Огляд каталогу
- 17 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 94% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 17 результатів
Перегляньте декор свята в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 17 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 4,128 відгуків та оцінок.
“Замовляли гелеві кульки через інтернет — усе зручно, підтвердили швидко, доставили вчасно.”
Розташований у Приморському районі Одеси, «Дім квіткової моди Tess» поєднує формат бутика флористики та декору з акцентом на стиль і деталізацію. Це місце, куди звертаються, коли потрібні не просто квіти, а виразна композиція, що підкреслює подію та настрій.
“Сестре маленькой заказывали празднование др в стиле "My little pony". Сказать, что дети были в восторге - ничего не сказать, атмосфера была волшебной.. В общем, организация ивента была на высоте, не жалейте денег на детский праздник, ведь у ребёнка должны остаться самые лучшие воспоминания))”
«Цветочный Дворик» — квіткова студія в Київському районі Одеси, поруч із проспектом Академіка Глушка, де роблять букети з акцентом на стиль і «вау-ефект». Це місце, куди заходять, коли потрібно швидко знайти красивий подарунок або зібрати композицію під конкретний привід.
“Улюблений заклад! Завжди смачно, затишно, чудовий персонал”
“Затишна кав'ярня! Смачна кава з приємним смаколиком з темного шоколаду. Дуже затишно! На другому поверсі, куди ведуть дерев'яні сходи, достатня кількість столиків, на першому поверсі теж є декілька маленьких стликів. Для дружньої зустрічі попити каву- ідеальне місце!”
“Дуже сподобалось. Чудове обслуговування та смачні страви”
“Прекрасна квіткова студія Квіти свіжі Завжди підкажуть і зроблять гарний букет”
“Понад п'ять років є клієнтом МЕРКИ. Дуже задоволений якістю товару та оперативністю доставки. Дуже професійний і чуйний персонал порадять і підберуть що треба. Рекомендую!”
“Дякую за смачну доставку та оперативність працівників. Голодними не залишились♡”
“Змінено* Їжа смачна, замовляв чизбургер, гамбургер, шаурму xxxl, шаурму класичну. Гамбургер тут для тих хто любить шаурму, але більше віддає перевагу булочкам, а не лавашу. Регулярно ходжу саме сюди, повір готує смачно. З мінусів посуд дуже використаний, тарілки в яких подали шаурму, виглядають так ніби їм по році. Пластиковий посуд потрібно міняти регулярно.”
“Відмінний вибір кольорів, дуже свежіе.Обслужіваніе на 5.”
“Смачно затишно взагалі нормально”
“Дуже ніжний інтер'єр і шалено смачні десертики !!!”