Огляд каталогу
- 267 Всього бізнесів
- 4.3 Середній рейтинг
- 99% З відгуками
- 96% З фото
Знайдено 267 результатів
Перегляньте манго в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 267 результатів в Одесі. Середній рейтинг 4.3/5 на основі 150,979 відгуків та оцінок.
“Шашличний мікс на 5-8 людей - 3100 грамів їжі, це фантастика. Нам доставили, ми все розіклали на столі і святкова вечеря готова. Дякуємо.”
“Тут роблять стабільно якісно. В нас 1-2 замовлення на місяць, замовляємо вже десь 2 роки. Завжди роблять ідеально. Власнику респект, Ви кращі в Одесі!”
♨️Grill-Сafe♨️ Арена_Аккермана — це гриль-кафе у Білгороді-Дністровському, розташоване за адресою вул. Первомайська, 104, де акцент зроблено на м’ясі з вогню та невимушеній атмосфері. Заклад працює у форматі кафе/гриль-майданчика та має активну присутність у Facebook-спільноті, де гості діляться враженнями й фото.
“Атмосферний заклад в Аркадії! Все свіженьке і смачненьке, по-домашньому) Горобцям, вважаю, що те ж сподобалося)) Достатній вибір страв.”
“Шикарно! Смачні страви! Величний зал!”
“Дуже смачно! На всі 10000 рекомендую заклад☺️”
“Дуже смачна кухня. М'ясо видно, що якісне. Обслуговує, якщо я не помиляюсь Денис, він і підскаже, які краще страви до м'яса замовити і по м'ясу теж. Дякуємо.”
“Дуже смачно готують, смачний шашлик, шурпа - супер, великі порції, клієнтоорієнтованість. Дякую :)”
“Дороговато, але смачно, затишно. Ввечері грає жива музика”
“Найкращий заклад на Таірова з дійсно якісним та достойним пивом Тихо,затишно,сервіс та кальяни вау”
“Перший раз відвідали цей заклад. Їжа дуже смачна. Чоловік зацінив телятину у печі. Чебуреки сочні, дуже смачні. Манти відмінні. У піде тісто хрустке, дуже смачна страва. Приємно за комплемент від шефа - хлібчик з намазкою. Привітний персонал. Прийдемо ще!”
“Чудове затишне, комфортне, атмосферне, романтичне місце. Гарне та привітне обслуговування, смачна кухня, прекрасна тераса і територія. Рекомендую, класно”
“Ідеальне місце для святкування.”
“Вечеряла нещодавно у цьому закладі з чоловіком, такого шашлику, реально з домашнього м'яса, давно не їли. І це не тільки шашлик, а й дуже смачний лаваш з сулугуні, салат, картопля і т.д. Дякую вам величезне, і процвітання!”
“Добридень! Дуже гарне обслужіваніе.Вкусно готують всім гостям дуже сподобалося все довольни.Спасібо будимо рекомендувати вас.”
“Пішли до цього закладу через те, що купили знижку на супердіалі. Виявилося дуже СМАЧНЕ та бюджетне кафе. Порції досить великі. Деякі – просто величезні. Офіціантка - кмітлива, мила і приємна дівчинка. З нами була маленька дівчинка, вона засмутилася (через те, що їй не дозволили піти в машину до мами) і заплакала, після цього їй і другій дитині перепали подарунки. Дрібниця, але ДУЖЕ приємно. Якщо Ви хочете вигуляти вечірню сукню та гламурну обстановку, то Вам не сюди (заклад невеликий і більше відповідає категорії – придорожнє кафе). Але якщо Ви просто хочете посидіти з друзями та провести гарний час, то Вам однозначно СЮДИ! На території є батут та гойдалка з маркізою. Діткам все сподобалося. ДЯКУЮ, було смачно та приємно.”
“Замовила чоловіку на День народження тут шашлик, овочі на грилі, грибочки , овочі з телятиною. Все сподобалось, смачно , прям пальчики оближеш. Ще й дуже приємно, що до Дня народження зробили знижку. Обов'язково ще будемо щось тут замовляти.”
“Їжа смачна. В штруделях мало тіста та дуже багато начинки, це великий плюс. Молочний коктейль повітряний по текстурі. В туалеті чисто, працівники привітні, оформлення зали доволі атмосферне і затишне”
“Відмінне місце дуже смачно, рекомендую Садж. Відзначали тут весілля 2020 року. Директору Галині та всьому персоналу велике спасибі та низький уклін за виконану роботу. Все було дуже смачно, уважно поставилися до кожного побажання під час складання меню. Відчувається професіоналізм! Нещодавно, майже через рік знову заїхали з чоловіком сюди повечеряти. Як завжди смачно, затишно, без зайвої метушні, то що потрібно після дня біганини)”
“Дуже сподобалося, кухня на вищому рівні, все смачне і свіже, ціни адекватні. Обслуговування швидке. Рекомендую.”
“Замовляли тут шашлик курячий, каре баранини і каре телятини, дуже смачно і сочно - супер м'якеньке м'ясо за умови, що людей було зовсім мало і я думала що кухня відсутня. Страви було смачно приготовано.”
“У нас не так багато закладів, куди хочеться заходити не тільки поїсти, а й просто побути. «Шарлотка» — саме така. Зі смаком оформлений інтер’єр, вишукане меню, у якому гармонійно поєднали італійські й українські традиції, смачна випічка й кава… Але найголовніше — це атмосфера людяності. Тут відчувається, що тебе цінують. Дякую вам, що робите це місце справжнім куточком затишку.”
“Гарний інтер'єр, чисто, затишно.”
“гарне місце розташування та доволі не маленьке меню. Добре оздоблений інтерєр . Мені з дружиною сподобалось у вас”
“Муж здесь бывает чаще, но и всей семьей захаживаем иногда. Место,конечно, не подойдет для экспертов вроде Ольги Фреймут и всяких ревизоров (думаю, понятно излагаю мысли)) Но, здесь вкусно и недорого. Конечно, это не ресторан высокой кухни, но вкусно и колоритно покушать здесь можно.”
“Моя улюблена турецька кухня. Чудовий кухар. Гарний смак. Ходжу сюди не менше 10 разів на місяць”
“Дуже приємні працівники, а те, що вони готують, просто шедевр. Дуже ситні і смачні страви.”
“Дуже сподобалось це місце!! Дуже смачний пиріг с картоплею та сиром ! Прям в саме серденько! Рекомендую скуштувати! Так же коштували перебіг з яловичиною, але він не дуже зайшов, був дуже мʼясним, за багато начинки. Обслуговування було на вищому рівні, дуже приємні та позитивні офіціанти. Місце в загалом дуже комфортне, я б сказала сімейне.”
“Це найкраще місце для того , щоб відпочити та смачно поїсти. Персонал доброзичливий , ввічливий, завжди порекомендують нову страву. Повару окрема подяка , все дуже смачно та красиво.”