Огляд каталогу
- 201 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 87% З відгуками
- 80% З фото
Знайдено 201 результатів
Перегляньте колеги в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 201 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 62,166 відгуків та оцінок.
“Замовляли "Цацу" і "Галю молоду". Порції просто величезні, смачні пиво і квас, нас облуговувала привітна офіціантка. Швидка подача страв. Хочеться повернутися ще раз. Дякую!”
“Топовий бар Одеси, дуже зайшов Шикарна атмосфера, гарне обслуговування, топова музика) Дуже сподобався дизайн закладу. Фішка - супер смачні коктелі. Випив їх там не малу кількість, і всі просто вогонь, хлопці на барі дійсно знають, що роблять та знають гарно свою роботу в цілому:) Єдиний мінус - не так багато місця, а людей валом, це трошки тисне, так як заклад популярний і всі туди йдуть. Було відчуття тисняви трішки. В цілому - рекомендую!”
“Майстер клас в NASH нам сподобався, були з донькою там вже не вперше. Добре організовано все, тепла і дружня атмосфера в закладі. Мініпіцца вийшла смачна, мала у захваті. Прийдемо ще обов'язково.”
“Місце позитивно вибивається з враження про місто. Якби були номери, зупинявся би тут завжди. Дуже смачна кухня, затишно і приємно.”
“Дуже класний заклад. Приємна атмосфера, турботливий та привітний персонал, смачна кухня, доступні ціни. І взагалі найулюбленіше місце відпочинку в цьому районі.”
“Найкраще місце для відпочинку в Одесі. Море кришталево чисте. А з дачі Отрада шикарний вид на море. І людей не багато. Супер місце.”
“Топовий салон і професіанальні майстри, роблю манік тільки тут)”
“Абсолютно чарівне місце, море за один крок, смачна кухня та кава. Ідеально для того, аби провітритися”
“Ресторан неймовірно смачний, повільно все готуєтся але зі свіжого і дуже смачно, і разом з тим дешевше ніж, в ресторанах в яких готують швидко і напів фабрикати.”
“Смачна їжа та класний кальян. Рекомендую”
“Гарне місце де можна круто провести час)”
“Том ям смачний, але за ціну 320 гривень всього було 2 мідії 2 креветки та 2 шматочка кальмара Як на мій погляд то ціна трішки завелика для такого наповнення Наполеону ставлю 10/10 В міру солодкий , не сухий Також був морс власного виробництва Смачний Я обов’язково сюди ще зайду”
“Перший досвід виявився дуже приємним. Я відчепився задоволений. Доставили швидко, обслуговування у відділенні – на належному рівні. Залишу їм заслужені 5 зірок та відгук.”
“Їв у Саліма неодноразово. Їжа дуже смачна! Якщо ви раніше не куштували справжню східну кушню, а не як у цих забігайлівках, яких повно у місті та все лише оформленням схожі на східний манер, а вся їжа зроблена тупо для європейців – приходьте у Desi Dhaba до Саліму. Для початку, спробуйте з'їсти смачний рис з м'ясом та соусом середньої гостроти - дуже бадьорить!) Те, що хтось написав, що господар грубий - абсурд повний. Ніколи не бачив, що господар голос підвищує, а тут нібито нагрубіянив. Салім дуже культурна людина та уважний господар. Я вважаю цей відгук написали конкуренти індійського ресторанчика. Конкуренція! ) Але не так само низько, заходити та залишати неправдиві відгуки. Має бути соромно!”
“І середині друже тепло та затишно. Піца достатньо непогана.”
Сахар — салон краси із спокійною атмосферою та зручним сервісом. Тут пропонують послуги для волосся, нігтів і брів. Окрема увага — на затишну атмосферу та привітний сервіс.
“Довелося працювати з ТехноЮг з 2003 року (з етичних причин назву фірми не вказую, це не рекламний майданчик). Не підводили, замовлення привозили вчасно, могли бути відсутні позиції, але завжди оперативно пропонували альтернативний варіант. Асортимент та ціни у співвідношення ціна/якість - їхня сильна сторона. Періодично продзвонюють своїх клієнтів, пропонують товари зі знижкою в асортименті і таким чином ненав'язливо нагадують про себе. Ввічливі. Рекомендую їх. Проблем у роботі не виникало.”
“Рекомендую. Гарна та привітна обслуга та рецепція. Недорогі ціни. Ресторан не дорогий та смачний. Номери чисті. Щодня прибирають. В проживання вклучені смачні сніданки. До моря 50 метрів”
“Англійський сніданок те що потрібно зранку. Дякую за смачну кухню та гарний сервіс.”
“Я проходив повз це місце десятки разів і навіть не уявляв, наскільки там гарно всередині. Персонал був доброзичливим, кава була смачною. Наступного разу, коли я піду, я пообідаю (я бачив їжу інших людей, і вона виглядала добре)”
“Кафе сімейного типу Кухня смачна, шашлик відмінний! персонал хороший ціни середні Інтер'єр гарний, багато зелені, і саме дерево клен.”
“Самі смачні і дешеві коктейлі та готи в місті! Атмосфера агонь! Рекомендую.”
“дуже смачно. але попереднє замовлення”
“Прекрасне місце, щоб поїсти дуже смачного шашлику із телятини або свинини на нічній алеї пляжу "Аркадія" Офіціант Вікторія дуже привітлива та хороша дівчина, яка може порадити кращі страви закладу) Всім раджу відвідати)”
“Дівчинка з татушкою на шиї така мила і привітна,все так смачно і не дорого,дякую за сервіс!”
“Затишне місце, гарна музика, зручний тихий літній майданчик. Куштував Шакшуку на сніданок — се був ліпший сніданок у місті Одеса. Також дуже потішила кава, альтернативи нажаль немає, але американо приємно пити без цукру! Обов'язково прийду ще сюди на сніданок!”
“місце, куди хочеться повертатися, чудова атмосфера, професійний сервіс, смачнi страви та красивий iнтер'ер. Дуже задоволенi проведенним заходом. Дякую”
“Дякуємо великому персоналу СТО. Приїхали у справах, трасою обірвало нижню опору КПП, подзвонили, нас прийняли. Усі зробили досить швидко. Дякую, спасли. А то їхати з 2-ма передачами (3 та 4) 250 км не посміхається)”
“Як завжди неперевершено! Як грузинська, італійська так й азіатська кухня! Обожнюю цей заклад. І доставку й в середі, завжди смачно!”
“Смачне "Холдинг" і м'ясна тарілка. Є бізнес-ланчі.”