Огляд каталогу
- 621 Всього бізнесів
- 3.9 Середній рейтинг
- 90% З відгуками
- 79% З фото
Знайдено 621 результатів
Перегляньте мотелі в Одесі. Використовуйте цей каталог щоб порівняти рейтинги, відгуки, фото, години роботи, адреси та контакти. 621 результатів в Одесі. Середній рейтинг 3.9/5 на основі 127,698 відгуків та оцінок.
“Відпочивали вкінці серпня,зовсім випадково зайшла запитати чи є місця на 4 дорослих та 3 дітей. Нам показали номер люкс на 3 поверсі,дуже гарний номер. Все працює,все гарне,всюди чистенько. Так як вілла влітку не пацювала і вони лише почали приймати відпочиваючих,то ціна на нашу компанію була чудова. Навіть море видно з номера було!!!В час,коли вони працюють, є басейн,ресторан,але нажаль тоді не працювало(До моря 3-4 хв. Господар по домовленості приготував нам дуже смачний шашлик. Працює генератор під час відключення світла. Дякуємо Марку Васильовичу та Мариночці за чудовий відпочинок!!! Рекомендую!!!”
“Відмінне, затишне місце. Багато зелені, квіти, веранда. Чудово відпочили! Море недалеко. Хазяї позитивні, приємні! Приїдемо наступного року обов'язково!”
“Затишні кімнати. 4-х місні і 3-х місні кімнати. З 4-х місцевій кімнати відкривається прекрасний вид на море. Забронювати кімнати можна на сайті або за телефоном.”
“Чудове тихе місце для відпочинку. Господар приємний та комунікабельний. Все чисто та продумано до дрібниць. Тут відпочиваєш від міської метушні і є відчуття спокою та безпеки;)”
“Чудове місце для відпочинку, чисто, затишно є все що потрібно для комфортного відпочинку. Власники дуже привітні”
“Відпочивали тут п'ять днів. До найближчого магазину три хвилини, до моря п'ять хвилин. Дякую власникам що прийняли нас з домашнім улюбленцем ( кішечкою) . Номер чистенький( новий) , територія закрита , парковка , кухня , все необхідне було , привітні господарі . Щиро дякую за гарний відпочинок)”
“Раджу приїхати сюди. Чисто затишно все є для комфортного проживання. Рекомендую”
“Дуже гарний вид з 16-го поверха”
“Відпочивали у готелі двічі. Нам дуже сподобалося. Готель чистий, привітний колектив який готовий допомагати в екстрених ситуаціях (за це окреме спасибі)”
“Я в захваті від цього місця! Так комфортно, затишно, красиво! Басейн, чудовий сад, смачне меню! Камерний відпочинок, взагалі, як удома почуваєшся. Поруч море, Аркадія, розваги! Дякую, що створили таке місце!”
“Чисто, затишно, охайно! Як вдома. Різні номери. Нічого лишнього. Ліжка комфортні. Власник дбайливий. Персонал ввічливий, старанний. Дякую за гостинність! Разом до перемоги!”
“Готель дійсно хороший! Селились вдвох у 3місному економі, було чудово, на 3 місця якраз буде впритик. Є кондиціонери в номері, холодильник з міні-морозилкою, зручні ліжка, 2 душі і туалети на поверсі, в них умови не ідеальні, проте задовільні, в номері є рушники на кожну особу, при вході є сушарка для одягу. При готелі є ресторан: обслуговування дуже хороше, персонал приємний, а їжа дуже смачна і ситна при середніх доступних цінах (близько 100 грн за страву виходить). Праворуч і ліворуч від готелю є два зручні спуски до моря, на пляжі є прокат катамаранів і банани. Пляжі, як і море чисті. Персонал завжди готовий допомогти, підказати що, як і куди. Від готелю можна за 15-20 хв дійти стежкою до сусіднього села, де є базар, трохи більше розваг, проте там значно більше людей на вулицях і на пляжі. Є певні нюанси, але місце справді дуже круте!”
“Чисто, затишно, охайно! Як вдома. Різні номери. Нічого лишнього. Ліжка комфортні. Власник дбайливий. Персонал ввічливий, старанний. Дякую за гостинність! Разом до перемоги!”
“Зупинилися переночувати,все сподобалося”
“Чудовий хостел. Є вайфай. Чудовий персонал який враховує різні положення постояльців та робить всі умови для проживання. Знаходиться близько до моря і центру. Всюди можна дійти пішки. Рекомендую”
“Минулі вихідні ми провели в Одесі! Поїздка не була заздалегідь запланована,тому вибір готелю був нашвидкоруч . Мене зацікавила впершу чергу назва " Як дома". Ми хотіли побачити Одесу і водночас побути вдвох. І нам це вдалося. Готель розміщений в центрі Одеси .Поруч Деребасівська,Морпорт,фунікулер,музеї,центральний парк,усі можливі розваги .У сусідньому домі кав'ярня з дуже смачною кавою і випічкою. І водночас затишний дворик в якому знаходиться готель. Нас зустріла адміністратор пані Наталя,яка одразу сподобалась своєю одеською гостинністю. Щира, привітна , з посмішкою вона показала нам номер на другому поверсі і розказала про правила проживання . Ми були приємно вражені - живеш ніби в власній квартирі (ніхто не докучає),водночас все що буде треба тобі допоможуть .!!!!!!”
“Чудове місце. Персонал на відмінно справляється зі своїми обовʼязками, завжди допоможуть та підскажуть. В кімнатах чисто та затишно, єдине шумоізоляція дійсно б не завадила. А в цілому все добре!”
“Дуже зручне розташування. Раніше ніколи з совецьких часів не зупинявся в центрі. Приємний номер, хоча дуже не вистачає нормальної вентиляції. Кондиціонер цього не вирішує.”
“Всім привіт! Мали нагоду зупинитися з сином з (06-08.08.25р.) в даному готелі. Були щиро здивовані приємною вартістю, гарним прийомом та гарним відношенням персоналу! Номер винайняли невеликий, але зручний, охайний з усім необхідним для тимчасового проживання. Дуже зручне місце розташування, завдяки чому нам вдалося відвідати багато гарних місць у місті за такий короткий період. Зручна транспортна розв'язка та дуже близько до залізничного вокзалу. Плануємо ще приїхати та зупинитися саме у вас! Щиро дякуємо!”
“Провели тут два дні з друзями. Брали два номери — обидва комфортні, просторі. Зручно, що готель має власну парковку — не довелося шукати місце. Увечері грали в настільні ігри в холі — атмосфера була як удома. Персонал дуже відкритий і приємний. Дякуємо!”
“Одне з небагатьох місць, які невстиг продати університет. Для співробітників дуже класне місце відпочинку”
“Нам дуже сподобалося, палатка це класно, така собі романтика, ми обов'язково ще приїдемо. Є всі зручності хотілося б щоб працювали всі три душа але працює два або один проте це не настільки значний мінус враховуючи те що більшість людей завжди на пляжі і душ вільний. Є досить холодильників і розеток достатньо для зарядки телефонів. Також там можна готувати їжу але ми не готували тому що кожного дня були у місті і там чудово харчувались а з собою брали деякі продукти на вечір от і все. Поруч є Сільпо і регулярно і дуже часто ходить трамвай 5 яким можна доїхати до вокзалу а то і далі як треба, а далі до центру пішки хв 20. Також є камера схову для речей. А море там настільки близько що нема слів. А і ще знизу під кемпінгом є магазин-кафе там постійно музика, десь о 1:00 припиняється, але нам це не сильно заважало.”
“Астерія на Ланжероні це 10 з 10. Комфорт, місце знаходження, зручність все на високому рівні”
“Чудовий готель для тривалого проживання. Можна зняти номер на кілька місяців за дуже гарною ціною, дешевшою ніж квартиру.”
“Гарно. Все нове, чистенькк, гарненьке. Щоправда місце поїсти є, але приготувати немає місця і кухонної техніки (тільки мікрохвильовка і чайник)”
“Все чудово! Чисто,є кондиціонер.Прийняли нас після 23-00,приємно!”