Огляд каталогу
- 267 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 96% З фото
Знайдено 267 результатів
Перегляньте мангал в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 267 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 150,979 відгуків та оцінок.
“В 2016-2018 їв шаурму в хлібі неймовірний смак, цікаво азат працює, та чи є ще ця страва?!”
“Були родиною в цьому ресторані, дуже сподобалося. Їжа, подача, вогняне шоу, десерти. Окрема вдячність Тімуру за увагу і сервіс.”
“Чудова шурпа, прекрасний плов, відмінне обслуговування ! ))”
“Нещодавно відвідували цей заклад. Місце спокійне, незважаючи на наявність близько проїжджої частини. Є майданчик на вулиці, який закритий від негоди і зовнішніх факторів. Вразила смачна і різноманітна їжа, а ще приємно вразили ціни, досить демократичні. Класні блюда на мангалі.”
“Цікаве місце з неймовірно смачною кухнею. Чудове обслуговування та атмосфера. Форшмак вау і вареники з маком. Рекомендуємо!”
“Дуже хороший буфет зі шведським столом. Дуже великий вибір страв і все смачне і свіже. Є мікрохвильовки щоб можна було підігріти їжу. Персонал дуже привітний. Ціни помірні. Заклад дуже хороший”
“Молодий зростаючий ресторан. D-6 приємне місце: одеський колорит, найсмачніший шашлик та уважний персонал! Приходьте на Чорне море СЮДИ!”
“Краща шаурма у місті. Беремо тут вже багато років.”
“Дуже смачні мідії в котелку з вершково часниковим соусом, а також запечені в вершковому соусі. Сервіс хороший, але офіціанти дуже завантажені, тому може доведеться почекати зайвого при замовленні. Але мідії найкращі в Одесі, тому рекомендую!”
“Замовлення принесли швидко. Їжа була дууужеее смачною. В офіціантів настільки відпрацьоване відчуття такту- підходили вчасно і разом з тим все було не навʼязливо.Це те місце, куди схочеться завітати ще.”
“Ресторан "Огонь " як чудово що ви в нашому мікрорайоні, на мене дуже зручно росташований заклад,,це чудовий заклад в якомому завжди зустрінуть щірі і милі офіціанти з посмішкою ,зочу відмітити офеціціанта Іннусю вона неймовіра душевна,жіночна,Сергій уважний,теплими обіймами ,увагою,неймовірні-уважні офіціанти ,чудові кухарі,шаленні музиканти,прибиральниці -золоті ручки ,адміністратори які підлаштовуюттся під ваш настрій і задовольнять ваші потреби ,цей заклад особисто відвіюемо з дня відкриття і наші друзі і родичі і знайомі ,Огонь знають не тільки в Одесі але і в області і за межами ,можна писати багато ,але треба прийти і відчути цей вайб....”
“Шикарне місце, чистота, лад, гігантська територія, приємний персонал, смачна їжа, парковка.”
“Молодці! Такої смачної сирної піци я у Одесі ще не куштував) І сервіс ну прям не одеський - офіціант була ну просто молодчиною) Так тримати!”
“Дуже ввічливий персонал і смачна кава.”
“Дуже смачно і красиво! Великі порції, гарне обслуговування.”
“Дуже гарне, затишне кафе! Неймовірна атмосфера, все продумано до дрібничок! Ілюмінація ввечері просто шикарна! І смачно було дуже! Дякуємо!!!”
“Смачно. І перше місце в Одесі з тих, де я був, в якому одразу питають українською.”
“Навіть пізно ввечері смачна їжа”
“Хочемо подякувати господарям мини отель Марисоль за чудовий відпочинок,повагу, вічливість за турботу яку ви проявили до нас.Відпочиваємо у вас уже другий рік все просто супер.”
“Дуже гарний та атмосферний заклад, приємні та ввічливі офіціанти. Порції дуже великі та дуже смачні.”
“Зняла б зірку за те що не було мила в туалеті але їжа була смачна тому ставлю 5.”
“Якщо ви шукаєте гарний вид з вікна, то вам не сюди. Якщо хочете смачно і не дорого поїсти, то ласкаво просимо. Шашлик дуже смачний, завжди свіжий. Хашлама з баранини це взагалі щось земне. Шурпа чудова. Смачно, ситно та найголовніше адекватні ціни. Ну і лимонад прямо з дитинства)). Рекомендую!!”
“Смачно готувати вже багато де навчилися. Банкетто-не виключення. Три з трьох замовлених страв-на відмінно. А коли в дитячій порції борщу відділяють кісточку від мяса-це вже багато про що каже. Рекомендую.”
“Ми знайшли те єдине місце, куди їздимо у вихідні відпочити вже третій рік, причому ми одесити. Зелена та доглянута територія, високі дерева, їдальня, біля кожного будиночка альтанки, мангал, є місце для машини. Люблю ці затишні дерев'яні будиночки! На цій основі я себе знову почуваю дитиною. Море поруч, 5 хв спуститися і пляж (причому його цього року реконструювали і затишний). Ще раз хочу подякувати Галину, яка управляє, за завжди теплий прийом! До швидкої зустрічі!”
“Доброго дня. Хочу залишити відгук по ресторану Мастара. Я закохалася у це місце, вражена подачею відпочинку у цьому місті. Все по мойому смаку, і інтер'єр, і сама атмосфера, і кухня, ввічливий персонал, а від офіціанта Влада, я в захваті. Гарний, уважний хлопчина, все нам підказав, порадив смачні страви, і що мені сподобалось, то його почуття гумору, справжній Одесит. Ми зі своєю компанією вдячні ,що гарно та смачно провели час. Обов'язково будемо приїжджати до Вас ще, і ще. Буду радити своїм друзям. Дякую!”
“Відпочинок дуже сподобався! Приємний сервіс, чистий просторий номер, уважний персонал, територія охайна, смачні страви, сніданок включений у вартість. Є міні ферма з тваринами. Обов'язково хочеться повернутися!”
“Гарне затишне місце. Хороша кухня, все дуже смачно і багато, порції досить великі. Персонал ввічливий і привітний. Ціни як на мене низькі для такого закладу і порцій. Все не з'їли, упакували з собою.”
“Тут завжди пахне свіжою випічкою.”
“Зараз трохи закладів з такими низькими цінами, в яких можна смачно поїсти)) Частенько заїжджаємо всією сім'єю!”
“Привітні офіціантки, смачна їжа, тільки відбивна занадто гостра.”