Огляд каталогу
- 370 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 370 результатів
Перегляньте затишні в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 370 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 86,773 відгуків та оцінок.
“Ходжу тільки з однієї причини – Кіш із лососем та фетою. Смачний, завжди свіжий. Краще приходити за ним до 12. До 3-х майже завжди розбирають. Кава на 3. Інтер'єр на 3, але випічка на 5. Тому твердо рекомендую лише через останній пункт. Приваблює сусідство зі здобушкою (або це одна контора, я так і не зрозуміла) тим, що можна і каву з десертом випити і додому захопити хліб та печиво)”
“Приємний заклад із дуже смачними варениками (і не тільки), які подаються великими порціями; дуже гарне оформлення закладу, є літня тераса. Мінус - високі ціни, щоправда, виправдані.”
“Шалено смачно! Ціни адекватні, великі порції, персонал дуже приємний! Кальян теж гарний”
“Велика подяка всьому персоналу, особливо Лінії, Юлі за людяність і доброту. Дуже смачні сніданки, обіди. Дві Наташі та Світлана додають до обіду позитивних емоцій.Відпочили з онучком і тілом і душею. До таких людей хочеться повертатися знову і знову. Дякую”
“Чудовий затишний готель для тихого відпочинку. Внутрішній дворик , басейн для діток неглибокий, різноманіття зелені. Охайно, чисто, наче вдома. Власники привітні люди. Відчувається, що все зроблено з душею , для комфорту людей. До моря недалеко пішки, назад вертатись трошки жарко, на підйом. Можна машиною спускатись. Наша родина дуже задоволена. Повернемось обов'язково. Щиро вдячні за вашу гостинність. Персоналу , власникам.”
“Відвідали заклад кілька днів тому, як раз в розпал блекаутів в місті. Були дуже приємно вражені! Замовляли чікен тікка масала, чікен батер масала та рис до них. Всі страви дуже трушні індійські і дуже смачні. Сподобалося більше, ніж у деяких більш «модних» київських закладах, при цьому ціни доволі демократичні. Замовили також чай масала, також дуже сподобався, бо він не усюди «заходить». Персонал дуже щирий і привітний! Коли приїдемо в Одесу, обовʼязково зайдемо ще і дуже рекомендуємо!”
“Дуже добре все пройшло та швидко. Отримав свою посилку!”
“Дуже сподобалось. Чудове обслуговування та смачні страви”
“Страви принесли дуже швидко, бурлений смачні! привітний персонал, хороший сервіс!”
“затишне місце в центрі Одеси. Привітний персонал, офіціант Влад - крутий) на своєму місці, кайфує людина від роботи) Устиці скифії - смачні, паста, салат - все дуже круто! Єдиний мінус: столик на терасі хитається на всі боки від найменшого руху бокалом, ви б якось їх вже виставили, щоб гостям було комфортно)”
“Бронювали номер для сім’ї 2+2 на липень 2025. Начитавшись відгуків, хвилювались, особливо щоб діти не були голодні. Траса Київ-Одеса була не загружена, при вʼїзді в Чорноморськ до Оптіми, навігатор повів неправильно, вимушені були зупинятися і запитувати у місцевих як проїхати. Заселили швидко, номер чистий, вид з балкону шикарний. В номері все продумано до найменшого. По меню: сніданок, обід та вечеря, їжі більш чим достатньо. Так як кормлять в Оптіма, то можна привезти додому лишні кілограми. Чоловік працює шеф-кухарем сказав що все приготовлено смачно, продукти свіжі, смакові якості Шефа Оптіми хороші (йому привіт). Були деякі «маленькі» зауваження по приготуванню Кускус та булгур, шеф мабуть зрозумів:) Басейн чистий, t води +26 зранку, для дітей була пінна вечірка, вечорами включали мультфільми або кіно. Вихід на пляж через калітку ( сканується картою від номеру). Біля Оптима є парк, дитяча площадка, через парк АТБ. Можемо зробити підсумки: нам все сподобалось, нарешті в Україні є такого типу готелі! До вас приїдемо обов’язково!”
“Це просто неймовірний заклад Дуже смачно, ціни помірні, дуже швидке обслуговування і привітні офіціанти Особливо хочу відмітити офіціанта Сашу, він найкращий) Все чітко, зрозуміло, ненавʼязливо і з усмішкою Страви смачні , дуже великі порції, брали потім все по 1 порції на двох)) Загалом дуже і дуже рекомендую заклад”
“Дуже сподобалось і місце і їжа. Смачно, лояльні ціни, гарний сервіс, є що замовити дитині і дорослим.”
“Відмінний готель. Дуже чисто та привітний персонал! Рекомендую)”
“Приемна атмосфера. Спробували зі сімʼєю салат с печеню і грушею - смачний дуже , обслуговування нам сподобалось.”
“Хороший магазинчик! Один з небагатьох на слобідці, який працює до 23.00. Персонал приємний, товар нормальний, недалеко від будинку. Мені подобається.”
“Чудове місце щоб посидіти з друзями й випити келих темного . Піца й закуски смачні . Рекомендую !”
“Відпочиваю тут з 1989 року. Затишне місце, совок, але є свій шарм. Великий плюс це перша лінія від моря. Є невеличкий бар. Цигарки беріть з собою, тут не купити. Співвідношення ціна якість рівні. Ціна шара, якість теж бажає кращого. Але природа, мала кількість людей, свій пляж та поруч ще 2 вільні. Для відпочинку від міста та роботи, це клас. Якщо бажаєте відірватись, вам в Затоку.”
“Просто шикарне місце, з літнім двориком, приватним персоналом, затишному інте'єром та смачнючими тортиками і десертами. Ми були приємно здивовані високим рівнем сервісу та водночас низькими цінами. Асортимент смаколиків просто величезний, можна взяти їжу з собою. В туалеті є сповивальний столик, в самому кафе - стілець для малюків. Обстановка дуже затишна та приємна. Медово-горіховий торт просто the best. Також тут можна поласувати веганським капучино: замість коров'ячого, можна обрати соєве, кокосове чи рисове молоко. Єдине, що засмутило - папуга в клітці. Це зовсім не по-сучасному, в принципі. Крім того,сама клітка маленька, без можливості укриття пташки від відвідувачів... Сподіваюсь, в майбутньому живі тварини не будуть використовуватись як елементи декору в цьому красивому та хорошому закладі.”
“Надзвичайно затишне місце з приємною атмосферою. Страви смачні, подача оригінальна, а персонал ввічливий та уважний. Обов’язково повернуся ще! ⭐⭐⭐⭐⭐”
“Дуже класна база відпочинку. Ціни на проживання дешеві. ( За сімейний стандарт на 4 осіб, на початку серпня 2019р. - 2000 грн з трьох разовим харчуванням за одну добу) Дуже привітна адміністратор. В номерах все працювало. Хоча база і в самому центрі з закритими вікнами шуму практично не чути. В душі є полички для шампуню та гелю, але хотілося щоб ще були гачки тля полотенця та одежі. Каналізація була забита і вода з піддона стікала дещо повільно, але це не критично. Сам душ дещо незручний проте можно пристосуватися. Харчування в кафе яке знаходиться на території бази. Страви вибираєш з списку наперед ( є дикілька позицій на сніданок, обід та вечерю). Правда в харчування не входять напитки, але їх можна замовити за окрему платню. Офіціанти дуже привітні і ввічливі. Страви смачні. На території є платна парковка для автомобілів. (ціна для жильців бази 20 грн/доба/автомобіль.) В загальному дуже задловоленні відпочинком на базі "Пікнік". Рекомендуємо всім!”
“Чудова база! Люблю її, є басейн для дітей, можна взяти човник і поплисти по річці, є лабіринти, батути і т.д, альтанки, грильниці, а також можна зловити рибу. Загалом раджу всім!”
“12/18.08.2021. Номер 48 чистий, по домашньому затишний, гарний дизайн і повністю відповідає фото на сайті. В номері є все необхідне (телевізор,холодильник,кондиціонер,чашки,чайник,двуспальне ліжко з приємним матрасом, столиками в номері, та на балконі, душева,раковина,унітаз). Все непогано продумано,та на своїх місцях. Вода холодна/гаряча постійно. Територія готелю чиста, ухожена з дитячим басейном та шезлонгами, а також квітниками. Гарний вихід до пляжу з дерев'яною доріжкою, та обладнаний місцем де можна змити пісок. Приємний колектив, який завжди готовий допомогти. Для приїжджих на авто велика стоянка з охороною, 40грн. сутки. Також хочу відмітити кафе на території готелю. Великий вибір страв, на вигляд і смак все свіже та смачне. Приємне обслуговування. Наша сім'я вдячна власникам та колективу готелю "Будаки" за гарний відпочинок. Сподіваюсь у нас ще буде можливість знову відвідати Вас!”
“Колишній бордель. Пізніше в цій будівлі зупинявся опальний маршал Жуков”
“Щойно вернулись з відпочинку, враження чудові. Завжди смачна кухня, велики порції, за нормальні ціни. Розташування дуже класне, немає натовпу на пляжі, завжди чисто та охайно. Можна спокійно відпочити в номері і ніхто не заважатиме. Чудовий ремонт в санузлах, і взагалі все чисто і прибрано. Малий також задоволений, з води не витягнути. Приємна адміністратор, що дуже важливо. Взагалом враженя чудові. Дякуємо і до нлвих зустрічей”
“Мені все сподобалося, швидко доставили додому, їжа смачна, тепла, навіть не довелося розігрівати.”
“Місце гарне, але нажаль пляж який розташований поруч, зовсім без нічого. Немає туалету, лежаків і закладів у яких можна щось придбати. Але взагалі супер ))) Рекомендую !!!)))”
“Дякуємо за чудовий відпочинок, дуже гарний сучасний номер з усіма зручностями, кожного дня прибирання в номері, близько до моря,чудові краєвиди.”
“Класна кафешка. Уважні і товариські співробітники. Смачна шаурма по "Гавайська" рекомендую, тепер вона наша любімая”
“Дуже сподобалося перебування в цьому готелі! Номер був затишний, чистий і сучасно облаштований, усе продумано до дрібниць. Персонал привітний, уважний та завжди готовий допомогти. Сніданок смачний і різноманітний, кожен знайде щось на свій смак.Атмосфера у готелі комфортна, панує спокій та гостинність. Обов’язково повернуся ще раз і рекомендую всім!”