Огляд каталогу
- 3,492 Всього бізнесів
- 3.6 Середній рейтинг
- 84% З відгуками
- 74% З фото
Знайдено 3492 результатів
Перегляньте комфорт в в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 3,492 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.6/5 на основі 516,454 відгуків та оцінок.
“Затишний заклад у маленькому містечку, дуже смачна піца, схоже, що з печі, гарний сервіс. Якщо ввечорі сісти на веранді, то можно побачити неймовірний захід сонця. Нам все сподобалось!”
“Вічливі, професіональні, роботу роблять Якісно, швидко, дають гарантію на свою роботу.”
Салон краси "Perfection" — салон краси, що поєднує сучасний підхід та комфорт. У закладі надають косметологічні процедури. Окрема увага — на чистоту та стерильність інструментів та затишну атмосферу.
“Непоганий заклад із затишною атмосферою і смачною кавою. Особливу увагу хочеться приділити бармену Михайлу: компетентний, уважний, ввічливий! Капучино з солоною карамеллю просто неперевершене! 11/10”
“Чистий та красивий) Атмосферне місце!”
“найкращий пляж Одеси в культурному плані але обов'язково треба бути в тапках, він майже весь в камінні”
“Дуже подобається салон! Відмінні майстри. Ходжу на манікюр (Марина) та до перукаря (Аня). Є солярій, шугарінг (Іра). Дуже задоволена. Рекомендую.”
“Відмінне розташування. До моря пішки 10-15 хвилин, до зупинки транспорту 5 хвилин, до Аркадії 30 хвилин. Приємний власник. У нашому номері була облаштована кухня з усім необхідним приладдям, що приємно здивувало, адже на фото та в описі її заявлено не було. До того ж в номері зроблено косметичний ремонт, нова техніка, сучасний ремонт санвузла. Присутнє рідке мило та якісний шампунь. Ліжко надзвичайно зручне.”
“Дуже гарне місце, але тут зараз ремонт”
“Виготовлення якісних, дорогих дерев'яних виробів”
“Чудовий салон! Велика подяка Олені за неймовірний смак та душевність! Після її професійних порад у виборі штор оселя перетворилась на справжнє втілення мрії! Велике Дякую!!! Натхнення, процвітання і вдячних задоволених клієнтів!”
“Дуже смачна кава, і дуже харизматичний господар кав'ярні.”
“Дуже привітний персонал, смачна кава. Обов’язково завітайте”
“Нормальні хлопці! Толику дякую! Все оперативно і з толком! На гроші не вантажить, адекватно! Ціни помірні!”
“Дуже гарна клініка, працюю с лікарем терапевтом Марією Володимирівною, лікарка дуже відповідальна все робить правильно не спішить аби скоріше , а якісно лікує кожен зубчик, у мене навіть зникає страх стоматолога, бо вона пояснює кожен крок, робить все дуже акуратно і взагалі не боляче ,буду і надалі лікуватись у неї.”
“Дуже подобається салон! Відмінні майстри. Ходжу на манікюр (Марина) та до перукаря (Аня). Є солярій, шугарінг (Іра). Дуже задоволена. Рекомендую.”
“Щиро дякуємо готелю Siena за гостинність ! Ви найкращі! Все на найвищому рівні ! Обовʼязково будемо рекомендувати вас нашим друзям та знайомим !”
“Дуже приємне місце. Симпатично, світло, прохолодно, є контакт з персоналом, можна точно обговорити-зрозуміти що саме можливо, а можливо тут багато! Є невеликий вибір гранульованого чаю. І цукерки) Успіхів цьому місцю, і дякую за якість.”
“Зважаючи на те, що здебільшого хлопці обслуговують "круті тачки" я був дуже задоволений, що мені не відмовили у допомозі з мопедом! Зробили швидко, якісно і на совість ... дуже їм вдячний!”
“Відмінний майстер манікюру Анна, робить все дуже якісно, розпис на нігтях, френч навіть на дуже короткі нігті, (для мене дуже важливо)”
“Найкращий салон, майстри - професіонали своєї справи!”
“Затишний невеликий готель у центрі міста. Поруч розташовані архітектурні пам'ятки та ресторани на різний смак та гаманець. Спочатку нас заселили у номер на першому поверсі прямо біля рецепції - не дуже вдала ідея розташування номеру, як на мене. Ми попросили інший номер і нам його замінили. Але ми були не в сезон і влітку мабуть із цим можуть виникнути проблеми. Кімната охайна, вікна виходять у тихий двір. Свіжий ремонт без закосів під старину. Розрахуватися можна карткою і готівкою. Адекватна ціна, як для такого розташування.”
“Дуже задоволена медичиним центром !!! Була у лікаря Отолорінголога Піантковська Марина Борисівна ,найкращій лікар,чудова людина, завжди дуже уважна !!! І вже не перший раз мені допомагає ,можна сказати ,Спасає життя ☺️ І ще ☝️зручно ,що у медичному центрі можна одразу пройти обстеження, це дуже зручно !”
“Відмінне місце)) дуже смачна і дійсно смачна кава. Дівчинка касир Нігіна просто душка)) Завжди запропонує, порадить, як то кажуть, полюбить від верхівки до кінчиків пальців. Це завжди приємно, бачити, що тобі раді в цьому закладі. Процвітання вам та успіхів! Прикол для "щічки" бомба ))))”
“Чудове місце для філіжанки смачної кави на ходу”
“Номер напівлюкс, все супер! Є свої мінуси: відсутність покажчиків, вхід з арки та проблемні кодові двері, відсутність розхідників для третього гостя АЛЕ атмосфера номера, спокійний сон, місце розташування та адміністратор Юлія варті багато чого!!! Окремо: квартал практично перетворився на дорогий будинок - спец. заклади один на одному, контингент відповідний, увечері ходити вулицями не так приємно, скрізь бруд і зустрічаються алко або наркокомпанії, навіть не в підворіттях, а прямо на вулиці! І без сором так що нам з дитиною було неприємно.”
“Зупинялася в цьому готелі на двоє суток. Дуже сподобалося, чистенько, постіль білосніжна, рушники три штуки на людину теж білосніжні. В ванній кімнаті є мило, шампунь,гель для душу, фен, туалетний папір гарної якості. Також приємно здивувала наявність тапочок. В номері є холодильник, чайник, ніж, дошка, чашки, тарілки..., Велика шафа для речей, кондиціонер, телевізор, wi-fi. Вікна виходять в двір, шуму ніякого немає можно спокійно відпочити. Мінусів не знайша. Рекомендую.”
“Чудовий готель, у який закохалась з першого дня! Все — від інтер’єру до сервісу — на найвищому рівні. Дуже затишно, чисто, смачно і з душею. Персонал уважний, атмосфера спокійна. Щиро рекомендую — це місце, куди хочеться повертатись.”
“Загальне враження чудове. Один з найзатишніших готелей міста для тих, хто справді цінує якісний відпочинок. Атмосфера, інтерʼєр, ергономіка, наповненість номеру та якість у кожній деталі - все на висоті. Лише одне побажання - і надалі тримати цей рівень.”