Огляд каталогу
- 88 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 91% З фото
Знайдено 88 результатів
Перегляньте гриль в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 88 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 25,874 відгуків та оцінок.
“Сама смачна шавуха яку я їв в центрі Одеси парням респект. Дякую.)))”
“Надсмачна кухня, щирий , доброзичливий колектив, доступні ціни!”
“Дуже сподобалось! Персонал ввічливий, щирий в бажанні зробити Вам комфортний відпочинок. Дуже смачні страви!”
“Смачний сулугуні, сподобалась шаурма більше арабська а не звичайна. Але і та і та доволі поживна як і сулугуні. Звичайна - 160 а арабська 180. Сулугуні по 120. Це ціни на червень 2025го. Головне, не переплутайте заклади, вони поруч. Я брав сулугуні і арабську шаурму у закладі зліва - де кури гриль а в закладі з права - звичайну. В принципі різниці особливо нема але справа(де червона плитка) - людей більше. Єдине що, місце на лавочках поруч майже завжди зайнято”
“Дуже рекомендую. У відгуках пишуть, що довго чекали замовлення. Якщо ви хочете отримати насолоду від блюдом, щойно приготовані, треба почекати. Спасибі, що в нашому районі є таке місце.”
“Кава Французький хот дог Гамбургер Сендвіч багет Лимонад Снеки Вода Сік Віскі в широкому асортименті”
“Добре, що з'явилася ця точка! Ну дуже смачно готують шаурму.”
“Хороша атмосфера, уважні офіціанти”
“Смачно! Брали борщ і мідії в устричному соусі. 5 з 5”
“Приїхали спеціально спробувати сербські чеваччічі, це так смачно!!! Раджу замовити, хто ще не знайомий із балканськими ковбасками :))) кухареві велике спасибі! Піца з печі, це також окрема похвала! Дитячий майданчик на вулиці підкорений дітьми, реально крутий! Приїдемо ще!”
“Шаучак пробивал перший раз,и ето любов на всю жизнь.Дякую”
“Літня тераса, комфортно, смачно і не дорого! Прекрасний вибір прохолодних напоїв і страв! Рекомендую!”
“Літня тераса, комфортно, смачно і не дорого! Прекрасний вибір прохолодних напоїв і страв! Рекомендую!”
“Отдіхалі вдруге, дуже подобається”
“Змінено* Їжа смачна, замовляв чизбургер, гамбургер, шаурму xxxl, шаурму класичну. Гамбургер тут для тих хто любить шаурму, але більше віддає перевагу булочкам, а не лавашу. Регулярно ходжу саме сюди, повір готує смачно. З мінусів посуд дуже використаний, тарілки в яких подали шаурму, виглядають так ніби їм по році. Пластиковий посуд потрібно міняти регулярно.”
“Хлопці дуже смачно готують! Рекомендую!”
“Обслуговування російською,шаурма смачна але замало овочей.”
“Дужееееее смачно, великі порції. 26.07.2025”
“Чудовий персонал, привітний. Ціни теж приємні, за все заплатили 280грн. Вибір великий. Атмосфера супер, дуже гарно, є на що подивитись.”
“Задоволена цим сайтом, дуже рада, що знайшла його. Замовляю вже два роки в цьому магазині і ще буду замовляти. Все якісно і швидко. Дякую вам за якісну співпрацю. Рекомендую!!!”
“Дуже смачні суші, я в захваті Шукала доставку за відгуками і натрапила на цю Брали на 2х сет 10 та локшину, половину забрали додому бо дуже ситно та смачно Рекомендую”
♨️Grill-Сafe♨️ Арена_Аккермана — це гриль-кафе у Білгороді-Дністровському, розташоване за адресою вул. Первомайська, 104, де акцент зроблено на м’ясі з вогню та невимушеній атмосфері. Заклад працює у форматі кафе/гриль-майданчика та має активну присутність у Facebook-спільноті, де гості діляться враженнями й фото.
“Соте по югославськи смачно . Камбала 200 грн за 100 грам теж”
“Дуже смачна кухня. М'ясо видно, що якісне. Обслуговує, якщо я не помиляюсь Денис, він і підскаже, які краще страви до м'яса замовити і по м'ясу теж. Дякуємо.”
“Замовила чоловіку на День народження тут шашлик, овочі на грилі, грибочки , овочі з телятиною. Все сподобалось, смачно , прям пальчики оближеш. Ще й дуже приємно, що до Дня народження зробили знижку. Обов'язково ще будемо щось тут замовляти.”
“В 2016-2018 їв шаурму в хлібі неймовірний смак, цікаво азат працює, та чи є ще ця страва?!”
“Чудова шурпа, прекрасний плов, відмінне обслуговування ! ))”
“Ціна якість добре. Дуже смачна кава і солянка!”