Огляд каталогу
- 2,073 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 2073 результатів
Перегляньте кафе в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,073 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 756,796 відгуків та оцінок.
“Персонал привітний, якщо хочеш спробувати чогось нового, завжди порадять що краще і головне, знають склад продукції.”
“Була в Аркадії, декілька разів замовляла рамен чи рис з куркою. Страви дуже смачні, порції досить великі, ціна адекватна, можна наїстися. Сам заклад виглядає мило. Принесли замовлення швидко.”
“Бургери смачні, коли дівчинка намагаються. І прикольний інтер'єр”
“замовили близько години тому піцу. кур'єр безкоштовно привіз за півгодини. піца дуже смачна, наїлася вся родина (замовили "гавайську" 60см). відмінний заклад. рекомендую”
“Чудове Кафе, відмінний персонал дуже вчустная кухня і приємні ціни. дуже раджу”
“Гарна атмосфера, музика та доступні ціни. Власник, Леонід, дуже приємний хлопець.”
“Сиділи, спілкувалися. Класні хлопці та приємна атмосфера.”
“Затишні номери, ввічливий персонал. ШИКАРНЕ місце розташування! Рекомендую!”
“Професійний підхід до будь-яких комп'ютерних питань Довгий час в даному бізнесі дозволяє працівникам допомогти Вам у всіх комп'ютерних питаннях”
“Кафе маленьке, але інтер'єр Бомба!”
“Хароший магазинчик! І бар хароший, влітку -піво, квас, мохіто.Можна посидіти подивитися телик !!!”
“Єдина ігрова кімната на місто водив туди сина зараз він став старше вже не ходимо але у кого маленькі дітки рекомендую взимку тепло дітям є можливість поспілкуватися та й фізичні вправи по зими не завадять в будь-якому випадку це краще ніж комп'ютер вдома”
“Супер смачно, великі порції. На відпочинку лише тут вечеряли, інколи обідали. Смачно все - і українські страви, і кавказькі. Привітний персонал. Дякуємо за приємні враження”
“Ввічливий персонал, смачна їжа, досить прийнятні ціни.”
“Можна випити кави поки роблять машину або перекусити”
“Непоганий заклад для водіїв які очікують на в'їзд у порт. Смачна їжа, привітливий персонал ціни дуже доступні. Асортимент на зараз не дуже широкий але є з чого вибрати. Всім хто в рейсі Чорноморськ рекомендую гарний заклад!)”
“Чи не погана забігайлівка. Якщо хочете бахнути пивка або чого поінтереснее- го туди :)”
“Вітаю! Ввічливий касир, швидке обслуговування! Шаурма хоч і не "по лікоть" , але гарно сбалансована. Швидко, смачно! ДЯКУЮ!”
“Дуже смачна кухня, мангал і гриль -бомба!”
“Дякую El Solo. Ви стали ТОП у цю відпустку для нас. І окреме спасибі офіціантові Яні за терпіння до дітей та посмішку. Були 5 січня. Смачно все, без винятку.”
“Найкраще місце на Чорноморському узбережжі. Всім раджу.”
“Дуже смачна випічка, заходила сюди щодня, коли вчилася. Шкода, що "кішок" перестали робити, дуже смачна була випічка з м'ясом, сиром та цибулею, це прямий мій фаворит.”