Огляд каталогу
- 177 Всього бізнесів
- 3.8 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 78% З фото
Знайдено 177 результатів
Перегляньте миття в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 177 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.8/5 на основі 15,670 відгуків та оцінок.
“Дуже швидко, та якісно. Гарна праця.”
“Миють добре і якісно, ціни помірні”
“Дуже задоволений обслуговуванням у цьому місці. Чудова мийка, відмінний шиномонтаж, та й кафешка не погана :) Дуже смачна кава та чай! Меню та їжа в цьому кафе на найвищому рівні. Раніше їздив тільки митися та чистити килими (до речі, рекомендую), тепер ще й заїжджаю на каву чи чай. Дуже смачні шашлики та сулугуні у лаваші!”
“Хороша мийка, норм по ціні. Єдине немає видувки води зі щілей, але є чорніння колес)”
“Мийка непогана, продуманий в'їзд та виїзд все зручно, хороша хімія. Тільки не вистачає пилососів. Попадають розумники, які хочуть проскакувати без черги на пилосос, дружина з дітьми перекривають машині проїзд, поки ця людина не стане на місце з пилососом, коли воно звільняється... огидний вчинок поваги нуль. Сам чекав 30 хвилин на пилосос, а тут така картина.”
“Звернулася за допомогою у виявленні поломки. Використовували вібростенд. Знайшли швидко, усунули професійно. Комфортно, без додаткових послуг. Поломку виявив Василь. Індивідуальний підхід та економія мого часу – високий рівень обслуговування! Рекомендую”
Нюанс — салон краси. Тут виконують стрижки та фарбування, манікюр, косметологічні процедури та масаж та дбають про акуратність і комфорт.
“Обслуговую свою малечу тільки тут, хоч і їхати мені доводиться через все місто! Найкращий сервіс. Хлопці на СТО викликають довіру, дуже кваліфіковані у своїй сфері. На будь-яке запитання дають чітку відповідь! Працюють дуже швидко, при цьому максимально обережно! Ціни взагалі тішать. Тут вирішать будь-яку, абсолютно будь-яку проблему. Я дуже задоволена Сервісом. Всім смартівникам рекомендую!))”
“Чудовий сервіс, якісні послуги, ціни приємні, є гарна зона очікування та смачна кава. Була перший раз, але точно не останній) буду постійним клієнтом.”
“Нормальна мийка, є телефонний запис, доволі широкий спектр послуг”
“Якісна піна,потужний напір води,рекомендую!За не велику сумму можна добре помити автомобіль”
“Хлопці знають свою справу, мені подобається. Нормальне ставлення до клієнта. Рекомендую.”
“Класна мийка! Все на висоті. Приємно здивувало наявність двох підписаних щіток: для кузова та дисків. Дуже зручно. З мінусів дуже мало місця. І проблеми з підкачуванням коліс, повітря з усіх щілин валить, а колесо тільки спускає. Довелося підкачати на сусідньому шиномонтажі.”
“Найкраща мийка в центрі! Дуже приємні хлопці, завжди йдуть назустріч, все швидко та якісно!”
“Хороше миття. Ціна хороша – не жетони, скільки захотів стільки і дав грошей. Є картки, думаю, це ще дає трохи економії. Тиск піни та води гарний, що дає можливість заїжджати кілька разів на тиждень просто освіжити машинку за 40 грн. Клей від клена відмиває на ура. Трохи вузько, але я думаю чіплятися не варто.”
“Регулярно обслуговую свою Кугу тут. Замовляла тут і міняла лобове скло, бічне дзеркало. Ремонтувала бачок омивача, встановлювала вітровики, обтягувала антигравійною плівкою фари. Кілька разів коригувала світло. Тут клієнту завжди раді, чи готові вирішити майже будь-яку проблему. Ціни дуже прийнятні, працівники кваліфіковані. Рекомендую.”
“Сьогодні була на цій Автомийці ! Дуже все сподобалось - ціни підвищили але це відповідає якості ! На інших мийках в моєму авто ніколи не бризгали ароматизаторів, а на цій мийці кожного разу запах дуже смачний ! Дякую команді Fresh AIR, за те що вони так гарно працюють !!!”
“Класна мийка сам користуюся і олії та фільтри є і заміну роблять.”
“В 70 гривень можна вкластись і файно помити авто”
“Я там був цім літом класс бомба 100 із 100”
“Мийка відмінна, співробітник все розповів, навчив, показав і в прямому розумінні помив машину. Дякую за час та сили. Нано піна не розбавлена, за 2 хвилини від комах не залишилося і сліду, рекомендую.”
“Ще ніколи не мив свою машину під водою, дуже зручне місце, легко підпливти”
“Відмінне миття днища та двигуна. Працівники знають свою справу, очерет і болото вимивають із усіх місць ретельно та акуратно. Допомогли навіть просушити машину після затоплення за окрему платню, але від роботи не відмовились.”
“Мою машину тут уже років 7. Задоволений співвідношенням ціни та якості. Єдине це дорога, в погану погоду, 50 метрів до асфальту – бруд.”
“За НЕ великі гроші можна швидко помити машину. Приємний персонал.”
“Діти працюють дуже добре. Сергій усіма керує, адміністратор. У нього дуже старанний син. Швидко та добре миють. Часто черги, можна зателефонувати заздалегідь домовитися на якийсь час, але іноді все одно потрібно чекати.”