Огляд каталогу
- 679 Всього бізнесів
- 3.0 Середній рейтинг
- 70% З відгуками
- 61% З фото
Знайдено 679 результатів
Перегляньте меблів в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 679 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.0/5 на основі 27,466 відгуків та оцінок.
“Сьогодні отримали тумбу для взуття, яку замовляли в даному магазині. Менеджер магазину підійшла до наших побажань дуже відповідально та професійно, запропонувавши безліч варіантів, разом ми вибрали варіант оптимальний саме для нас, радує доставка у зазначені терміни та дякую великому магазину за підхід до клієнта та якісні матеріали. Ми залишилися дуже задоволені та рекомендуємо цей магазин! Жодних нарікань немає, тільки позитив! Надалі замовлятимемо у Вас! Бажаємо успіхів магазину «МДМ: меблі, дивани, матраци», процвітання та безліч задоволених та вдячних клієнтів, як ми)))”
“Ми знайомі із студією авторських меблів "Електика" з 2020 року. І ми із задоволенням стали "постійними" клієнтами. Купили 2 комоди та ліжко. Той випадок, коли все чудово. Частково випадково зупинили вибір саме на цій компанії. Розташувала до себе менеджер, вона не намагалася "впарити", вона просто тебе слухала і чула. Далі теж добре, самі зателефонували та повідомили про готовність. Привезли в обумовлений термін. Складачі теж прийшли рівно у той час, про який домовилися. Чітко, акуратно. Ну а про зручність самого ліжка... Ну, це треба спробувати. Я ось виспалася нарешті, і спина дякую. Дуже сподобалося.”
“Приємний магазин із затишними речами для дому.”
“Чудовий будівельний маркет. Молодці розширюють асортимент, ввічливий обслуговуючий персонал. І завдяки їм я побудував ось цю майстерню”
“Дуже швидке та якісне обслуговування”
“Відмінне обслуговування, персонал і проповідує та проконсультує щодо всього товару. Якраз потрапив на акцію "Щаслива година" і придбав навіть більше, ніж хотів за ту ж ціну. Спасибі простір, люблю вас.”
“Із сумнівом ставилася до ідеї купувати шпалери онлайн, але все вийшло і я задоволена придбанням. Особлива подяка менеджеру Степану за уважність, вміння активно слухати клієнта і зрозуміти його потреби. Він зробив відео тих шпалер, що сподобалися на сайті, щоб краще передати кольорові відтінки і фактуру, і це допомогло визначитися із вибором. Рекомендую.”
“Дуже задоволена роботою усієї фірми. Купую вже вдруге. Персонал дуже ввічливий і уважний. Швидко знайшли потрібний колір у філії, показала матеріал, знайшла минуле замовлення. Чітке обслуговування, професіоналізм, дуже приємне спілкування. Особливо хочу відзначити хлопців під час доставки. Подзвонили що приїдуть за 20 хв. і справді – приїхали за двадцять хвилин! Диван занесли і зібрали миттєво! Все чітко та професійно. Дякую!”
“Ціни нижче ніж в інших великих магазинах”
“Замовляю меблі в цьому магазині вже 10 років, завжди все чітко, організовано, професійно. Шоурум без вишукувань та зайвих наворотів, зате й платиш лише за свої меблі, а не за дизайн салону-магазину”
“Гарні меблі під замовлення. рекомендую”
“Замовляв ліжка і матраси для оселі. Все привезли в оговорені терміни.”
“Ми там взуття купували на третьому чи на якомусь поверсі, з подругою. Великий магазин і до Таврії спускалися. Там до речі, охоронець симпатичний хлопчик був)) Великий вибір взуття, що важко визначитися”
“Сервіс на найвищому рівні, спілкування з менеджером магазину викликає тільки позитивні емоції, підбір виробу згідно з вашими вимогами щодо ціни та дизайну, постійно на зв'язку. Доставка в термін, складання швидка, якість дивана відмінна. дуже зручний.”
“Доброго дня Хочу поділитись враженнями про компанію Кронас на Дальницькій Користуюсь послугами не вперше Задоволена, що мене обслуговувала менеджер Катерина, яка максимально приділила час, важно вислухала всі побажання, ретельно опрацювала всі креслення майстра, допомогла у виборі матеріалів. Як результат, я отримала все вчасно, всі деталі відповідають заявлением розмірам, тому всі меблі вийшли якісними. Дякую всім працівникам, які були задіяні у виконанні мого замовлення”
“Замовляю меблі в цьому магазині вже 10 років, завжди все чітко, організовано, професійно. Шоурум без вишукувань та зайвих наворотів, зате й платиш лише за свої меблі, а не за дизайн салону-магазину”
“Особисто мені дуже подобається, але вони дуже далекі від мене”
“Відмінний вибір меблів за адекватними цінами. Багато років у них купую - і на роботу, і додому. Реально гарантія є і майстрів довго чекати не треба! Всіляко рекомендую!”
“Андрій Васильович найкращий спеціаліст в Чорноморську”
“Андрій Васильович найкращий спеціаліст в Чорноморську”
“Замовили кухню. Виготовили та доставили раніше обіцяного. Фасади замовляли глянсові, упаковані супер: на фасаді захисна плівка, на кутах на кожному фасаді пластиковий куточок і кожен фасад додатково упакований ще в одну щільну плівку. Інструкція зі складання до кожного модуля, тому збирали самі, труднощів складання не викликало.”
“Замовили кухню. Виготовили та доставили раніше обіцяного. Фасади замовляли глянсові, упаковані супер: на фасаді захисна плівка, на кутах на кожному фасаді пластиковий куточок і кожен фасад додатково упакований ще в одну щільну плівку. Інструкція зі складання до кожного модуля, тому збирали самі, труднощів складання не викликало.”
“Дорогий магазин, але бувають гарні акції”
“Відгук позитивний. Замовляємо в секретниці не вперше, все дуже красиво та стильно. Меблями дуже задоволені, по меблів видно, що вони дуже якісні. Окреме спасибі дизайнеру Євгену за гарний та практичний дизайн. Дякуємо установникам меблів за якісне збирання меблів. Меблі були готові точно вчасно. Плануємо й надалі замовляти меблі лише у секретниці. Всім рекомендуємо таємницю. Ми в захваті.”
“Все відмінно. Ввічливий персонал. Швидко підібрали те, що мені було потрібно. Без зайвих питань. Рекомендую.”
“Допомогли якісно підібрати стіл та крісло. І дуже швидко привезли”
“Залишився задоволеним обслуговуванням, оперативністю виконання замовлення, якістю, ціною та дизайном меблів. Купував стіл та стільці.”
“Добрі ціни, якісні та модні меблі! PRODUKT POLSKI!”
“Доброго дня! Хочу залишити відгук про работу дівчат в цьому закладі, дуже добре! Особлива подяка прекрасній дівчині-адміністратору, яка змогла вирішити мою проблему дуже швидко. Навіть через два дня після покупки. В суботу я забула взяти 100 грн решту на касі, у понеділок повернулась до магазину, адміністратор (нажаль не знаю їі ім'я) переглянула камери і повернула мені гроші, які дівчата залишили для мене. Тож сервіс у цьому закладі 5 з 5. Дякую!❤️”
“Я була в Єві на Гагаріна. Дівчина-продавець виявилася дуже уважною. Допомогла мені з вибором.”