Огляд каталогу
- 259 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 87% З фото
Знайдено 259 результатів
Перегляньте гурмани в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 259 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 74,610 відгуків та оцінок.
“Чай був просто огидний)))(але сама такий захотіла) А піца - смачна, дуже смачна, обрали сирну і класичну з м'ясом - обидві дуже смачні і ситні. А ще обслуговування - однозначно плюс.”
“Надзвичайно затишне місце з приємною атмосферою. Страви смачні, подача оригінальна, а персонал ввічливий та уважний. Обов’язково повернуся ще! ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Цю локацію я б назвала "В гостях у моря". Море навкруги - море у тарілці. Все, що замовляли з їжі - все сподобалося. Том ям з правильними грибами. Вершковий суп з мідіями дуже смачний та насичений. Є кава з альтернативним молоком. Є місце для парковки. Дуже вразив "наш слон". Чудові краєвиди. Швидке обслуговування.”
“Приємне місце з приємним цінами та приємним персоналом) Порції не малі, щоб вдвох наїстися потрібно буквально до 500 гривень. Моя особиста рекомендація - Удон під кисло-солодким соусом та Курка кешью. Дуже смачна кава, обожнюю їх капучіно) Дякую персоналу за їх посмішки!”
“Суші були свіжі та смачні! Рис правильно зварений, не розсипається, риба ніжна й якісна. Порції акуратні та апетитні. Соєвий соус, васабі й імбир подані у достатній кількості. Дуже задоволена замовленням, обов’язково спробую ще!”
“Вкусно, недорого, уютно. Недалеко от центра.”
“Смачна кава по-восточному. І гарна подача.”
“Піца смачна, пиво холодне, офіціант Максим перейшов на українську та швидко і ненав'язливо обслуговує. Загальне враження - чудово ( особливо в порівнянні з сусіднім закладом ( ресторану від готелю Чорне Море)”
“Вже не перший рік замовляю. Завжди дуже смачно, теплі роли просто шік, а головне що все свіже. Доставка швидка, всі привітливі. Дякую! ☺”
“Просто чудові суші, а головне швидке обслуговування”
“Хороший заклад, м'ясо хьаляль, тільки щодо курки потрібно уточнити. Молодці.”
“Швидке обслуговування, привітний персонал, гарна подача та смачна їжа. Піца 4 сири, стрічка ребер, салат з грушею та дорблю, та й все інше – супер!”
Заклад "Шаурма у Рами" в Одесі пропонує унікальний погляд на класичну страву. Ця шаурма відрізняється від багатьох інших завдяки авторському підходу власника, який готує її протягом багатьох років. В основі рецепту – використання виключно свіжих продуктів. Якість м'яса знаходиться на високому рівні.
“Смачна кава, просте меню, швидке приготування”
“В цілому-нам дуже сподобалось і нюанси,які були,то на них можна і не звертати увагу!Відвідав би ще) Сподобалося · Перша лінія - від номера до моря не більше 3хв! Є дитячий майданчик і місця для відпочинку дорослих! Гарний номер,свіжий ремонт! Персонал ресторану - знає свою роботу та гарно обслуговує! Приємні у спілкуванні і охоронці бази! Не сподобалося · Робота прибиральниць: ні одного прибирання не було за 9-ть днів перебування! Туалетний папір прихолидось випрошувати! Ціни ресторану - високі,хоча комплексні обіди були за помірну ціну!”
“Чудове місце для відпочинку)) дуже затишно комфортно”
“Дуже смачна кава! Дівчина-бариста молодець, зробила дуже смачний напій і підняла настрій)”
“Невеликий, але затишний магазин. Є товари та продукти першої необхідності, працює 1 каса, але черг практично не буває. Обслуговування хороше, бувають знижки певні товари. Усередині знаходяться 2 платіжні термінали та автомат кави.”
“Чудовий квест! Рекомендую. Якщо вам набридли банальні сюжети, то це квест для вас. Розв'язка, що інтригує. Дуже атмосферно і прикольно)!!”
“Класний магазин, є різні продукти з Європи і також хімія. Як на мене з крутими цінами) Прийшла за шоколадом, а скупила пів магазину)”
“Великий асортимент солодощів. Ціни нормальні.”
“Замовив мілкшейк, зробили дуже швидко та смачно.Спасибі.”
“Дуже смачна кухня, чудове обслуговування. Оригінальний інтер'єр і адекватні ціни. Гарно провели час з друзями, обов'язково відвідаємо ще раз!”
“Дякую за вашу чарівну продукцію!!!”
“Гарний вибір парфумів. Уважний продавець. Рекомендую.”