Май Лінь Вьетнамська Кухня
“Кухня позитивно вражає! Неймовірно смачно та не дорого. Кожного разу як до мене приїжджають друзі я їх привожу сюди поїсти. Всі хто смакував цю кухню у повному захваті! Усі хто пише, що тут не смачного - боти. І я не розумію для чого псувати рейтинг закладу. Хозяям величезна подяка та низький уклін.”