Огляд каталогу
- 75 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 88% З відгуками
- 76% З фото
Знайдено 75 результатів
Перегляньте зупинка в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 75 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 13,607 відгуків та оцінок.
Розташована на вулиці Атамана Головатого в Біляївці, «Смачна Зупинка» — це місце, куди зручно заїхати на швидкий перекус або спокійно посидіти за чашкою кави. Заклад позиціонується як кафе з акцентом на просту, зрозумілу їжу та напої на щодень.
“Досить близько до міста, а й досить далеко. Чудове місце для дачі.”
“Дуже понравілось.особенно в темний час доби”
“У свій час замовляв доставку щодня, спробував 40% меню та фірмові напої. За якістю, розміром порції, смаком і ціною завжди радували. Єдина проблема - швидкість, а в цілому все добре)”
“Просто починаючи гарна зупинка.”
“Відкривається дуже мальовничий краєвид. Такої краси ви ніде не побачите. Особливо з гори відкривається краєвид. Коли будете їхати з Одеси на Київ не полінуйтеся зупинитися і помилуватися видами, що відкриваються тут.”
“Відпочивали на базі "Купалинка" у червні 2025р. Батьки і дитина 8 років. Всі лишилися дуже задоволені. База дуже затишна та доглянута до найменших дрібниць. Номери чисті, світлі. Постільна білизна якісна, однакова в усіх гостей номеру (це рідкість). На кухні є електрична плиточка, де можна самому нашвидку приготувати їжу. Столовий сервіз, столові прибори, чашки, кастюлька, сковорідка, чайник, мікрохвильовка... Все є. Санвузол з душовою кабіною чистий, як вдома. Територія бази чиста, доглянута. Є кафе з домашньою смачною їжею. Окремо радує фастфуд зі смачними нагетсами, картоплею фрі та шаурмою від Андрія))) Особливої уваги заслуговує басейн на території бази. Великий, просторий-місця вистачить всім. Чистий, доглянутий. Також є басейн для діток, що є значною перевагою для відпочиваючих з маленькими дітками. Дуже вражає уважний дбайливий підхід господарів бази до кожного з відпочиваючих. Під час відпочинку знайшли безліч переваг і жодного недоліку. Нам дуже сподобалося. Однозначно рекомендуємо "Купалинку". І обов'язково ще повернемося сюди.”
“Неодноразово працювала з цією компанією. Залишилися надзвичайно задоволена продукцією. Замовлення прийняли дуже швидко, оперативно взяли в роботу та вже за кілька днів виконали і відправили. І це в умавах передноворічних свят і багатогодинних відключень світла! Пряники – чудові: якісне тісто, приємний смак, акуратна та стильна упаковка. Окремо хочеться відзначити професійний підхід до дизайну – команда допомогла з розробкою макета, надала корисні рекомендації щодо кольорів та оформлення, щоб бренд виглядав максимально ефектно. Доставка була швидкою, без затримок. Усе виконано на найвищому рівні – від першого контакту до отримання готового продукту. Рекомендуємо цю компанію як надійного партнера!”
“Якщо ви хочете отримати шикарну атмосферу, не звичну фауну, місце де є власний будинок зі зрубу, власна тераса, власна кухня, власна бесідка, власний мангал, де є власний вхід в басейн, де ж власні лежаки, де є різводити рослин з різних країн світу, де є дитячий майданчик, де є спортивний майданчик, де є комфорт, затишок і просто чудова атмосфера, вам сюди! Моя щира рекомендація, тут є все, до моря 2 шляхи, якщо по сходах вам йти 1 хв, якщо пологий спуск аж 7 хв. Власники дуже приємні люди, вклали душу в цей заклад. На території є ресторанчик з запашними стравами та смаколики для дітей. Тут ідеальне місце як для пари, так і з дітьми.”
“Кав'ярня бомба, приємна затишна атмосфера, бариста вогонь завжди радий вам зробити чудову смачну каву і не тільки. Заходьте в гості вам завжди будуть раді))))”
“Кавʼярня просто чудова, неймовірний колектив, індивідуальний підхід до кожного, смачна, ароматна кава, приємне розташування ❤️”
“Чудовий готель, у який закохалась з першого дня! Все — від інтер’єру до сервісу — на найвищому рівні. Дуже затишно, чисто, смачно і з душею. Персонал уважний, атмосфера спокійна. Щиро рекомендую — це місце, куди хочеться повертатись.”
Кафе «МАНГАЛ» — затишний заклад у Білгороді-Дністровському, куди часто заходять пообідати смачно й без зайвих витрат. Розташоване на вул. Первомайська, кафе приваблює сучасним інтер’єром і спокійною атмосферою без надто гучної музики.
“Дууууже смачні нагетси та хотдоги,ТОП!”
“Саме на цій заправці, персонал працює на відмінно! Тільки через це, ми постійні клієнти.”
“На разі тут реконструкція, але мурал кльовий”
“Смачний раф, цукерки та трубочки”
“заправлюсь лише на Окко. Подобається кава та якісне пальне. Дякую за гарний сервіс”
“Окрім розливного пива, гарний вибір пляшкового – як імпортного, так і українських невеликих пивоварень. Хто любить пшеничне, тому сюди - weizen від чеського Primator офігенний”
Нюанс — салон краси. Тут виконують стрижки та фарбування, манікюр, косметологічні процедури та масаж та дбають про акуратність і комфорт.
“Смачна кава, привітний персонал, чистий туалет.”
“Проживали в номері 4 дні, все сподобалось, окремий вихід до моря, поруч безкоштовні шезлонги для проживаючих готелю, видають полотенця для пляжу. В номері є все необхідне для проживання, приємно здивувало те що є додаткова косметика (крем для тіла, кондиціонер для волосся). Номерам потрібен невеликий косметичний ремонт, але це не критично”
Медичний центр «Академіум» розташований на Армійській вулиці в Приморському районі Одеси — у зручній локації поруч із парком Перемоги та зупинками громадського транспорту. Це сучасний приватний медичний простір, де поєднано комфорт для пацієнтів і практичний підхід до діагностики та лікування.
“Ходжу тільки з однієї причини – Кіш із лососем та фетою. Смачний, завжди свіжий. Краще приходити за ним до 12. До 3-х майже завжди розбирають. Кава на 3. Інтер'єр на 3, але випічка на 5. Тому твердо рекомендую лише через останній пункт. Приваблює сусідство зі здобушкою (або це одна контора, я так і не зрозуміла) тим, що можна і каву з десертом випити і додому захопити хліб та печиво)”
“Найкращій заклад! Класну каву готує бариста Давид, приходжу тільки заради нього”
“Дякую за оперативну доставку товару. Ціна та якость повністю відповідають заявленим.”