Огляд каталогу
- 9,075 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 86% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 9075 результатів
Перегляньте заклади в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 9,075 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 1,977,039 відгуків та оцінок.
“Відносно невеликий маркет, гарний асортимент, нормальні ціни”
“Хотіла дуже подякувати касиру Олені , котра була на касі 4 жовтня о 12 годині дня . Так як я зараз живу за кордоном , я ніколи не знімала гроші на касі , Олена виявилась такою милою , все розповіла та допомогла , я ще забула пароль від карти …. Вона мені дала ідею щоб просто поміняти пароль ) дуже усміхнена дівчина ! Дякую тобі Олено !”
“Хороший заклад. Подобається абсолютно все, від персоналу до страв. Багато де пробувала боул але тут найсмачнічий, продукти дуже свіжі. Музика в закладі та й загалом атмосфера приємна. Щиро рекомендую ❤️”
“Нормальна Таврія, хоч і невеликий асортимент. Привітний персонал. Продукти різної якості, прострочених не помічав. Досить чисто.”
“Заїзджали сюди по дорозі до моря. Самі з Київської області. Все сподобалось, чудовий маркет з великим асортиментом товару. На вході поміряли температуру, перевірили наявність маски. Чудово.”
“Відмінний компактний магазин, привітний та товариський персонал, відмінний асортимент, завжди в наявності потрібні товари, чистий зал та приємне обслуговування на касі. Окреме спасибі заступнику директора Ользі Василівні за допомогу у виборі товару та чудову консультацію.”
“Прикольна мережа. По суті все, що е в великих продмагах є і тут. Дуже зручна і корисна для туристів. По меншій мірі тут на Вас не діє звичайна одеська підприємливість. Рекомендую.”
“Універсам хороший, вибір великий, але! Ціни на овочі космічні, хоча вийдеш з магазину і купиш все на ринку за прийнятною ціною. Мало кас вічні черги, хоча це і не недолік, скоріше недолік. Загалом, ця мережа хороша.”
“Хороший магазин з помірними цінами”
“Брала талон онлайн завчасно. Викликали хвилинку в хвилину. Адміністратор за 13 столом неймовірно мила і чемна. Все чітко і лаконічно пояснила. Послуга заміни прав зайняла не більше 15 хвилин разом з оплатою. Сама оплата проводиться за 3 кроки від столу, на касі, або є термінал, де також допомагають з цим впоратись. При оплаті карткою є комісія, готівкою ж - ні. Ввечері цього дня вже можна забирати готові документи. Сам центр чистий та доглянутий.”
“Краща доставка для мене) великі порції, багато сиру, багато риби - мене підкорили) кур'єр завжди ввічливий і вчасно. Дякую”
“Спасибі величезне, все було на рівні!”
“Ідеальне рішення для тих, хто слідкує за своєю дієтою.”
“Всередині тісно і асортимент, звісно, менший, ніж в інших магазинах мережі, але основні позиції, які мені потрібні, є”
“Хороший магазин, великий вибір товару, діють акції і знижки”
“У свій час замовляв доставку щодня, спробував 40% меню та фірмові напої. За якістю, розміром порції, смаком і ціною завжди радували. Єдина проблема - швидкість, а в цілому все добре)”
“Дякую, нам все дуже сподобалося. 3 рівень для любителів адреналіну – рекомендую. Головне, щоб ваші дівчатка були не проти, це не дуже приємно )))) Актори на висоті, реально страшно було))”
“Велике дякую за ваше велике серце! Запис пройшов дуже легко!”
“Відмінна компанія з виробництва поліграфії та сувенірної продукції! Роблять продукцію якісно та красиво! До роботи підходять відповідально!”
“Персонал привітний, якщо хочеш спробувати чогось нового, завжди порадять що краще і головне, знають склад продукції.”
“Спасибо большое сервіс центру. Майстер приїхав протягом години і швидко усунув поломку. До того ж не дорого. рекомендую”
“Дякую за професійність та клієнтоорієнтованість старшому менеджеру магазину Чебан Василю Васильовичу. Виникла проблема з проведенням платежу через термінал але питання він швидко вирішив.”
“Топчег для дід інсультів п'ятирічних”
“Використовую доставку Від Валентини майже рік, 2 рази на тиждень, завжди все свіже, смачне та чудово упаковане в еко-упаковку, відмінний сервіс доставки, всім рекомендую!”
“Студія подобається, знімаю в цій студії вже року 3, 2 зали для зйомок, локації періодично оновлюють, ввічливий персонал допомагає, якщо є потреба, смачна кава)))”
“таврія в красива прикольна на сахорова жалко папашона”