Огляд каталогу
- 145 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 89% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 145 результатів
Перегляньте ліжка в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 145 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 24,008 відгуків та оцінок.
“Місце гарне, але нажаль пляж який розташований поруч, зовсім без нічого. Немає туалету, лежаків і закладів у яких можна щось придбати. Але взагалі супер ))) Рекомендую !!!)))”
“Здійснювали покупку з родиною ,дуже уважно і компетентно підказали ,все розповіли нам .Магазином і персоналом залишилися задоволені ,раджу”
“Нещодавно знадобилася нова раковина, думав, що це буде ціла справа і доведеться витратити дня два-три. Однак хлопці швидко зрозуміли, що я саме хочу і підібрали ідеальний варіант для мого бюджету, всім рекомендую!”
“Це наша компанія і тут всім завжди раді!”
“Приємне затишне місце, дуже привітні та привітні господарі. Поруч є гарний пляж. Я б із задоволенням залишився знову”
“Відпочивали тут тиждень в липні 2021. Приїхали сюди без досвіду відпочинку в Курортному, і в процесі зрозуміли, що обрали найкраще місце в плані ціни/якості. Цей комплекс пропонує безліч варіантів: котедж, літній будиночок, 2/3/4/5 місний і двокімнатні й номери. Кондиціонер, холодильник, чайник і телевізор в наявності в кожному номері. Кухня спільна і обладнана. І це круто, бо в номері не жарко. Але окремий позитив ви отримаєте від відстані до моря. Ближче вже бути не може. Комплекс прямо на березі, від моря вас розділяє спуск в 124 сходинки. До речі, спуск до моря в Антея окремий, куди не пустять посторонніх. Томі місця на пляжі не бракує, і спуск в гарному стані, чистий і доглянутий. Пейзажі з висоти прірви (а майже все Курортне знаходиться на висоті і відділене від моря прірвою в 20м) просто магічні. Окрема вдячність Юрію Павловичу, господарю, який організував такий комплекс, надав доступні і конкурентні ціни і комфорт”
“Щиро дякую вітчизняному виробнику Злата мебель за відмінну якість меблі, яка не вступає закордонним зразкам. Крім цього, цей виробник дуже відповідальний і підтримує покупців постійно. Коли через довгих 12 років виникла природна потреба у ремонті крісла, до мого звернення на фабрику було приділена велика увага. Ремонт був зроблений у короткий термін і якісно. Всім рекомендую купувати меблі Злата мебель. Це не реклама, а власний досвід.”
“Такий магазин пошукати треба! Купили племінниці чарівну ліжечко (море емоцій) .Все замечательно.Обслужіваніе на вищому рівні. Рекомендую від душі)”
“Професійні продавці-консультанти. Доступно роз'яснили і наочно пояснили, як все встановити.”
“Купували диван в 2019 році. Модель не втрачає актуальності, переконалася у власному виборі. Тканина і механізм без нарікань. З розширенням квартири плануємо купувати ліжко від салону меблів HABITARE interiors!”
“Дуже рекомендую цю фірму, замовляли у Василя кухню, виконана в строки, враховані всі побажання, при непередбаченій ситуації (з нашого боку) хлопці допомогли швидко все усунути. Приємно співпрацювати із такими людьми. Дякую”
“Замовляла шафу, диван та обідній стіл, менеджер допомогла з вибором, доставкою та складанням залишилася задоволена.”
“Такого уважного обслуговування не зустрічала вже давно! Хлопець консультант не лише дав вичерпну відповідь на всі мої запитання, але також поділився творчими ідеями, які змогли вирішити мою проблему)) Дякую за приємне обслуговування та заряд гарного настрою! Я буду рекомендувати ЦЮ філію своїм знайомим. PS: я часто купую в цій мережі меблі і зазвичай обслуговування або хамське або відсутнє. Але філія на Філатова мене приємно здивувала! Хлопці, удачі в роботі, сподіваюся, інші магазини вашої мережі почнуть брати з вас приклад!”
“Дуже задоволені відпочинком. Затишний будинок для відпочиваючих продумано все до дрібниць. Прекрасні кімнати з усіма зручностями, барбекю та кухня оснащені всім необхідним. Гостинні господарі. Чистота, порядок, море за 3 хвилини. Раді, що провели відпустку в цьому чудовому місці. Велике дякую за відпочинок. Із задоволенням приїдемо ще.”
“Зовсім не розумію тих хто пише цьому закладу негативні відгуки. Була б змога я б 20 зірок намалювала. В нашому випадку в зв'язку з обстрілами в Одесі нам переносили дату приїзду триччі, і всі три рази мене уважно слухали і йшли на зустріч. Розташування просто феєричне, інші готелі поруч на багато дорожче лише за рахунок місця. Жінка на ресепшн то взагалі шик. Вся історія Одеси в її очах) вона дійсно любить те чим займається. Пішла нам на зустріч і поселила кума додатково, хоча місць в готелі не було, порадила де поїсти, як припаркувати машину ітд. Якщо ви шукаєте шик то йдіть у готель на порядок дорожче, якщо ви хочете побачити Одесу і відчути себе частиною цього міста тоді вам тільки сюди. Ми були в покращеному тримісному під стріхою) був кондиціонер, телевізор, все чисто та охайно в номері. Не працював пульт від телевізора бо сіли батарейки але враження це не зіпсувало, включили кнопкою.”
“Були з чоловіком тут на 3 дні, коли приїжджали до Одеси. Дуже хороший персонал, квартири чисті. У нас була шикарна велика плазма. Час провели добре, навіть не хотілося їхати. Дякую за хороший і дуже теплий прийом. Наступного року приїдемо до вас знову.”
“Все подобається, третій рік вже тут відпочиваємо)”
“Усе сподобалось. Максимально зручно і комфортно. Чудове співвідношення ціни та якості. Приємний та привітний адміністратор. Близькість до моря мене приємно радує. Сподіваюсь ще приїхати.”
“Відмінний готель. Єдиний недолік далеко від моря. На території є спорт зал з тенісними кортами, ресторан і закрита парковка. Номери чисті і акуратні. Персонал приємний і завжди готовий прийти до Вас на допомогу. Особливо хочу сказати про ресторан там. Ваші мідії з вершковим соусом просто НАРКОТИК !!! Вони просто чудові !! . Смачніше не де не їм !! звичайно на смак і колір всі фломастери різні, але для ваблячи з моєю дівчиною просто були ідеальні !! Суверенністю рекомендую для відпочинку з коханою так і для сімейного дозвілля”
“Меблі, представлені в цьому салоні, виключно європейських брендів. Представлений весь спектор меблів для дому. Якість та сервіс-на висоті!”