Огляд каталогу
- 583 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 82% З фото
Знайдено 583 результатів
Перегляньте кухарі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 583 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 166,179 відгуків та оцінок.
“Смачно, швидко, завжди))) навіть в блекаут”
“Затишний заклад у маленькому містечку, дуже смачна піца, схоже, що з печі, гарний сервіс. Якщо ввечорі сісти на веранді, то можно побачити неймовірний захід сонця. Нам все сподобалось!”
Суши FalenchiK — це місце в Курортному на вулиці Чорноморська, де можна швидко й без зайвих очікувань замовити улюблені японські страви для відпочинку біля моря. Заклад працює у форматі замовлення на виніс/доставки та робить акцент на свіжості й смаку.
“Непоганий заклад із затишною атмосферою і смачною кавою. Особливу увагу хочеться приділити бармену Михайлу: компетентний, уважний, ввічливий! Капучино з солоною карамеллю просто неперевершене! 11/10”
“Неймовірна шаурма і дуже приємні працівники , рекомендую!”
“Чудова кав'ярня! Ввічливмй та приємний персонал і дуже смачна кава! Особливо приємно, що на звертання до них українською персонал відповідав гарною українською. Ще величезний плюс у віконці назовню. Для мене, як молодої мами з малюком у колясці це дуже зручно. У радіусі 2 км подібної точки кави (щоб смачно, зручно і приємно) не знайшла.”
“Дуже приємне і атмосферне місце з задовільними цінами. Окремо дякую офіціанту Юлії, сервіс на висоті❤️. Чебуреки дуже смачні, рекомендую прийти сюди, якщо знаходитесь в Одесі.”
“Чудове місце для філіжанки смачної кави на ходу”
“Самий чарівний сулугуні в місті готують тут. Все інше теж дуже смачно. Персонал просто ідеальний:) 5/5”
“Дуже смачна кухня. М'ясо видно, що якісне. Обслуговує, якщо я не помиляюсь Денис, він і підскаже, які краще страви до м'яса замовити і по м'ясу теж. Дякуємо.”
“Це був найсмачніший рол в моєму житті! Найнеймовірніше поєднання смаків: авокадо, лосось, креветка! Це просто неймовірно! Від цієї феєрії смаків з мене злетіла нижня білизна! Бажаю Вам розвитку!”
“Дуже гарний магазин та завжди свіже пиво! Всім рекомендую!!!!”
“Кухня позитивно вражає! Неймовірно смачно та не дорого. Кожного разу як до мене приїжджають друзі я їх привожу сюди поїсти. Всі хто смакував цю кухню у повному захваті! Усі хто пише, що тут не смачного - боти. І я не розумію для чого псувати рейтинг закладу. Хозяям величезна подяка та низький уклін.”
“Валерія чудово обслуговує, завжди пам'ятає всі мої побажання, порекомендує завжди, коли не можу визначитися”
“Смачне пиво, привітний досвідчений персонал :) можна пограти в Денді або настільні ігри))”
“Чудова кухня. Приємне обслуговування.”
“Дуже приємне та затишне містечко. Хочеться знову приходити. Випадково потрапили на майстер клас (вони по четвергах) Шоколаття Вікторія навчила дитину робити чудовий витвір мистецтва! Дивіться фото цукерок. А відео викладу трохи згодом. Донька у захваті! Причому все абсолютно безкоштовно!”
“Вхід у квест-кімнату праворуч від кафе 'Профітролі' вниз на цокольний поверх. Час 70 хвилин, ціна 1000 гривень. Квест не надто складний, але є над чим подумати.”
“Була на процедурі Dermadrop і залишилася дуже задоволеною! Процедура відмінно зволожує шкіру, і регенерацію запускає плюс для дрібних зморшок і гусячих лапок в області очей саме те. Робила перед важливою зустріччю, відразу після процедури моя шкіра виглядала прям прекрасно, ніяких почервонінь та інших неприємних моментів. Причому наступного ранку ефект не минає. Шкіра моя виглядала свіжою та насиченою майже тиждень. Загалом якщо зовсім не тішить своє відображення у дзеркалі і шкіра стала тьмяною, сухою і намалювалися мішки під очима і взагалі хочеться щось корисне для шкіри обличчя спробувати, то я обов'язково рекомендую пройти дермадроп. Мені дуже сподобався результат, без масок, масажів і скрабування всього за 30 хвилин шкіра значно перетворилася.”
“Смачна кава і є багато смаколиків до кави та чаю.”
“Магазин натуральної косметики з невисокими цінами, унікальний товар та приємні кваліфіковані продавці. Якщо ви шукаєте оригінальний подарунок, ви точно залишитеся задоволеним їх асортиментом.”
“Філадельфія! Що ще треба для щастя)”
“Перший раз відвідали цей заклад. Їжа дуже смачна. Чоловік зацінив телятину у печі. Чебуреки сочні, дуже смачні. Манти відмінні. У піде тісто хрустке, дуже смачна страва. Приємно за комплемент від шефа - хлібчик з намазкою. Привітний персонал. Прийдемо ще!”
“Бездоганна атмосфера, вишуканий сервіс і вино, яке дарує справжнє задоволення. У Le Grand Cafе Bristol винна карта заслуговує особливої уваги – вона ретельно підібрана та ідеально доповнює кожну страву. Це те місце, де можна відпочити душею, насолоджуючись вишуканими смаками та приємною компанією.”
“Добрий день. Завдатком ставлю вам 5 зірок, але не для того, щоб похвалити, а в переконанні, що ви виправитесь! Зазвичай за піцу з вашого закладу ми в родині ледь не бʼємося, але цього разу її їсти просто не хочеться. На всіх піцах, які нам приготували тісто не солене та не хрумке, а бортик на розрізаних шматочках займає майже 50%.”
“Сьогодні відвідали ресторан. Кухня шикарна. Обслуговування на вищому рівні. Подяка офіціантам Єлизаветі та Валерії за обслуговування. Привітні, приємні дівчата. Найкраще місце у Южному”
“Сама смачніша піца яку я їв, ням-ням”
“Відмінне місце дуже смачно, рекомендую Садж. Відзначали тут весілля 2020 року. Директору Галині та всьому персоналу велике спасибі та низький уклін за виконану роботу. Все було дуже смачно, уважно поставилися до кожного побажання під час складання меню. Відчувається професіоналізм! Нещодавно, майже через рік знову заїхали з чоловіком сюди повечеряти. Як завжди смачно, затишно, без зайвої метушні, то що потрібно після дня біганини)”
“Відпочивали в Курортному. Обідати ходили в "Жемчужину". Страви сподобались, асортимент великий, ціни приємливі. Обслуговування чудове, дівчатка привітливі. Так, іноді приходилось трохи почекати, коли принесуть їжу, але воно того варте. Окремо слова подяки Марині. Вона просто Супер! Процвітання вашому кафе!”