Шашлична Хата "У Азата"
“В 2016-2018 їв шаурму в хлібі неймовірний смак, цікаво азат працює, та чи є ще ця страва?!”
Знайдено 6 результатів
“В 2016-2018 їв шаурму в хлібі неймовірний смак, цікаво азат працює, та чи є ще ця страва?!”
“Приємне місце. Затишна, невимушена атмосфера. Великий вибір страв. Все дуже смачно. Приємні у спілкуванні , ввічливі офіціанти. Доволі помірні ціни. При нагоді, завжди заходимо сюди пообідати та перепочити після прогулянки. Свого роду піт-стоп між привозом і прогулянкою.”
“Користуюсь цією доставкою вже кілька років. Завжди приємно отримувати бонуси після замовлення та бонуси на день народження. Завжди доставляють дуже швидко і їжа не встигає охолонути. Кур'єри дуже привітні та ввічливі. Кілька місяців тому, після того як змінили тісто, то піца була не дуже, але зараз приємно порадували. Багато начинки та смачні бортики. Тішить що соуси до піци безкоштовний і доставка так само безкоштовна.”
“Був з сином 18 листопада. Смачно, швидко. Дякую колективу, за можливість зарядити телефон.”
“Дуже смачно, швидке обслуговування. Рекомендую.”
“Найкраща піца у місті! Завжди замовляємо лише тут! Вибачте, не під тією адресою написала відгук. Мала на увазі на Торговій.”