Огляд каталогу
- 849 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 81% З фото
Знайдено 849 результатів
Перегляньте зустріч в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 849 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 268,241 відгуків та оцінок.
“Відмінна шаурма: велика та смачна”
“Приємне місце та смачна кава!!!”
“Хороший кави, приємна обстановка.”
“Класне миття. Персонал дійсно знає, як правильно помити машину.”
“Все було дуже смачно і обслуговування на висоті !!!”
“Дуже смачно, бульйон на локшині та домашній курочці чудовий, смажені бички та маленька камбала пальчики оближеш, усім раджу!”
“Невеликий ресторан, на відкритій терасі, кухня домашня. Двічі обідав тут влітку 2023 р., їжа сподобалася, залишився здоровим)) Ціни адекватні.”
“Гарний парк. Багато цвіте квітів та дерев. Тепер пахне травою. Дуже гарна там осінь. Вже немає Ульянова. Хороше місце для батьків з дітками.”
“Дуже гарно та затішно. Все обладнено з розумом”
“Дуже затишно та комфортно. Готують смачно. Музиканту повагу. Господарі супер. Рекомендую”
“Відпочивали з 3.08-10.08 2019 З погодою звичайно не пощастило, але З усього відпочинку днів 5 ходили виключно на пляж "Пальма" Оскільки: Пляж відмінний, чистий, не так багато людей на голові. У Хостолі, звісно, не були. Персонал: Хлопці на барі і робітники привітні, усміхнені і чуйні, знала б саме те подякувала саме кількох. Ціни порадували, бо того року відпочивали на Малібу. Запитувала весь відпочинок чому у них так дешево а люди йдуть там де дорожче! А це для тих, хто вирішить піти на пляж "Пальма" Лежаки з матрацом - 50грн Бунгало у будній день - 250грн Пиво 0.5 від - 25грн”
“Дуже задоволений! Часто замовляю, адже не завжди є час готувати. Подобається, що їжа справді корисна — ніколи не “прищить”, а для мене це дуже важливо. Смачно, ситно і завжди на рівні. Дякую за смакоту!”
“Дуже задоволений! Часто замовляю, адже не завжди є час готувати. Подобається, що їжа справді корисна — ніколи не “прищить”, а для мене це дуже важливо. Смачно, ситно і завжди на рівні. Дякую за смакоту!”
“Була в закладі тричі: один раз вранці на сніданок і двічі в обід. Сніданок: Замовили деруни, англійський сніданок і їх фірмовий . Фірмовий принесли, коли мої подруги вже поїли і картопля була холодна на тарілці, лате також був холодний. На другий раз прийшли в заклад обідати: сіли на терасі, на вулиці було вітряно і подушки з дивану весь час падали на стіл. Можливо ті подушки, якось можна фіксувати липучкою. Їжа була смачна і порції великі. Брали цацу, рибні котлети та фаршмак, все було гаряче і смачне. Окремо офіціант був дуже уважний і намагався, як найкраще вирішити ситуацію з тими подушками. Заклад і їжа дуже сподобалася, але персонал голосно спілкуються на фоні.”
“Нормальне недороге пиво. Не соромтеся запитати поради продавця і беріть тільки найсвіжіше.”
“Досить непогано швидко і якісно стрижуть”
“Магазин хороший. Обслуговування якісне. Тільки сіни трошки вищі ніж у конкурентів.”
“Особисто я була в закладі вперше. Загалом сподобалось все. Шоти, коктейлі - смачні, ціна приємна. Дівчина офіціант ввічлива, сприяє до себе, уважна. Зайве прибирали моментально. Адміністратор - чудова дівчина, яка безумовно знаходиться на своєму місці. Але...на вході був прецедент на конфлікт, який заключався в тому, що охорона закладу відмовила у вході по причині того, що хлопець звернувся до нього на "Ти" і це здалось недопустимою поведінкою для відвідувачів закладу. В нашому суспільстві немає заборони у зверненні на ти/ви, так як це не руйнує ані особисті кордони іншої людини та не є проявом девіантної поведінки. Незважаючи на те що даний заклад - є приватною власністю і в ньому можуть бути внутрішні керівні документи для працівників, може бути face control і тд, але внутрішні керівні документи не можуть розрізнятись і порушувати права людини згідно Конституції України, а саме 24 статтю. Молодий чоловік на охороні сприйняв звернення на Ти, як особисту образу і прирівняв її до неадекватної поведінки. Або в нього гіркий досвід, або він ще дуже імпульсивний) Цю ситуацію допомогла вирішити адміністратор, за що їй велика вдячність. Вона напевно не перший день в цій сфері та вже має більш глибоке уявлення про проблемних клієнтів та "мітке око", так би мовити. Не дивлячись на прецедент на вході, заклад достойний. Дівчина адмін, моя оцінка без вагань - це ваша заслуга! Дякую)”
“Все було дуже смачно! Порції були великі,особливо глечик лимонаду вразив) Рекомендую”
“Гарний заклад, з приємними цінами ❤ і шалено смачними десертами”
“Гарне обслуговування, красива та приємна дівчинка.”
“ходила 2 роки і можу впевнено сказати що студія тодес найкраща студія в якій я займалася”
“яскравий весільний фотограф, шалено круті фото зробив для нас)) Дякую!”
“Ключі віддали одразу , в кімнаті свіжл , свіжий ремонт , задоволена”