Огляд каталогу
- 746 Всього бізнесів
- 3.7 Середній рейтинг
- 85% З відгуками
- 77% З фото
Знайдено 746 результатів
Перегляньте кімнати в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 746 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.7/5 на основі 172,515 відгуків та оцінок.
Frisor Barbershop Odesa — це місце в Одесі, де чоловічий догляд поєднується з чітким сервісом і стабільною якістю. Барбершоп зручно розташований у Приморському районі на вулиці Троїцькій, тож сюди легко зазирнути як перед робочим днем, так і перед важливою подією. Тут hookup роблять на професійному підході барберів і уважності до клієнта.
“Чудовий відпочинок.Велика вдячність Ларисі та Віктору. Дуже пристойний готель, чисто, затишно. Вид на море - приголомшливий! Море чисте, поруч. Дякую.”
“База відпочинку розташована біля Чорного моря, у селищі Чорноморка курорту Очаків. Є двоповерховою будівлею з чотирма входами. Пляж знаходиться за 50 метрів від бази. Для дітей дитячий майданчик Розваги та спортМайданчик для гри в бадмінтон. Шаховий майданчик. Бібліотека. Куточок відпочинку біля фонтану. Паркінг. організація екскурсій Опис номерів Всього 48 місць у двоповерховому корпусі на чотири входи: 2-місні та 3-місні номери. У номері Металопластикові вікна, автономне опалення/кондиціювання, санвузол (душова кабіна, умивальник, унітаз), гаряча вода протягом усього дня, ліжка, матраци фірми Велам, тумбочки, стіл, стільці, шафа з дзеркалом, холодильник, телевізор.”
“Однозначно рекомендую всім хто їде відпочивати в Чорноморськ, як на мене, кращого варіанту не знайти!) Бездоганна чистота, в будинку продумано все до найдрібніших деталей, зроблено все зі смаком і любов'ю, відразу відчувається турбота і затишок))) Все відповідає фотографіям, прекрасний вид на море, до пляжу не поспішаючи мін 7- магазини, аптека, ринок, кафе, зупинка маршрутів на Одесу) Велике дякую за гостинність господині будинку Діні та її помічниці Вале, Ви великі молодці!! Дякую за чудовий відпочинок)”
“Дуже приємне місце! Охайна та зелена територія, чисті номери. Все сподобалося, ідеальний відпочинок за помірні гроші, відчувається що господарі полюблають це місце ділятся ним для людей.”
Кафе «МАНГАЛ» — затишний заклад у Білгороді-Дністровському, куди часто заходять пообідати смачно й без зайвих витрат. Розташоване на вул. Первомайська, кафе приваблює сучасним інтер’єром і спокійною атмосферою без надто гучної музики.
“Сьогодні відвідали ресторан. Кухня шикарна. Обслуговування на вищому рівні. Подяка офіціантам Єлизаветі та Валерії за обслуговування. Привітні, приємні дівчата. Найкраще місце у Южному”
“Відмінне місце дуже смачно, рекомендую Садж. Відзначали тут весілля 2020 року. Директору Галині та всьому персоналу велике спасибі та низький уклін за виконану роботу. Все було дуже смачно, уважно поставилися до кожного побажання під час складання меню. Відчувається професіоналізм! Нещодавно, майже через рік знову заїхали з чоловіком сюди повечеряти. Як завжди смачно, затишно, без зайвої метушні, то що потрібно після дня біганини)”
“Досить пристойно, будинок зі зрубу, є кондиціонер, душ, тепла вода, телевізор, чайник. Є альтанки та мангали безкоштовно, спільна кухня. Рекомендую для відпочинку всією сім'єю”
“Дуже чудова база відпочинку, будиночки дуже чудові, до моря рукою подати. Власниця дуже добра) Нам все сподобалось, однозначно будемо приїжати ще.”
“Прекрасне місце і повністю відповідає заявленому концепту "няня-клуб". Дівчатка чудово справляються з поставленим завданням – дбайливі та уважні. Можна залишити дитину – нагодують, обласкають, обігріють, уроки зроблять. Дуже багато якісних іграшок та розвивашок, лабіринт, можна проводити дні народження. Загалом ми залишилися в захваті.”
“Це дуже затишне місце з закритою територією. Гарне обслуговування, привітний персонал. Це був чудовий сімейний відпочинок. Катамаран, саб і вечері на вулиці на заході сонця. Лежаки біля котеджу, на пляжі, біля басейну. До речі басейн відкритий, видовий. Короче це треба бачити і відчути! Дякую колективу Причал 80 за створену атмосферу і гарний відпочинок!”
“Заїхали 22 липня на 4 ночі. Залишилися задоволені відпочинком. Мінусів не було. Розташування краще, з того де ми бували. А нам є із чим порівнювати. Затишні номери. Нас зустріла привітна дівчина на ресепшені Олена. Швидко заселила, все пояснила. У номері все необхідне - фен, капці, мікрохвильова піч, холодильник, кондиціонер, бойлер. Якщо додатково потрібні миючі, сказала звернутися до неї вона додасть все необхідне. Чистий номер. Дякую за відпочинок.”
“Один із найкращих хостелів Одеси, дуже гарне місце розташування, поряд центр та морвокзал, не дивлячись на близькість порту – відчувається тиша та спокій, бо хороша звукоізоляція. 3 туалети та 2 душових що дуже добре. Дуже м'які ліжка та дуже ніжне одне з двох ковдр. Чисто та білизна при подачі у доглянутому вигляді було. Вай-Фай швидкий. Адміністраторка ввічлива, розумна, добра, чесна та прекрасна жінка.”
“В апартаментах є все для комфортного проживання. Затишно, спокійно, тихо.. прогулятися центром міста відпочити від суєти-це саме те місце куди коштуватиме оселитися... Все поруч, всі визначні пам'ятки Одеси. Власники, молодці подбали про все необхідне в апартаментах. Адміністрація привітна. Обов'язково приїдемо із чоловіком ще раз (як буде можливість)”
“Готель сподобався, можна залишити речі до і після заселення . Номер з балконом і видом на Оперний чудовий”
“Неймовірно затишний готель, який залишив тільки найкращі враження! Персонал дуже уважний і щирий — привітали з днем народження, зробивши чарівний сюрприз у номері з десертом та вином. Це було надзвичайно приємно і дуже зворушливо ❤️ Готель розташований у красивій історичній будівлі з власною атмосферою та історією, що відчувається в кожній деталі. Окреме задоволення — спа, басейн і спортзал, можливість пограти у сквош. Неймовірно приємний досвід”
“Пристойний готель, який відповідає ціні. У номері чисто і тепло. Сучасний дизайн і всі вигоди. Є кухня, де можна приготувати собі каву, чай, підігріти їжу в мікрохвильовій печі. Працює холодильник. А ще приємно здивувала тиша - готель розташований у дворику.”
“Гарний номер, дуже чисто, зручні ліжка, рушник, постіль, кухня, чуйна господиня.”
“Відмінне, спокійне місце на любителя, до моря на найближчий пляж йти 1.5 км (маршрут перекріпив) в номерах чисто, ремонт номерів хороший, продуктами краще закупитися заздалегідь у великому супермаркеті, на районі тільки дві дрібні крамниці, немає терміналу, зручно паркувати машину, закрита територія, загальна. Навколо зелень і не шумно.”
“Затишний і чистий номер із зручними ліжками, холодильником, вентилятором . Все необхідне для зручного проживання є. До моря пішки далеченько, але це історичний і культурний центр Одеси. Адекватна ціна. Велика подяка адміністраторці Тетяні за уважне ставлення до гостей. Рекомендую хостел і сама ще приїду.”
“Все супер. Зупиняємось 3ій рік підряд. Все на висоті кожного разу! Рекомендую 100%! Фото відповідають дійсності!”
“Чудовий готель з неймовірним персоналом. Який вже стільки років не розчаровує. А навпаки. Які б не були складні ночі та дні, якими б не були обстріли - все на зберігається на найвищому рівні. Дякую і обовʼязково повернуся.”
“Чудова шурпа, прекрасний плов, відмінне обслуговування ! ))”
“Прекрасний магазин. Великий асортимент. Вежлевий і компетентний продавець.”
“Нещодавно відвідували цей заклад. Місце спокійне, незважаючи на наявність близько проїжджої частини. Є майданчик на вулиці, який закритий від негоди і зовнішніх факторів. Вразила смачна і різноманітна їжа, а ще приємно вразили ціни, досить демократичні. Класні блюда на мангалі.”
“Я в цьому місці зараз і все дуже смачно рекомендую цей ресторан в одессі, (тим хто любить Японську кухню)”
“Хлопці молодці! Працюють як годинник!”
“Дуже хороший меблевий магазин, великий вибір меблів для дому відмінне поєднання ціни та якості, і окреме спасибі продавцям, які дуже добре знаються на питаннях меблів, які завжди знають, що найкраще для клієнта.”
“Квест просто бомба, давно такого не відчувала дуже крутий перфоменс. Актори просто вежа, тримають тебе в напрузі всю гру. Класні загадки. Приємний адміністратор, усміхнена та привітна. Найголовніше-це повірити і зануриться в цю історію. Хлопці, так тримати!”