Meyer
“У 2012 році купив ці окуляри та ношу їх досі. У 2018 змінив лінзи, вибрав ті, що по міцніше. Жодних сколів, хоч і роняв їх, не з'явилося. Цього року вирішив взяти нову оправу) Про сервіс - у мене відірвався носоупор через 8 років, природно стало дискомфортно, зовнішній вигляд став дивовижним. Їхати з селища через карантин не хотілося. Шукав в інтернеті, заходив у люксоптику, а у відповідь немає таких – беріть нові очки. Все-таки вибрався в центр, відвідав улюблений магазин і питання вирішили за 5 хвилин, ніж я залишився дуже задоволений! Ще тішить швидкість виконання замовлень - дуже швидко, день зо два і готовий.”