Огляд каталогу
- 1,017 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 1017 результатів
Перегляньте заходи в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 1,017 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 422,000 відгуків та оцінок.
“Найкращий салон і прекрасне ставлення до клієнтів, величезний вибір суконь, у Вас я знайшла сукню своєї мрії та за чудову ціну, дякую!”
“Дуже смачно, як і в 2017 році, подача гарна, їжа апетитна, ввічливе обслуговування. Дякуємо, що Ви зберегли ідеальну технологію приготування шашлику”
“Атмосферне місце Привітно зустріли Пригостили лімончелою Їжа дуже смачна Жива музика Рекомендасйон!!!!”
“Їжа смачна та свіжа, великий вибір в меню, є один мінус, бракує огородженого місця, тому що в сіті центрі на Таїрова, заклад знаходиться посередині, а так все відмінно, одне з моїх улюблених місць ;)”
“Чудове місце, привітний персонал, дуже смачно та атмосферно. Кожна дрібничка має значення. Звичайно рекомендую!”
“Дякую за чудову роботу! Колір підібраний ідеально, акуратна робота без дефектів, виконана чітко в термін. Маючи неодноразовий невдалий досвід фарбування авто, знаю, як складно знайти хорошого майстра. Хлопці приємно здивували))”
LAMPA САЛОН-СТУДІЯ — салон краси. Тут виконують масаж та дбають про акуратність і комфорт.
“Чудовий магазин, уважний продавець, гарний асортимент.”
“Дуже цікаво основна експозиція це фарфор плюс сучасні майстри в тому числі і художники. Рекомендую але не пожалкуйте 50 грн і замовте екскурсію це приблизно 40 хв”
“Чудове затишне місце, гарні господарі, смачна домашня кухня.”
“Шикарно! Смачні страви! Величний зал!”
“Відмінна зала. Приємна атмосфера. Рекомендую”
“Святкували весілля Міші та Жені, неймовірно смачна кухня та якісний сервіс Отримали лише позитивні емоції)”
“Непоганий заклад із затишною атмосферою і смачною кавою. Особливу увагу хочеться приділити бармену Михайлу: компетентний, уважний, ввічливий! Капучино з солоною карамеллю просто неперевершене! 11/10”
“Відмінне розташування. До моря пішки 10-15 хвилин, до зупинки транспорту 5 хвилин, до Аркадії 30 хвилин. Приємний власник. У нашому номері була облаштована кухня з усім необхідним приладдям, що приємно здивувало, адже на фото та в описі її заявлено не було. До того ж в номері зроблено косметичний ремонт, нова техніка, сучасний ремонт санвузла. Присутнє рідке мило та якісний шампунь. Ліжко надзвичайно зручне.”
“Хороший парк після реконструкції!”
“Щиро дякуємо готелю Siena за гостинність ! Ви найкращі! Все на найвищому рівні ! Обовʼязково будемо рекомендувати вас нашим друзям та знайомим !”
“Цей центр може відвідати кожен бажаючий незалежно від віросповідання. Вхід безкоштовний.”
“Чудове місце для філіжанки смачної кави на ходу”
“Дуже чудовий готель! Супер комфортні умови проживання! Номер дуже великий і в ньому є все! Прекрасний балкон тераса, зручне велике ліжко, зручний санвузол, є пральна машина. І є повноцінна кухня! Необхідний мінімум посуду для приготування їжі є. Втім дуже раджу. Розташування досить вдале. Море - 25 хвилин пішки, Дерибасівська 25 хвилин, ринок Привіз - 25 хвилин, центр 25 хвилин, Автостанція Старосінна - теж 20 хвилин пішки. Для керівників готелю – додайте на кухні графин для води. І дуже потрібно почистити килим у кімнаті - він уже бачив види. За все інше – величезне спасибі! Хазяї врахували навіть такі дрібниці, як кухонні губки нові для миття посуду кладуть.”
“Дуже сподобалось. Ми навіть не очікували, що заклад настільки класний. Все дуже смачне, свіже. Порції великі. Обслуговування дуже приємне, турботливе. Сюди хочеться повертатися”
“Смачні вафлі, чудове обслуговування”
“Закрита території, можна піти групою або Індивідуально, але тільки з екскурсоводом. Ходили з компанією "@gid_s_toboy" Цікаво і захоплююче, і фотки вийшли гарні на заході!”
“Смачна українська кухня, мідії на наш смак були дещо пересоленими. Гарний інтер‘єр та обслуговування.”
“Дуже гарний магазин та завжди свіже пиво! Всім рекомендую!!!!”
“Кухня позитивно вражає! Неймовірно смачно та не дорого. Кожного разу як до мене приїжджають друзі я їх привожу сюди поїсти. Всі хто смакував цю кухню у повному захваті! Усі хто пише, що тут не смачного - боти. І я не розумію для чого псувати рейтинг закладу. Хозяям величезна подяка та низький уклін.”
“НЕЙМОВІРНО смачно та ситно. Сказали чекати 20 хвилин, у висновку було все швидше. Персонал чудовий.”
“Роман Петрович, най компетентний лікар.”
“Ми завітали сюди на вечерю в понеділок і вражені неперевершеним смаком страв і атмосферою! Я замовляла сезонний салат з руколою та ягодами в качину грудку з грушею та пюрем з батату. Це щось фантастичне! Нас вразило різноманіття винної карти- тут кожен задовільнить свій смак. А ще тут дуже красиво, комфортно, затишно. В понеділок з відвідувачів були тільки ми. І ми прекрасно відпочили! Дякуєм!”