Огляд каталогу
- 2,073 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 92% З відгуками
- 86% З фото
Знайдено 2073 результатів
Перегляньте кафе . в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 2,073 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 756,796 відгуків та оцінок.
“Завжди знав про цю мережу, як про місце з приємним персоналом та смачною кавою. Але сьогодні вранці став свідком наступної ситуації: бабусі стало зле(не знаю, чи замовляла вона щось, чи просто зайшла трохи перепочити від ранкової спеки, ми зайшли всередину під кінець), бариста Анастасія запропонувала допомогу, викликала таксі, вибачилася перед нами і провела та посадила у авто людину. Здогадуюсь, що таксі ця надзвичайна дівчина замовляла за свої кошти... Прошу поширити цю інформацію і подякувати цій прекрасній людині!”
“З подругою відвідали заклад і були приємно вражені. Замовили гарячу сковорідку з мідіями та салат з морепродуктів, це було дуже смачно. Порції великі. Фірмовий чай - насичена насолода. Затишна атмосфера, музика, ввічливе обслуговування, смачна кухня, дуже швидке приготування, практично без очікування .. все це залишило приємний присмак та бажання повернутися у майбутньому. Рекомендую!!!”
“Дуже гарно і особливо смачно, рекомендую всім відвідати цей заклад в Одесі!”
“Вчора були в цьому закладі, дуже сподобалась атмосфера, Одеська. Кухня з одеським акцентом, смачна і доступна. Дуже сподобалась хозяйка закладу, привітна і уважна до гостей. Обов'язково повернемось. Дякуємо !”
“Дуже гарне, затишне кафе! Неймовірна атмосфера, все продумано до дрібничок! Ілюмінація ввечері просто шикарна! І смачно було дуже! Дякуємо!!!”
“Полюбляємо ваші штруделі, особливо з вишнею з горіхом! Персонал завжди приємний та вічливий!”
“Вже багато разів звертався до фірми "Астеріа" з різноплановими проханнями: від повної заміни оббивки/наповнення диванів до відносно невеликих завдань - профілактика/реконструкція вже за давністю користування італійськими стільцями, ремонт кількаярусної взуттєвої полиці для підлоги тощо. І завжди один результат – лише позитивні емоції у момент отримання свого замовлення. Завжди якісно та під час. Хочу публічно подякувати і майстрам та керівництву фірми "Астеріа" за надійність у всьому! З повагою, Сергію.”
“Неймовірно! Смородиново-карамельний мусовий десерт - шедевр, дуже смачна кава, інтер'єр, атмосфера - все на рівні.”
Кафе «Аптека Лейбензона» — атмосферний заклад у Приморському районі Одеси на вулиці Льва Толстого, 5, який вирізняється впізнаваною концепцією та затишною подачею. Це місце обирають, коли хочеться неспішної кави й сніданку в міському ритмі центру.
“Дійсно все смачно!!! Порції великі (достатньо брати по півпорції). Рекомендую!!!)”
“шикарний магазин! з Ігорьком там гуляємо.”
“Смачно та по демократичним цінам. Колеги далекобійники рекомендую. Паркінг близенько і за невеликі кошти можна не поїсти а наїстися.”
“Вони круті у своєму відношенні до роботи та кожного клієнта.”
“Смачна кухня та приємно дешеві ціни :-) Інтер'єр початку 90 років бажає кращого...”
“Смачні, оригінальні та корисні напої, приємне обслуговування.”
“Дуже гарне і атмосферне місце з гарним обсуговуванням і дуже смачною кухнею. Замовляв піцу 4 м‘яса дуже смачна і щойно з печі. Рекомендую!) Повернуся ще!)”
“Еспресо надихає до життя. Дуже смачно”
“Смачна їжа, демократичні ціни, файне обслуговування. Кальян класний. Іноді по вечорах читають поезію та грає жива музика. Мабуть кращій заклад на Таїрова.”
“Ресторан, що пропонує дегустаційний сет страв, які відображають еволюцію кулінарії від найдавніших часів до футуристичних концепцій, демонструючи розвиток смаку та технік”
“Все сподобалось, смачно і ціна демократична”
“Дуже смачно. Готують із любов'ю”
“Кава дуже смачна, якщо раз спробуєш вже відмовитися буде складно :) і приємно те що можна купити в пачках справжню Арабіку саме справжню!!! Дуже смачно рекомендую всім як точку, де можна попити смачну каву з домашньою випічкою і купити пачку кави”
“Приємні девченки, та й готують смачно.”
“Декілька разів відпочивали компанією в цьому закладі. Приємна атмосфера, доброзичливі працівники, затишна ненав'язлива атмосфера. Сподобалося меню, різноманітне, смачне, Особливо страви на мангалі.”
“Нічого хорошого та поганого написати не можу. Через одну таку причину я його не відвідала. Я була біля цієї будівлі.”
“Один з найкращих шашликів в місті, завжди беру тільки на винос тому за доставку нічого не скажу, купую шашлик вже 4 роки всім рекомендую, міць топ куриний шашлик з сулугуні в тісті і помідорами, це напевно найкраще що куштував в житті.”
“Затишне місце, розташована атмосфера, смачна кава”
“Хлроший кофе, приятная обсьановка. Тихо и уютно”
“Дуже задоволений після оновлення клубу, все чисто та стерильно. Туалет чисті, а не те, що було до обнови. Гарний інтер'єр та приємна атмосфера. Видно що у клубу ГОСПОДАР Є! По залізу оновили відеокарти та нові ПРОШУ ЗАМІТИТИ МОНІТОРИ!! Причому ВИГНАНІ!!!! Нові клавіатури з підсвічуванням і тепер скрізь миші a4tech boody! Так само нові і приємні меблі, що вписуються в інтер'єр! Загалом, дуже задоволений, ходжу сюди вже не перший рік, такого не очікував. Ну і ціну теж оновили, але за такі умови я готовий доплачувати!!!! Велике спасибі що ви є))) На жаль не можу докласти фотографії через те, що адміністрація заборонила фотографувати приміщення(”
“Затишно та смачно. Інтер'єр звичайно як у їдальні. Але це не так важливо. Головне, що тут можна смачно, ситно і не дорого поїсти)”