам'ятник доцільніший біля пологового будинку чи дитячих закладів, але це стратегічно важливо аби Одеські туристи бачили і любили дітей.”
“Класне місце, дитина дуже задоволена, купа розваг, смачно! Смачні оригінальні десерти. Свіжі продукти, швидке обслуговування. Чисто. І туалети прям стерильні, приємний запах. Нам дуже сподобалось, будемо навідуватись ще.”
“Черноморка це гурманіка. Обслуговують швидко, професійно. Офіціанти як бджоли. Кухня це неперевершено, смачно, гарно, кухня відкрита. Але місця треба бронювати. Обов'язково треба цей заклад.відвідати”
“Вкусный и доступный кофе для каждого любителя, кто хочет выпить чашечку бодрящего напитка рано утром или же взбодриться вечером перед неугомонной тусовки. Для любителей сладостей есть выбор свежих кондитерских изделий. Если же вы не любите сладкой, то можно перекусить одним из пирогов. Подход обслуживающего персонала очень индивидуален. Вниманием вы не будете здесь обделены. Атмосфера внутри очень спокойна, позволяет задать свое маленькое умиротворения и заставить насладиться моментом На гугл картах местоположение не совпадает с фактическим, но это вина гугла. Смотрите на 2GIS болек точное расположение”
“Рекомендую всім! Приємна атмосфера, чуйні люди І що головне дуже смачно: і кава та корндоги саме те!”
“Затишні кімнати. 4-х місні і 3-х місні кімнати. З 4-х місцевій кімнати відкривається прекрасний вид на море. Забронювати кімнати можна на сайті або за телефоном.”
“Досить смачно, і порції великі.”
“Все сделано с душей, очень хорошее заведение и самое главное вкусно! Очень рекомендую данное заведение!! отдельное спасибо Сотникову”
“Дуже врятували мафіни! Смачними мафіни, спізнювалася на роботу, побачила відкриту вертуту, зайшла і не пошкодувала! Ще й є термінал для розрахунку картою. Поки бігла до Ланжерону з'їла ванільний мафін з бананової начинкою, протягом зміни вирішила пообідати шоколадним, і ось тут я була в шоці! У ньому шоколадному ще більше шоколаду рідкого і смачного! Я то думала що він просто шоколадний, без начинки.”
“Суперова кухня, добрі страви! Чисто, швидко!”
“Відмінний готель. Єдиний недолік далеко від моря. На території є спорт зал з тенісними кортами, ресторан і закрита парковка. Номери чисті і акуратні. Персонал приємний і завжди готовий прийти до Вас на допомогу. Особливо хочу сказати про ресторан там. Ваші мідії з вершковим соусом просто НАРКОТИК !!! Вони просто чудові !! . Смачніше не де не їм !! звичайно на смак і колір всі фломастери різні, але для ваблячи з моєю дівчиною просто були ідеальні !! Суверенністю рекомендую для відпочинку з коханою так і для сімейного дозвілля”
“Відпочивали з 3.08-10.08 2019 З погодою звичайно не пощастило, але З усього відпочинку днів 5 ходили виключно на пляж "Пальма" Оскільки: Пляж відмінний, чистий, не так багато людей на голові. У Хостолі, звісно, не були. Персонал: Хлопці на барі і робітники привітні, усміхнені і чуйні, знала б саме те подякувала саме кількох. Ціни порадували, бо того року відпочивали на Малібу. Запитувала весь відпочинок чому у них так дешево а люди йдуть там де дорожче! А це для тих, хто вирішить піти на пляж "Пальма" Лежаки з матрацом - 50грн Бунгало у будній день - 250грн Пиво 0.5 від - 25грн”
“Дуже вдячна Олені Пуць за красиві брови, стрілки і губки”
“Дуже смачний баблті, дитині сподобався. Привітні дівчата. Рекомендую.”
“Дерева треба почістіть.Чісто, добре”
“Крутий та доброзичливий персонал) смачна кава”
“Мені дуже подобається ця кав'ярня. Мій ранок починається з смачної кавусі . Всім рекомендую”