Магазин-кофейня Чашка
“Симпатично, самообслуговування, хороший вибір чаїв та кави. Є де посидіти.”
Знайдено 9 результатів
“Симпатично, самообслуговування, хороший вибір чаїв та кави. Є де посидіти.”
“Хороше пакування, заморозка акуратна, смачна. Продукція відрізняється від інших виробників своєю мініатюрністю. Смачні сирники, без надмірної солодкості. Зручно замовляти через додаток, оплачувати можна або онлайн, або курʼєру. Але дорогувато..”
“На 11 станції фонтану найсмачніший американо! Бариста розумничка!”
“Дуже смачний хліб, всі синабони теж дуже смачні, не дуже солодкі, особливо сподобався кекс із бананом та киш з куркою та грибами.”
“Найзатишніше місце!! Дуже смачна кава, особливо латте ❤️ дуже багато вибору смаколиків і приємний барист ✨ 10/10!”
“Мережа кави по місту з різними номерами тролейбусів та трамваїв у всіх куточках міста Одеси.”
“Хороша кав'ярня, дуже смачна кава, приємна атмосфера, відмінні хлопці (бариста). Рекомендую відвідати це місце. Випити кави і взяти додому шматок тортика, дуже вже смачний там Наполеон”