Огляд каталогу
- 717 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 84% З фото
Знайдено 717 результатів
Перегляньте коктейлі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 717 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 211,334 відгуків та оцінок.
“Дійсно їм вдалося повернути мій 2007, завдяки музиці в закладі. Їжа смачна, головне все свіже. Крабовий салат був бомбічним. А подача пива взагалі супер, доречі саме пиво дуже смачне.”
“Дуже приємна музика, ввічливий та привітний персонал. Гарний інтер'єр.”
“«Білий Налив» — одне з тих місць в Одесі, куди хочеться повертатися знову і знову. Атмосфера тут абсолютно унікальна: легка, невимушена, справжня одеська. Ідеальне місце, щоб зустрітися з друзями, випити сидру, перекусити й просто кайфанути від моменту. Обслуговування завжди на рівні — персонал привітний, швидкий і уважний, навіть коли черга велика. Видно, що люди роблять свою справу з настроєм. Замовлення готують швидко, усе свіже, а ціни залишаються приємно доступними, що в наш час — велика рідкість. Окреме задоволення — це сидр! Завжди холодний, ароматний і якісний. Є з чого вибрати — і кожен знайде щось «своє». Хот-доги, устриці — усе зроблено просто, але смачно, без зайвих понтів. Саме за це «Білий Налив» і люблять — за чесність, якість і атмосферу. Інтер’єр лаконічний, стильний, без зайвого пафосу. Улітку приємно на вулиці за бочкою, спостерігаючи за містом, а взимку — зайти, зігрітися й відчути ту саму «одеську теплоту». Коротко кажучи: місце, де все просто, але по-справжньому класно. Ідеальний формат для швидкої зустрічі, перед прогулянкою чи просто щоб трохи розслабитися. Одеса без «Білого Наливу» вже не була б такою атмосферною.”
“Дуже сподобалось, як подають страви. Насправді дуже смачно і піцца і суші. Меблі вже напевно деякі потребують заміни: плями, потертості. А в загалом дуже гарне, компактне місце для відпочинку. Офіціанти і адміністратори піклуються про клієнтів, дуже прємно. Рекомендую відвідати.”
“Обслуговування швидке, гарний інтерʼєр та приємна атмосфера. Всі замовлені нами страви були дуже смачні, обовʼязково спробуйте Vitello Tonato та Запечені ескарго з зеленим маслом, просто відвал всього”
“Все було дуже смачно. Обовʼязково бронюйте стіл заздалегідь. Десерт качка це щось неймовірне. Попкорн з креветки неочікуване поєднання солодкого та гострого.”
“Якщо з друзями, то взагалі незабутні враження.)”
“Зайшли в цей заклад з чоловіком випадково. Дуже приємно здивували ціни. Не очікували в центрі Одеси знайти кафе "не за всі гроші світу" ☺️. Причому асортимент страв величезний. І все дуже смачно. Окрема подяка персоналу - ввічливі і приємні люди. Однозначно 5 зірок. Якщо колись знову будемо в Одесі - обов'язково зайдемо ще.”
“Чудова кав'ярня, є на вибір кілька сортів кави Української обсмажування та імпортного виробництва (illy), до речі навряд чи хтось ще в місті можна випити illy! А також тут продається свіжа та дуже смачна випічка. Тим, хто любить готувати каву Будинки можна купити або замовити каву в зернах різних фасувань. А ще тут відмінний сервіс, є можливість провести час у приємній обстановці в компанії чудових співробітників, для мене особисто це означає куди більше, ніж все перелічене вище.”
“вул.Дерібасівська. Атмосферний, цікавий заклад харчування.Самообслуговування -береш піднос і сам собі набираєш їжу.Працюють до 24:00. Після 23:00 все на 50% дешевше. Хороший заклад для швидкого перекусу. Є літня тераса.”
“Ресторан залишив яскраві позитивні емоції! Затишна обстановка, відмінне обслуговування і красиво оформлені страви порадували.”
“Дуже смачний десерт як на мене і цікаві смаки)”
“Як не місцевий гуглив «найкраща шаурма на привозі» Знайшов тільки коменти місцевих без адрес Походивши ніде не можна було розплатитися карткою… А тут це місце! Порції ідеальні, смачні соуси, чисто й швидко обслуговують!”
“Дуже крутий заклад , смачна їжа, крута кава, все дуже смачно”
“Великий вибір риби та інших смаколиків)”
“Пиво є різноманітне, кожен знайде щось на свій смак, частенько бувають новинки. Що до цін на пиво, то вони впринципі скоріше трохи вище середньостатистичних. А ось закуски дорогі будуть!”
“Окрім розливного пива, гарний вибір пляшкового – як імпортного, так і українських невеликих пивоварень. Хто любить пшеничне, тому сюди - weizen від чеського Primator офігенний”
“Хочу висловити щиру подяку піцерії «Бела Італія» за неймовірну атмосферу, яка панує у вашому закладі. Тут не просто смачно — тут по-домашньому затишно, по-італійськи пристрасно і по-людськи щиро. Окрема подяка офіціантці Альоні — за щиру усмішку, увагу до кожної дрібниці та доброзичливе ставлення. Такі люди створюють справжнє обличчя закладу! І, звісно, дякую всій команді офіціантів — ви робите візит у «Бела Італія» не просто вечерею, а справжнім святом душі. Бажаю вам вдячних клієнтів, гарного настрою щодня і натхнення у всьому, що ви робите. Обов’язково повернуся ще не раз!”
“Дуже автентично, по-домашньому. Великі порції, смачна їжа. Картопля із грибами просто найсмачніша, яку я куштувала у житті ♥️”
“Дуже,ну дуууже смачно і комфортно,гарна атмосфера,привітний персонал, розташовання і вид на фонтан Аркадії. Приємно,що є різноманітні сніданки у весь час. Тому їла там двічі за день. Замовляла яйце Бенедикт на круасані з фрешом, а ввечері панкейк з лососем. Розрахунок по qr-коді.”
“Це мій найулюбленіший заклад! Як весільний організатор, я з упевненістю можу сказати: кращого місця для проведення весілля в Одесі просто не знайти. Тут усе на найвищому рівні — і кухня, і сервіс. Персонал надзвичайно ввічливий, уважний і професійний. Кожне весілля, проведене тут, перетворюється на неповторну історію кохання, загорнуту в атмосферу турботи та тепла.”
“Завжди, коли приїжджає до Одеси обов'язково та з великим задоволенням відвідуємо цей чарівний заклад. 25 років свого життя я присвятив ресторанному бізнесу. Мене вражає стабільність!!! Завжди неймовірно смачно, затишно, тут відвідувачів зустрічають , як рідних! Рекомендую! Олександр Галушко ( козирна карта).”
“Нам приготували неймовірно смачний оригінальний фуршет .Чудове атмосферне місце,де затишно ,персонал просто казковий , відношення до гостей 5+ .Дякую вам!”
“Замовляли борщ , хачапурі та салати все було смачно, рекомендую )”
“Святкувала свій день народження. Сказати, що задоволена це нічого не сказати... Їжа дуженно смачна, обслуговування персоналу на високому рівні, та дякую закладу за смаколик та привітання від офіціантів в честь мого день народження, було неочікувано та приємно.”
“Дуже уважні офіціанти! Дуже смачні салати. Тут реально смачно. Дуже гарний вид на море і чайок. А також гарне оформлення закладу!”
“Я би це назвала "Місце для спостереження за Аркадією". Плюс смачно покушацц. Сідаєте біля великого вікна та смакуєте історії, які перед вами як на сцені. Ось дівчата на лавочці. Дві чекають третю. Прибігла фея в квітках з пакетом. В ньому стаканчики та ігристе. Налили, гомонять. Ви в цей час вже дочекались свого хумуса та форшмака. Вони смачнючі. Сьорбните пива під них. Бо вино тут пити не дуже й хочеться За вікном інша історія. Три грації в розмірах "береш в руки - маєш вещь". Всі три внизу - хижий леопардовий принт, а верх чорні топи. Очі тануть в тих бюстах, вони весело фоткаються біля фонтану. Офіціант несе зелений салат, креветки в темпурі та креветки на грилі. Щоб ви не думали, а той салат хоч і вартує як уривки, а вакаме та кунжутна заправка роблять його офігезним! Креветки також топчик. Запиваєте пивом, платите та пирнаєте в то голосне та яскраве життя”
“Топовий бар Одеси, дуже зайшов Шикарна атмосфера, гарне обслуговування, топова музика) Дуже сподобався дизайн закладу. Фішка - супер смачні коктелі. Випив їх там не малу кількість, і всі просто вогонь, хлопці на барі дійсно знають, що роблять та знають гарно свою роботу в цілому:) Єдиний мінус - не так багато місця, а людей валом, це трошки тисне, так як заклад популярний і всі туди йдуть. Було відчуття тисняви трішки. В цілому - рекомендую!”
“Замовив "Пробний день". Привітна дівчина-оператор розповіла про доступні варіанти, допомогла підібрати потрібне і прийняла замовлення. Домовилися, що доставка буде з 8 до 9 ранку. Кур'єр був о 8:45. Їжу привезли до еко пакету. Все герметично запаковано. Їжа смачна. Свіжі продукти. Загалом дуже приємні враження. Рекомендую!”
“Затишно, приємно. Ненав'язлива не гучна гарна музика, приємна відкрита веранда зі столиками. Смачні мідії і живе пиво. З побажань - меню треба б державною.”