Огляд каталогу
- 632 Всього бізнесів
- 3.4 Середній рейтинг
- 79% З відгуками
- 67% З фото
Знайдено 632 результатів
Перегляньте моделі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 632 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.4/5 на основі 30,708 відгуків та оцінок.
“Низькі ціни на якісну одежду.Вся одяг на плічках (за винятком дитячого). Великий асортимент. Знижка через додаток. Було б швидше і простіше шукати, якби все висіло за розмірами. Не відразу мені сподобався цей магазин, так любитель я ходити по секонд. Мої знайомі хваляться, що брендові речі і взуття за копійки купують. Я все дивувався, як вони в купі мотлоху щось шукають ??? У мене вдома такого ж барахла навалом. Ось і економ-клас цей хвалений по-первости враження не справив. Але, треба сказати, що він дещо відрізняється: весь одяг не в купі, а висить по розділах на плічках. Рваною, сильно поношеного немає (хоча зустрічалися дрібні неполадки, у вигляді розійшовся шва або відірваною гудзики, але допускаю, що міряє можуть просто неакуратно міряти). Зробив я ще одну спробу, коли була розпродаж 70%. І-о, диво, знайшов собі купу футболок. Всі хорошої якості і за копійки! Потім вирішив подивитися куртки. Цінова категорія прийнятна. Не скажу, що було просто, т. К. Асортимент досить великий і розвішені куртки не по розмірному ряду, а за ціною (хоча, одне іншому не заважає), але ми знайшли! За 500 грн купив собі супертеплий куртку-пуховик Демісізонную утеплену куртку Іншим разом, витягнув собі довгу утеплену куртку фірми H & М всього за 500 грн.! Тепер можна змінювати гардероб хоч кожен сезон! Але за таку-то ціну ... Брендові речі зустрічаються там досить часто. Деякі-зовсім нові, з бирками і навіть цінниками в євро. Сам бачила речі з дорогого місцевого магазину з речами Німецької фірми. Мейд-ін Чину, звичайно, теж зустрічаються. Загалом, економ-клас різко виріс в моїх очах. Звичайно, треба бути готовим, що з першого разу можеш і не знайти потрібної речі. І тому, доведеться ходити туди щотижня. Дехто намагався "заникав" вподобані речі в дальній кут, щоб потім, під час великої знижки купити. Але тут цей номер не прокатує, так як речі перебираються працівниками магазину. До речі, якщо ви звикли, що вас обслуговує консультант-тут так не вийде. Хоча і написано, що в примірювальну більше 5 речей не можна-беруть більше, т. К. Черзі в примірочні завжди чималі, особливо в п'ятницю Купував також дитяче, але воно вже більш поношена, може бути з плямами або дірками. Але, все таки, є і хороші, майже нові речі. Також, тут можна купити штори, постільна, купальники, білизна. . Чомусь, взуття все таки трохи гидливо міряти і купувати, її ж не випереш, як річ, та й знайти толком нічого не міг. Так, зайду і вийду. А якщо і бачив щось-то обов'язково або смішно на нозі виглядають, або дуже великі (чомусь, багато взуття від 45 р-рів). На модне взуття, звичайно, претендувати не варто. Є ще така фішка: можна завантажити додаток і надішлють промокод, або купон, який дає можливість 10% знижки в будь-який день! така знижка діє тиждень.”
“Багато хорошого взуття, є бренди, які більше у нас ніде не купиш, наприклад, Pepe Jeans або Christiano Ronaldo. Ціни – як пощастить. Якщо ви потрапите на розпродаж, можна купити дешевше, ніж на офіційному сайті. Магазин чистий та стильний, персонал дуже доброзичливий.”
“Дочки подобатися одяг в цьому магазині.”
“Відмінне обслуговування, компетентні хлопці. Зарядили навушники, підключили, перевірили.”
“Магазин непоганий Може купити Аксесуари рекомендую”
“Мне нравиться це відділення, дуже приємний персонал”
“Це чудовий магазин, приємне обслуговування! 10 з 10 !”
“Замовляв ноутбук, дуже задоволений, Дякую Олександру.”
“Хлопці переїхали на вулицю Лікарняну. Після того, як вони вирішили проблему на нашій Зафірці (яку до них мені ніхто не міг вирішити), звертаюсь тільки до них! Змінювали шпонку шестерні розподільного валу, повне обслуговування ходової на Опелі 2006 і Ауді 2002, заправляв кондиціонери. Роблять як собі. Сподіваюся, обслуговування машин у мене буде лише заплановане.”
“Усі шиномонтажі відмовилися перевзути о 7-й вечора. Хлопці погодилися і швидко все зробили.”
“Гарний маленький магазин. Купував тут уже кілька тому, що хотів забрати самовивозом у місті і щоб якщо щось зламається не потрібно було відправляти в інше місто. Ціни нормальні, зручне розташування, не в глушині. Змінював один раз за гарантією товар. Через тиждень після повернення їм передзвонили і повідомили, що вже можна забирати новий замість зламаного. Загалом, без питань все.”
“Гарний магазин, побутової техніки та електроніки. Часто бувають класні акції, під час яких можна придбати товари зі значною знижкою.”
“Робила на даному сто розвал. Тепер проблем пересуванням немає, биття немає і в сторону машину при їзді не тягне. Дякую за якісний сервіс.”
“Дуже сподобалось. Гарна акція 2+1,ввічливі продавці,всі розмовляють українською”
“Досить великий магазин, хороший вибір товару, постійно знижки. Якщо не помітили акцію на товар, то на касі обов'язково повідомлять про приємні бонуси. Персонал ввічливий, доброзичливий.”
“Працівник Інна 10 з 10. Создала приємну атмосферу, дала консультацію.”
“Відвідала СТО і була в захваті від рівня сервісу! Персонал дуже ввічливий і уважний, майстри швидко виявили і усунули проблему. Все пояснювали зрозуміло і доступно, що для мене було дуже важливо. Ціни адекватні, якість роботи на найвищому рівні. Однозначно рекомендую!”
“У мене була вельми нестандартна робота, потрібно було збільшити розмір сталкерського комбінезону, я приніс тканину свою. Майстер хоч і була дуже здивована такому замовленню, але без зайвих слів взялася і зробила за 1 день. І зробила якісно.”
“Дуже приємні продавці, вже в друге купую саме тут, найбільш сподобалося відношення до клієнта. Сто відсотків тільки сюди за окулярами.”
“Відмінний магазин з найнижчими цінами на канцтовари у Львові. і, напевно, на всьому півдні України. Оператори магазину завжди привітні, доставка пунктуальна і особливо приємно - безкоштовна)”
“Відмінний вибір. Грамотні продавці. Допомогли підібрати штори та тюль. Дуже задоволений.”
“Купував тут акумулятор зробили гарну знижку. Обслуговування на висоті перевірили всі продіагностували. Рекомендую.”
“Дуже приємний власник, звати його Іван. Після того як я відвідав Авторозбірку, ми з ним познайомилися після чого щодня ми граємо з ним у танки. Він професіонал у своїй справі та в танках)))))!!!!!!!!”
“Мабуть найкращі автоелектрики у місті. Дуже рекомендую.”
“Прекрасні, чуйні професіонали! Чудове місце! Ціна – якість на найкращому рівні! Швидко та якісно виконали замовлення. Всім раджу та рекомендую.”
“Багато цікавої та стильного одягу недавно на літо тут закуповувалися, ціни приємні, розмірів много.В наступного разу будемо разом з сестрою робити тут замовлення, якість одягу сподобалося!”